0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi olmaz derler çocugun bir yerinde leke oluşurmuş birebir tanık oldum kocaman kara bir leke oluştu memlekette bir akrabanın bebeginin yüzünde. Benim başıma gelmedi ama gerçekliği ne kadar bilemiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben gittim babama hic bisey olmadi hurafe onlar. Annem ille gelme dedi ama gittim iyiki gitmisim bebek dogdundan beri gidemiyorum hic 
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Öyle diyolar ama ben mecbur gidiyorum bitane meleğim orda beni bekliyo 
+1 oy
tarafından
Hamileyken sac kestirmek de cocugun omrunu kisaltir derler sanki omur bicmeye muktedirmişiz gibi..

Cok da takilmamak lazim Allah korusun bi yakinimiz vefat etse gitmeyecekmiyiz .

Onun disinda zaten gidilmesine gerek yok dua evden de gonderilebilir
+1 oy
(120 puan) tarafından
Ben gittim şükür hiç biseyi yok kizimin
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Banada öyle söylediler doğruluk payı ne kadar acaba
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Bir kaç sene önce tanıdığım 9 aylık bebeği ölmüştü karnı burnunda gelinleri vardı o sadece evde bulundu herkes mezarlığa gidecekken ona hepsi sakin sen gitme camiye bile gelme dediler öyleymiş bende o zaman öğrenmiştim bebek için anne için kötü olurmuş diye biliyodum kara leke çıktığını hiç duymamıştım 
0 oy
(9,655 puan) tarafından
Hamileyken babannem vefat etti ve onun her aşamasına dahil oldum. Defnedildikten hemen sonra mezarlığa da gittim sordum evde dini konuda bilgili kişiler vardı hiç birşey olmaz dediler ve çok şükür olmadı. Mezarlıklar bana artık huzur veriyor. Babannem dedem babam yan yanalar ve oraya gitmek huzur veriyor. 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin ölmüşlerinize. Bilmiyorum banada mantıksız geliyor ama öyle söylediler gelinde onayladı artık dogruluğu onlara kalmış 
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla ben hamileyken babam öldü onun ölmüş vücudunu da gördüm defnedilirken izledim hamileliğimi resmen kabristan ziyaretiyle geçirdim ama çocuğumda bir leke yok bu gibi şeyler bana hurafe gibi geliyor 
tarafından
Olabilir hatta yakının öldüğünde çok mezarlığa gitme senide yanına alır derler derler de derler bilmiyorum artık
0 oy
(855 puan) tarafından
Bn de hic gidemedim 2 bayram gecirdim babaneme gitmeden. Leke falan degil ama iyi olmaz senin icin dediler psikolojik olarak...
tarafından
Kaynanam da bana dedi gitme diye
0 oy
(2,676 puan) tarafından

Sercelerimm kiz Allah cezani vermesin :D adminler isyan etcek artik profil resmin gozumunun onunden gitmiyo artik bilmiyom kiz ben hic gitmedim hamileyken gordum bi yaziyim dedim yine burdasin sen yemek falan yapmiyonmu kiz bi mola ver nerden buluyon bu postlari yaa te Allahim sesli guldum

tarafından
Çok rahatım yemeğimde var çocugumada bakıyorum hatta şuan oynuyorum becerikliysem demek ki :D admin şikayet etmez tatlım merak etme :D
(2,676 puan) tarafından
Hahaahh kiz bende oturuyom bu saate yemek kalmaz zaten adminlerde insaflidir bilyorum :D
0 oy
(121 puan) tarafından
Bir yakınım cenazeye katılmıştı hamileyken..Hatta gömülmesi esnasında oradaydı çocukta hiçbir iz yok..
tarafından
Ne mutlu :) iz olmaması

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 187 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 211 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu