0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kizlar 1ayda 10 kilo vermek cok mu zor? Ve nasil vermeliyim. 70kiloyum 60 olmak istiorum lutfen tecrübelerinizi benimle paylasir msnz

33 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaşasın yemek yemek :)
(7,121 puan) tarafından
Hahahahaha bende çok yerdim kız gece börek yapar yerdim makarna falan yeter ki canım istesin
tarafından
Hamilelikte kilo normal ama simdi 70 kilo pantolon giyince kötü gözüküyor benim iki doğumdan sonra gobek kaldi vallah 52 felan olsam hic takmam yerim gerci simdi de yiyorum ama ince görünmek daha hoş kendimi öyle daha rahat ve özgüvenli hissediyorum
(7,121 puan) tarafından
Verirsin bebebgim sen doğum yapmış onu başarmış kadınsın kilo mu veremiceksin
tarafından
Oyle de yine yememe dusuncesi gözümü korkutuyor:D bir anda versem sanki daha iyi olacak cabuk kilo almam kilo korurumda gozumde buyuyor :D
(7,121 puan) tarafından
Ahhahah yiceksin ama bir lokma bir lokma tadımlık yiceksin:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabi canım zorlarsak ölümsüzlüğü bile bulabiliriz jcjfnffn
tarafından
Yok canim o kadarini almayim agagska
tarafından
İşin şakası öyle bir ayda verilcek birşey değil emek ister
0 oy
(7,438 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende  gene aldım 73 inmiştim 75 olmuşum sıkı rejme başlamam lazım gene 
(7,121 puan) tarafından
Ya sen herhaliyle guz l olup sokak da yürürken güzelliğiyle ışık saçan kadın değil misin
(7,438 puan) tarafından
Sağol canım kendimi beyenmiyom artık
(7,121 puan) tarafından
Dış gorunus mükemmel olsa kaç yazar için ve ruhunda yamalar oldukça bizim ruhumuz güzel zayıflık elde edilir zerafet ve iç güzellik sonradan olmaz bebgim
(7,438 puan) tarafından
Teşekür ederim morel verdin işallah verım
(7,121 puan) tarafından
Bir insana bakınca önce kusurunu görürsün şişmanlığıni zayıflığını makyajını makyajsız ligini giyimini yüzündeki yara izini kaşını almadığını boyadigini ... Konuşmaya başlayınca sadece gözlerini görürsün iyi biri olduğunu anladığında o kusurların hepsi kapanır gözünde insanoğluyuz yeter ki samimi olalım
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Versem bile bayağı sağlıksız bir kilo olur En sağlıklı kilo vermek en fazla bir ayda 5 kilo falan vermek
tarafından
Ya acelem yok ama yine de cok mu olur verilebilen var mi onu sormak istedim
tarafından
Fazla kilon olmadığı icin 10 kilo vermen zor cunki fazla değil kilon 5 kilo dikkat edersen gider
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Zor degil ama sagliksiz canim, hem de hemen geri alabilirsin o kilolari. Ayda 2-3 kilo ideal olan aslinda. Ben 3 ayda 5 kg vermistim cok mutluydum.

Bende 62 yim hedefim 55 ,sonra belki 52-53 ( istedigim herseyi yiyebilmek icim 52-53 olmak istiyorum :D)
0 oy
(562 puan) tarafından
Bende 70 im hatta 71 dim en son 60 olmak istiyorum ama olamiyorummm
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Verebilirsiniz ama tansiyon şeker çok düşer ve siz hastalanırsınız. Yavaş yavaş verin sağlıklı verin. Obez olsaydınız rahat verirdiniz ama 70den 60 düşmek sizin için sıkıntı olabilir. 

