0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (769 puan) tarafından
Kızlar kızım insan seçiyor bende kaynanam la yaşıyorum, annemde ağlıyor kızım annemlerden geldik işte nerden geldin sen ağlıyonmu anaannende tek bende dur falan şeysi yapıyo sinir oluyorum böyle konuşurken tamam küçük bir şey sorun bile değil ama zoruma gidiyo böyle konuşması ne yapmam gerekiyor duymasammı söylediklerini benmi çok düşünüyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ağzı olan konuşur duymamazlıktan gel cnm huzurun için Allah ıslah etsin laf soylesen uzar gıder şakaya vurarak annemi laf içine sokma anne de o anlarsa anlar inşallah 
(769 puan) tarafından
İnşallah canım aslında söylüyorum ne alaka neden öyle diyorsun diye ama ne bileyim anlamak istemiyo
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bosver hiç kafana bile takma sık sık gormuyo ondan tabi seni de görmesen senden de korkar de 
(769 puan) tarafından
Peki sağol teşekkürler kusuruma bakmayın insan ne yapacağını bilemiyor
(12,773 puan) tarafından
Ne kusuru cnm haklısın oda kendi çapında sevinio işte hiç kafana takma
(769 puan) tarafından
Peki canım sağol
0 oy
tarafından
Kesinlikle kendin için duyma tatlım, zaman öyle bi noktaya getirirki yaptığı kinayeler bir bir gelir aklına. Hatırlatır yaptığı yanlışı kırdığı kalpleri Rabbim. Sessiz kalmaya çalış, kazanan olacaksın. Çokça denenmiş :) 
(769 puan) tarafından
Hep çocuğu kendi tarafına benzetme yapıyor ben bize de benziyor diyorum yok benzemiyor benzemesin diyo kırılıyorum söylüyorum ben cahilim diyip çıkıyor işin içinden çoğunlukla susuyorum zaten büyüğüm sonuçta ama işte düşünmenin önüne geçemiyorum
0 oy
tarafından
Umursama umursadıkça yapar
(769 puan) tarafından
Olabilir canım çünkü giderken falan gitme kal diyo minnacık bebeğe siz nasıl seviyor ve görüyorsanız onlarında hakkı var sonuçta diyorum ama nafile bazen
0 oy
tarafından
Sürekli babannesini gordugu için normal.aldiris etme canım 
(769 puan) tarafından
Biliyorum canım ikisinide aynı görsün  aynı sevsin kaçmasın istiyorum ama onun öyle tepki vermesi kırıyor beni yabancı biri gibi konuşuyor benim ailemi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Aman takma tabiki cahillik yaptığı kaynananin
(769 puan) tarafından
Tabi öyle ama hep kendilerini ön plana çıkartıyolar bu konuda insan ister istemez kafaya takıyo
(5,938 puan) tarafından
Haklisin sende canım ama inan değmez o tatlı canını sıkmaya
(769 puan) tarafından
Maalesef , çok teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(79 puan) tarafından
Zorla sevdirirler  kendilerini benimde öyle cnm takma gitsin  ya aman 
(769 puan) tarafından
Anlamıyorum bazen onları değişik yani
(79 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde  annemin yanında işte çocuklar beni çok sever babaanne seni cok seviyorum derler bi abartır  hiç sevmem böyle hareketleri tabiki benim kızlarımda ordalar hep ya sınır oluyorum
(769 puan) tarafından
Canım sevsinler tabi ben sevmesin demem yani abartmaya dillendirmeye gerek yok sevgi çok güzel bişi ben ikisini de sevsin aynı görsün isterim
(79 puan) tarafından
Tabiki çocukları farklı yönlendirmeseler çocuk ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalmaz
(769 puan) tarafından
Aynen öyle canım haklısın
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Hepsi yapıyor demek ki :devil:

(769 puan) tarafından
Oysa iki tarafında aynı bilsin isterim ne bu üstünlük şeysi
0 oy
(622 puan) tarafından
Kaynana sonuçta bnm kaynanamda 2 3 ayligina yanima geldi bn yanlarinda yokken kocami dolduruyo ama kocam kanmiyo 
(769 puan) tarafından
Benim kaynanam da da var ama eşim ne olduğumuzu da biliyor ikimizin
(622 puan) tarafından
İste onemli olan i canm eslerimizin bizi bilmesi
(622 puan) tarafından
İste onemli olan i canm eslerimizin bizi bilmesi ve bizi iyi tanimasi
(769 puan) tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 427 göst.
0 oy