0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Tek başımayım İzmir'e geldim oglumlayiz şükür ama artık çok sıkıldım bı arkadaşım yok çevrem yok hergun rutin evdeyim ,bı yere çıkmak yok milletin paylaşımlarını görüyorum özeniyorum eşim haftada bir izinli oda dinleniyor her hafta hadi diemiyorum ,kahveme eşlik edecek bir dostum neden yokki ,komşum vqr biri daha tasinmadi diğeri ev sahibimiz oda yani benden 30 yaş büyük 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayyy memleketım Izmır :( bende Izmırımı bıraktım gurbete geldım :) eşimde ızmırlı tayin ıcın geldık :) 

(28 puan) tarafından
İzmir'i çok seviyorum çok güzel demokrasi şehri gözümde inanki Menderesteyim ben yanlız basima
tarafından
Aaaaa ben gazıemırlıyımm menderes guzeldır,  10 sene once gorsen köy gıbıydı sıdmı gelıstı cok
(28 puan) tarafından
Öyle söylüyor önceden Manavkuyudaydim orda hiç insanlık yok ,ama ora daha güzeldi burda yine teyzeler selam veriyorlar
tarafından
Manavkuyu mu daha guzeldı delirmeeee :D menderes ordan guzel neresınde otueuyosun bılmıyorum da
(28 puan) tarafından
Yok kız Manavkuyu konum açısından çok güzeldi heryere yakın Mendereste bı yere gitmek için 3 araç değişiklyor .Kemalpaşa mahallesi deyim ben girişinden hemen
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
İzmirin neresi gel gezdireyim seni☺
(28 puan) tarafından
Uzağız kız Menderesteyim ben
(2,291 puan) tarafından
Hmm orda da tanıdıklarım var :)
(28 puan) tarafından
Öylemi ne güzel ya insana candan bi dost lazım gerçekten
(2,291 puan) tarafından
Oyle dostluklar Allah için sevince oluyor sadece dunyevi dostluklar bi yerde kopuyor
(28 puan) tarafından
Benim vardı aslında dost sandığım biri taşındı herşey menfaat uzerineymis ne arıyor ne soruyor,
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Bende tekim gurbette tayin olup geldim hiç arkadaş komşu kimse yok 

Komşuluk kalmamış kimse kimseye selam vermiyor
(28 puan) tarafından
Ay hiç sorma ya bu nasıl bı insanlık ya antisosyal olduk
0 oy
(879 puan) tarafından
Bende İstanbul'dayım hiçkimsemiz yok aparatmandakiler yaşlı eşimin görevi için geldik o kadar sıkılıyorum ki keşke en azından bir arkadaşım olsa :(
(28 puan) tarafından
Ay aynı fikirdeyim ama işte insanlik kimsede yok herkesin etrafı dolu insan bizi görmezden geliyorlar
0 oy
tarafından
İnşallah yeni evimde güzel komşularım olur;)
tarafından
Elbet olur bu devirde insanları tanımak zor

Bakalım ev olsunda kızım bana arkadaş ztn
(28 puan) tarafından
Oğluşüum daha 7 aylık benim , inşallah olur senin eski sosyal hayattan antisosyal hayata geçm3k çok zormuş ya
tarafından
Benimkide 9 aylık halen komşum yok arkadaşım yok 1 haftadır odamdan başka bir yere çıkmıyorum kaynanayla yaşıyorum tartıştık o yüzden senin yerinde olsam hergun bi aktivite yapardım sende mutlaka yap kendi kendini bebeğini eglendir
(28 puan) tarafından
Ay inşallah aranız düzelir kaynananla oda zor aynı evde kus kalmak .oğlum sağolsun diş cikarma döneminde
tarafından
Yok kalsın ayrı eve çıkıyorum ztn
0 oy
(13,390 puan) tarafından
Şu an izmirde olmak için neler vermezdim :( bizde gurbetteyiz ve zorunlu görev bitse de dönemem benim katır inatli eşim gelmez İzmire bende onun memleketine gitmem mecbur gurbetliyiz
(28 puan) tarafından
ay neden mis gibi İzmir e gelmek istemiyor ki
(13,390 puan) tarafından
Kendi memleketine gitmek istiyor asla da gitmeyeceğimi biliyor ama işte yine de uğraşıyor
0 oy
(393 puan) tarafından
Aynıyız sıkıntıdan patlayacam artik. ALLAH'IM sabir versin
(28 puan) tarafından
Kimsede demiyor ki gidelim bı oturmaya bı kahveye ya  ,bazen oturup ağlayasm geliyor
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Benn Kahramanmaraştan Tekirdağa geldik eşimin işi dolayısıyla. Benimde komşularım hep yaşlı pek kimsem yok. Arkadaşim yok sürekli evdeyim çok sıkılıyorum memlekete de uzağız.
(28 puan) tarafından
Ay sorma yeminle bı kafa dengi cikmazmi ya
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben de yalnızım ama annem gelecek birkaç güne bana komşu olacak