Trioid hormonlarından t3 yükseldiğinde ben 1 haftada 8 kilo verdim hiçbir şey yiyemedim içemedim hastanelik olduğum gibi ruh halimde yerlerdeydi. O nedenle sağlıklı ve mutlu şekilde yavaş yavaş kilo verin 
0 oy
tarafından
Hiç zor değil. Bir haftada 8 kilo verdim nerdeyse ruhumu teslim ediyordum krizlere girdim bol yürüyüş yaptım öğlenin sıcağında yemek olarak tek öğün yedim saat iki üç mesela bir tabak makarna ekmeksiz sınırsız kahve çay ve yeşillik 
tarafından
Tekrar geri aldınız mi yoksa koruduniz mu
tarafından
70 kiloyken yaptım 62 ye düştüm bir haftada bu beşinci ay şuan 65 kiloyum tabi hiç dikkat etmedim çok yedim
tarafından
Mesela şuan diyet yapsam beş kilosunu çok rahat veririm sebebi de hiç su icmiyorum vücudum ödem dolu ödem öyle bir şey ki hemen verirsin ama şu icmezsen iki günde hemen geri alirsin
0 oy
(877 puan) tarafından
Ben verdim :D
tarafından
Nasil verdin canim
(877 puan) tarafından
Aralıklı oruç ile
tarafından
Tatlım bende aralıklı oruç tutuyorum ama yanlış mı yapıyorum ki hiç zorlanmıyorum.  Bugün 11 de ilk yemeğimi yedim az önce de kapanışı yaptım ama veremiyorum sanki
(877 puan) tarafından
12-6 arasi yiyorum 6 dan sonra sadece sıvı tuketiyorum
tarafından
Yediğin saatler kendini kısıtlıyor musun? Neler tüketiyorsun?
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Bir ay değil on kilo da değil ama :D 50 günde 8 kilo vermiştim 
0 oy
(316 puan) tarafından
50 günde  64 ten 52 düştüm tek öğün yiyerek ve koşturmali işe girdim 10 saat çalıştım yerimde bir dakka durmadım ordan oraya o işi yap bu işi yap derken 50 günde 52 kiloya indim mide küçüldü şimdi herşeyi yiyorum ama çok değil az yiyorum çünkü fazlasını midem kabul etmiyor çok yediğim de karnım ağrıyor o yüzden almadım da geri o kiloyu temmuzdan beri 52 kiloyum 
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben başardim canim o dedigini 1 ayda 100 kilidan 90a indim sonrasinda da 90 kiloyla hamile kaldim hamilelikte hic dikkat etmememe rağmen 80 olmusum  hamilelikten once ekmegi şekeri tamamen kesmistim bayagi bi zor oldu ilk hafta cunku eşimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz kalabalik bi aileyiz ekmeksiz şekersiz gunumuz yoktur oyle diyim ve sabah aksam musait oldulca spor yaptim ve 10 kiloyu 1 ayda vermis bulundum ve inan ki insanin nefes alıs verişi bile fark ediyo
(14 puan) tarafından
Ve aralikli oruc diyeti kesinlikle cok etkili uygulamasi da var hatta ben onunla kontrol ettim kendimi onu da tavsiye ederim
0 oy
(811 puan) tarafından
Bir 10 kilo belki verebilirsiniz ama çok sağlıksız olur en kısa sürede tekrar alırsınız. O yüzden kilonuza göre en fazla 4 ya da 5 kilo olur.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Bu kadar kiloya çok fazla ama ben 2 yıl önce 9 kg verdim Bi ayda. sonra 3 bazan 2 vererek 21 kg verdim 
0 oy
(863 puan) tarafından
Ay bende 70 olmuşum 60 olmam lazım ama 1 ayda mkun olmuyor 
0 oy
(626 puan) tarafından
1 ayda 9 kilo verdim 10 kiloda verilir ilk hafta 4 kilo vermiştim gayette sağlıklıydım hem diyet hem spor yapmıştım ama ben 
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Yani diyete yeni başlayınca odemle birlikde kolay oluyor.

Ama bazen bir noktada öyle bir direniyorsun ki
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Tüp mide ameliyatı olmadığın ya da çocuk falan doğurmadığın sürece mümkün değil tabii sağlığından olmak istiyorsan orası ayrı:/
0 oy
(66 puan) tarafından
10 günlük detoks ve diyet yaparsan verebilirsin bence canim benim ayda 7 kilo vermisligim var detoksuz ama detoks yapip kırıp kilonu ki 4 5 kilo verebilirsin onunla ustune de devam edersen ekleyebilirsin
0 oy
(353 puan) tarafından
79 kilodan 68 indim bir buçuk ayda kaldı 5 kilo (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)
tarafından
Nasıl yaptın?
(353 puan) tarafından
Canım ekmeği kestim ve soğuk kahve içtim acıkınca öğle yemeği yerine soğuk kahve içtim ama.benim bünyem çok hızlı veriyor hızlı alıyor değişik birşey
tarafından
Emziriyorum yapabilir miyim ki ? Zaten ekmek tüketmiyorum çok fazla
(353 puan) tarafından
Canım bende emziriyordum ya birşey olmadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 175 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozden (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...