0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (646 puan) tarafından
Oğlum 1 yaş biliyorum gece artık bişey yememeli ama akşam yemeğini 8 gibi yiyoruz sonra 2 saat geçse bişey yedirsem ne yedirsem mama içiyor ama gece çok sık uyanıyor mama tok tutmuyor galiba zaten zor uyuyan bebek 12 de felan yatıyor bazen 2 de hortlak gibi geziyorum mama vermesem alt katımda ablam oturuyor o bile duyuyor çığlıkları yani yıkıyor ortalığı açım diye mama verince susuyor .napsam artık tıkandım 

7 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Valla ben geç saatte bisküvili süt verip yatırıyordum sabaha kadar uyanmiyirdu 
-Reklam-
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Akrabamız ilk zaman suyla cici bebe karıştırıp Biberonla verirdi şimdi sütle veriyor canım tok tutuyormus
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Yemeği boşver de ne güzel alt katında ablan oturuyor ya ☺️❤️
(14,045 puan) tarafından
Yani çok uzak değiliz biz ama aynı yerde gün içinde gidip gelemedikten sonra her yer gurbet iste
(4,272 puan) tarafından
Ha anladım kuzum olsun yine de çok uzak değilmiş şükür buna da ☺️ biz aynı yerdeyiz çok şükür kuzum şimdi annemdeyim eşimin işten çıkmasını bekliyorum ☺️❤️
(14,045 puan) tarafından
Yine de gün içinde gidemiyorsun işte gitsen de gelince hiç gitmemiş gibi oluyorsun zor yani böyle dört sene bitti hala alışamadım ne güzel canım en güzeli ♥️
(4,272 puan) tarafından
Öyle valla canım Rabbim kimseyi annesinden babasından ayrı koymasın ya bu kadarı da yeter her halimize şükürler olsun ❤️
(14,045 puan) tarafından
Amin sağlık olsun diyoruz ne yapalım elden bir şey gelmiyor başka ♥️
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribız 3 yaşında saat 4 gibi gece açıktm diyor 
0 oy
tarafından
Muhalebi yada çorba veriyorum ben ama ne kadar tokta olsa bir yaşındaki bebek yinede kalkar yani benimki 4 5 defa uyanıyor 15 aylık 
0 oy
tarafından
Aç oldukları için değil bence akışkanlık oluyor benim oğlum da 14 aylık oda gece hiç uyumuyor emmek için sürekli uyanıyor 
(646 puan) tarafından
:) ah ah büyüklerinde bu günleri çok ararlar 5 dakka daha uyusam diye :D
0 oy
(5,950 puan) tarafından
15 aylik oglum 7de aksam yemegi yer 8 de muz veriyorum avokado ikisini yer 9 da 210 cc mama veriyorum 4 e 5 e kadar uyur uyaninca veririm 8 3 kadar uyur 

Sizinki aliskanlik yapmış ac olduğu iicn degil mama tok tutar
(646 puan) tarafından
Olabilir canım alışmış dediğin gibi galiba  :(

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 156 göst.
27 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfghhjga1245.Berr (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 726 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,108 cevap

35,995 kullanıcı

...