Benim de yakınımda oturan arkadaşım yok komşum var yaşıtız hatta bebeklerimiz aynı ay içerisindeler ama görüşmüyoruz. Oğlumla çıkıp yürüyüş yapıyorum ve kardeşlerim var onlarla konuşuyorum gün içerisinde
(28 puan) tarafından
Nie komşumla görüşmüyor sunuz özel olmazsa ,annemde babamda rahmetli oldular benim ,kardeş desen hepsi memlekette
(5,108 puan) tarafından
Hayır canım ikimiz de iki yıl önce taşındık benden bir ay sonra taşındı ismini bile bilmiyorum ne kadar garip değil mi aynı çatı altında yaşıyoruz
Ben bir iki kez tatlı götürmek için kapısını çaldım evde olduğu halde açmadı sonra bana bilerek yapıyor zannettim baktım yukarı kattaki teyze aşure yapmış ona da açmadı kapıyı asosyal biri sanırım diye düşündüm. Bu arada onun adresini de ben aldım :Ddd Vallahi benim de hepsi bir yerde iyi ki telefon icat edilmiş yoksa yapayalnız kalırdık
0 oy
tarafından
Bende izmirde seninle ayni sekildeyim canim :)
(28 puan) tarafından
Neresi İzmir'in
0 oy
(267 puan) tarafından
Sen yine İzmir gibi bir yerdesin ben Mardin de tek başınayım gurbetteyim 
(28 puan) tarafından
Mardin nasıl insanları filan
(267 puan) tarafından
İnsanlarında vs sorun yaşamıyorum güzel bü şehir ama küçük olduğu için imkanlar çok kısıtlı
0 oy
(484 puan) tarafından
Bi tane de ben varım canım yanlız değilsin 2.5 sene de insan kafa dengini bulamaz mı bulamıyor işte neyseki oğlum var o olmasa napardim bilmem en yakın arkadaşımı büyütüyorum:)
(28 puan) tarafından
Ah bı buyuseler takip kolumu,a gezerdik
(484 puan) tarafından
Buyuyolar be hemde çok hızlı :') kaç aylık senin paşa
0 oy
tarafından
Seni en iyi ben anlarim bende dun gurbete gelin gidenler diye soru sordum ayni durumdaydm 4 aylk evliyim 3 aylk hamileyim tek basimaym kapimi calan yok evimi ailemi cok ozluyorum esimde iste hep
(28 puan) tarafından
Ay benim 4 yil oldu kuzum ama ne bileyim böyle sofralar kurup beraber oturacagm insanlar isterdim
0 oy
(966 puan) tarafından
Menderesin neresindesiniz?
0 oy
(799 puan) tarafından
Hayır hepimiz aynı durumda yız 

Malesef yerlilerden Uzak dur boşa zaman kayıbları arkadaş çevreleri var asla arkadaş kurmazlsr bizi de anlamaz lsr
(28 puan) tarafından
Hiç sorma ya ne olacağız ya biz işin kötü yanı eslerdede bı adım yok yani arkadasjnin eşiyle davet et bı tanışalım belki anlasacagiz od ayok
(799 puan) tarafından
Tanışsan bile çocuğu vardır yada hamiledir yada bir şey dersin hemen kırılır yada kırk yılda bir görüşürsun
0 oy
(232 puan) tarafından

Aynı durumdayız cnm 4 göz odada dolanıp duruyorum dışarı cıksam çevrem yok gezecek yer yok 2 yıl oldu bi derdimi anlatacağım adam cıkmadı ne varsa kendi memleketinde var gerçekten 

(28 puan) tarafından
Hiç sorma memleketten akrabalardan uzağız ohh ddim ama hiç ole olmadi
(232 puan) tarafından
Hahahaa aynen bende öyle düşündüm ama birden boş kalınca kötü oluyor 1 kişi bile olsa yeterli gidip gelecek konuşacak
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende öyleyim İstanbula geldim ama o kadar sıkılıyorum ki oglum var ama insan oturup konusucak birini istiyor 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 224 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracanimm (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 362 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Svd (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 476 göst.