0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

2. İle 3.doğumum arasında yaklaşık 2.5 sene geçmiş olacak inşallah. 

2.dopumdan 1 yıl sonra kontrolüm vardı doktor herşey yolunda tamamen iyileşti organlar iyi durumda dedi, sonra bebek istedik tekrar şimdi 9+3 olduk. 

İlk muayeneye gittiğimde doktor pek memnun değildi, arası biraz yakın dedi. Sizin ne kadar 2.5 sene geçenler sorun yaşadınız mı 

1. Ve 2. Cocuklsrımın arası 3 sene 2 ay vardı. 

7 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
8. Ayıma girdim 2 ay sonra doğum olcak kızım da şimdi 18 aylık 2 ay sonra 20 aylık olcak aralarında 2 yaş bile olmuyor işte :) 
(5,132 puan) tarafından
Ya işte biraz erken olmuş senin
Ben ilkinden sonra çok ertelemek istedim oğlum 2.5 yaşındayken hamile kaldım. Kızım da şimdi 21 aylık ben 9 haftalık hamileyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ilk sezeryanımdan 7 ay sonra hamile kaldım tekrar. Doktor yapışıklığın olduğunu söyledi aralarının yakın olmasından kaynaklı son kontrolde. Şimdi kadar öyle bir durum yoktu. Başka bir doktora daha muayene olucam. Demem o ki zaten iki yıl geçmesi yeterli ve Allah korusun olumsuz bir konuda söylerler mutlaka bu yorumla kalmaz
(5,132 puan) tarafından
Kaç hastalıksın, senin şikayetlerin var mı ki
Normalde öyle bi durum olunca çok ağrı oluyor enfeksiyonlar çıkıyor
İnşallah bişey çıkmaz
Yani öyle dedi işte ben iyi olacağını hissediyorum
0 oy
(679 puan) tarafından
Bence çok iyi zaman sadece 18 ay arayla ssvd yapan var yine sezeryan olacaksa sorun olmaz inşallah 
(5,132 puan) tarafından
Evet yapanlar var
Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim İlk kızım 10 aylık şimdi 6 aylık gebeyim hiç bir sıkıntım yok çok şükür ama doktor kilo alımına ve hareketlerime dikkat etmem gerektiğini söyledi 
(5,132 puan) tarafından
Yani benim kızım 21 aylıkken hamile kalmış oldum çok da erken değil ama ne bileyim 3.sezeryan olacak belki ondan biraz öyle konuştu. Benim de bi sorunum yok çok şukur
(1,334 puan) tarafından
Hiç bişi olmaz ya dikkat et çok yorma kendini herşey yolunda gider İnsaAllah
0 oy
(649 puan) tarafından
Niye az olsun ki yani ben  3 yaş ara ile normal doğum yaptım. O kadar sanci kasılma bana misin demedi. 2 buçuk sene bence normal
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Teyzem peş peşe doğurdu aralarında bir yıl var doğumların bir sorun yaşamadı üçüncü doğumda da

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 654 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 268 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 222 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.