0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (966 puan) tarafından
Kızlar merhaba . Kızım 16 aylık şuan. Emiyo hemde fazlasıyla düşkün . Ama ben emdiği için ilaç felan kullanmakta sıkıntı çekiyorum. Belimde fıtık var emzirdigim için ilaç kullanamıyorum. Doktor emmeden kesince gel tedavi başlayalım dedi . Ama çok agriyo çok zorlanıyorum kziimi kucağıma bile almak çok zor. Ayağımda tırnak batması var nasıl alınacak bilmiyorum hep iltihap oldu çok canm yaniyo. Bide enfeksiyon yaşıyorum idrarda. Napiyim kesiyim mi nasıl kesmeliyim bilmiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var . 

5 Cevaplar

0 oy
(2,371 puan) tarafından
Yani canım sen de önemlisin su an ilerlerse daha da kötü olur bi yerden baslaman gerek yani 
(966 puan) tarafından
Nasıl biraktirabilirim mesela canm
(2,371 puan) tarafından
Bu kaç şey deneyenler var birden bıraktırmak için salcadir falan. Ama ben yavaş şekilde bıraktırdım canım bi hafta falan sürdü tabi kişiden kişiye de değişir günlük sayısını azalttım gece emmeyi bıraktırdım öyle oldu benim ki
(966 puan) tarafından
Gece üstümde uyuyo resmen hep açık illa . Nasıl yapmalıyım ya çok zor denicem bakalım
(2,371 puan) tarafından
Geceleri uyanınca su verdim ben babası oyaladi çoğu zaman da. Bi iki gün ağladı falan ama sabırlı davranmak lazım tabii
(966 puan) tarafından
Tamm canm öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim maşallah 16 aylık olmuş kendi sağlık sorunlarım var diyorsun kes bence 

Bebeğin içinde daha verimli olursun zorlanıyorum diyorsun 
(966 puan) tarafından
Evet gerçekten zorlanıyorum yatmak kalkmak zor oluyo . Nasıl biraktirabilirim mesela canm
tarafından
Hiç bilmiyorum canım tecrübeli anneler vardır yazarlar  . Ben o aşamaya gelemedim henüz 4.5 aylığız:)
(966 puan) tarafından
Anladım kuzum teşekkür ederim. Sağlıkla büyüsün bebisin
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bacım ilaç kullanmadan bunların hiçbirinden kurtulamazsın sanırım ama pat diye bırakma 3 aya yay yavas yavas bırak zaten o zaman 1.5 yas oluyo
(966 puan) tarafından
Anladım canm deniyim yavaştan ilk gündüzden mi basliyayim
0 oy
tarafından
Valla linç yiyebilrim ama kes bence 20 aylık olduk zorlanıyorum birakmio toz bibber suryom elinde peceteyke gelio sılio emio akli erince çok zor oluo
(966 puan) tarafından
Yaa anladım kuzum linç felan değil bende çok zorlanıyorum da bu zamana kadar sabrettim daha da zor . Nasıl kessem ki sabır taşı felan diyolar ama bilmiyorum ki
tarafından
Bana da arkadasm dedi onu verym dur dedi bı son kez onu denicem inşallah işe yarar sende dene çok rahtlicaz eminim:)
(966 puan) tarafından
İnşallah canm arastiriyim bende
0 oy
(9,134 puan) tarafından
15 aylık oğlum bir hafta önce tamamen kestim... Önce gece emzirmeyi kestim günde 4 kez emzirdim en fazla sayıyı azalttım Bir haftadur hiç emzirmedim
(966 puan) tarafından
Tamm canm Teşekkür ederim bende biraktiricam mecbur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 100 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (789 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,449 cevap

35,200 kullanıcı