0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba bunu daha once esime bahsettim firinda kasiyerlik yapmıştım ben neyse  esime dedim başlarda karşı cıktı hani oralarda camistirmam diye ama bende gecekten fabrika istemiyorum neyse gecen dedi gel bi ara ziyaret edelim eski çalışğn yeri bende tamam dedim bu aksam konuşucam 2 oğlum var biri 4 biri 2 yi geçiyor babaannesi bakıcak bi 7 8 ay calisacam hani keyfi de değil ihtiyaçtan çalışmak istiyorum da k.validem ben bakmam derse o sıkıntı bende bakicak zaten eltimn çocuğu için zamaninda bakmstı eltim 2 sene kadar çalıştı borcumuz çok bide o yüzden biraz rahat ederim diyede çalışmak istiyorum yani uykusuzluk flan çok olur mu bilmiyorum napcam.ama bu zorluklara rağmen geride durmuyorum genelde kafama koyduğumu yaparim esim kasiyerlik için onay verirse gidip görüşcem umarım izin verir hakkımızda hayırlısı olsun dua edin olur mu teşekkürler.simdiden

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbım gönlüne göre versin 
(886 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde Perşembe günü iznim bitiyor 4 yaşında kızım var 3 aylık bebeğim şimdi bile perişan oldum çalışmaya başlayınca ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum  çok zor canım şimdiden söyleyeyim  keşke ücretsiz izne ayrılabilsem :(((( 
(257 puan) tarafından
Memurmusunuz
tarafından
Öğretmenim canım
(257 puan) tarafından
70 günlük bebeğim var gsb da sözleşmeli destek personel alimi vardi basvuru yaptim. Onaylandi.suan güvenlik soruşturmasında bi 10 gune calisma yeri belli olur. Ama simdilik bebegimi birakacak kimse yok ucretsiz izin fln alabilirmiyim en azindan 5 aylik fln olsaydi iyi olurdu.  Çalışmaya ihtiyacmda var
tarafından
İşe başlar başlamaz  ücretsiz izne ayrılabilir siniz  tabi öyle yapan çok öğretmen arkadaş var ama sizin meslekte ne olur bilemem vala
(257 puan) tarafından
Kadrolu değil sözleşmeli temizlikçi yani bilmiyorumya inşaallah olur. Peki bu izin için calisacagim yerle mudurle mi yoksa sgk ile mi gorusmem gerekiyor. Yoksa kadin dogum heyetinden rapor fln mi almam lazim sut izni fln oluyomus ama bebegim cok küçük simdilik güvenip birakacagim kimse yok.bu işi de kacirmak istemiyorum kpss puaniyla oldu oglumun rizkidir diye birakmak istemiyorum.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 421 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynep dincer (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,762 puan) tarafından soruldu

380,981 soru

11,405,773 cevap

34,943 kullanıcı

...