0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar artık sabrım tükendi dahanacak halim kalmadı artık sinirden ağlayacak duruma geliyorum her seferinde meme sürekli açık geziyoruz yemek yemiyor bugün oturmaya gittik arkadaşıma sürekli meme yemek veriyorum yemiyor her dakka meme istiyor kilo alımı da düştü ayrıca kilo da verdi bir ayda 3 kilo verdi napsam kessem mi artık bir yandan kıyamıyorum üzülüyorum bir yandan dayanamıyorum napmaliyim 15 aylık 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2 yaşına kadar emmek onun hakkı canım yemek dediğin şeyleri hatau boyunca yiyebilir ama anne sütü hayatı boyunca alamaz bırak emsin keyfini çıkarsın 
(57 puan) tarafından
Ywni bende böyle düşünüyordum ama yemek yemiyor uyumuyor sürekli meme ağzında olsun istiyor tok olduğu halde meme istiyor sonrada kusuyor napacagimi şaşırdım artık
tarafından
Valla bilseydim sadece 2 yaşıma kadar emeceğimi bende sürekli emerdim anamı sjsjsjsj yemek yesin diye uğraşma daha çok emsin diye uğraş bence onun aldığı keyiften keyif almayı dene kuzum ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çocuk doktoru bırak demedikçe bırakmayın daha erken belki diş sancısı belki ayrılık kaygısı var ya da ayak dönemimde bilemiyorum ama Dr demediği sürece kesmeyin yazık 
(57 puan) tarafından
Ya birkaç doktora danıştım ama onlar da açık açık biraktir demedi kendi takipli doktorumuz da olmak üzere üç doktor anne sütünü kesince yemekleri daha iyi yer dedi
tarafından
Azaltmayı deneyin isterseniz bir dönem kızımda öyleysi çünkü hemde hamileyim ama o süreç geçiyor. Diş yüzündenmiş
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Benim kızımda hiç kilo almadı yoksa 2 yaşına kadar emzirmeyi düşünüyordum ama çok aksi sinirli beni hiç bırakmıyordu herkes bıraktır dedi bende 19 aylık bıraktırdim çok rahatladım iştahı da açıldı şükür sende kestir bence
(57 puan) tarafından
Bende iki yaşına kadar düşünüyordum ama yemiyor ve sürekli meme ağzında olsun istiyor gece uyumuyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 100 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (785 puan) tarafından soruldu

384,732 soru

11,508,415 cevap

35,165 kullanıcı

...