+1 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Kızlar ehliyete yazılmayı düşünüyorum. Ama bu gidişle olmicak sanırim eşim le bugün biraz sürelim dedim daha önce de çalıştırıp sürdugum oldu ama olmuyor ya eşim baya sinirlendi dönüs yapamıyorum diye . Freni kontrol edemeyip ya tam duruyorum yada dönerken hızı kontrol edemiyorum olmuyor kızlar  bunu bile yapamiyorsam gerisini siz düşünün. Nolcak benim bu halim arabada ***** gibiyim. Eşim diyor böyle davranirsan vereceğimiz para boşa gider 

30 Cevaplar

0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hatayı eşinle pratik yapmaya giderek yapmışsin canım. Hiç bir zaman bir erkekle eş abi kardeş pratik yapmaya gidilmez kavgayla geri dönersin. Zamaninda abimle de pratik yaptım. Ehliyeti aldiktan sonra ilk zamanlar eşimde karışırdi kavga ederdik. Bı gün bı bağırdım o oldu bi daha karışmadı. Kendilerini prof sürücü sanıp sürekli hatalara aşırı tepki veriyorlar. Halbuki biraz sakince bak böyle olmaz sakin ol şöyle şöyle yap stres olma yapabilirsin deseler inan sende başarırsın. Bence ilk önce eşinle konuş öğreteceksen adam gibi sakin ol bağırıp çağırmadan hatalarımı insan gibi nasil düzelteceğimi göstererek öğret yada hoca tutalım o ogretsin de. Ki zaten sürücü kursları herşeyi sıfırdan öğretiyor. Bence direk kurda bile gitsen olur. O kadar parayı boşa vermiyorsun. 
-Reklam-
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Ya kuzum eşle çalışılmaz git yazıl kursa al geç :) 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kursta çok güzel öğretiyorlar öyle eşten babadan öğrenilmez bu is
0 oy
tarafından
Artik moda oldu herks ehliyet almak istiyo resmen trafik canavari dolu heryer.
0 oy
(6,672 puan) tarafından
O zamanla ve sürerek düzeliyor 
0 oy
(644 puan) tarafından
Bende 5 ay önce aldım emin ol hocalar ogretirse daha iyi anlar ve alırsın kocalarla olmuyor o iş 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
esten ogrenilmez diye bir laf var 

ben on yil oldu alali alırken cok iyiydim suan panik yapıyorum kamyon yanindan gecerken esim kullandigi halde.icim.kotu.oluyo kullanamam ben
0 oy
tarafından
Kiz yok hic sorun etme calismada direk git yazil ben hic surmedim yazildim direksiyon dersinin ilk gunu arabayi anlatti nerde ne var ne ne ise yariyo diye oturttu calis sur dedi hic bilmedim halde hocanin yonlendirmesiyle ilerledim ilkgunden trafige ciktim tek seferde aldim ehliyeti
0 oy
(553 puan) tarafından
Valla canım benim 8 yıldır ehliyet var ve eşimle birkaç sürdüm çok kızdı beceremiyorsun diye hırs yaptım kendim aldım arabayi sürekli sürdüm park etmeye felan çalıştım şimdi Elhamdülillah çok iyi sürüyorum kimse anasının karnında öğrenmiyor ki
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Kocadan hoca olmaz arkadaşım, 10 yıldır aktif kullanıyorum ama eşimin yanında hala tedirgin olur hata yaparım. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 193 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 362 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.