0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Kızlar eşim başka şehirde işe girmek istiyor ama asla istemiyorum ikinci çocuğun olucak annem yanımda kimsesiz orda nasıl olur bilmiyorum çok üzgünüm böyle bişey bilseydim ikinciyi ister mıydım bilmiyorum ve en çok istemediğim sebep oraya gidersek kaynanam daha çok gelecek kalmaya anlaşamıyoruz görümce kayın hep orda huzur kalmayacak sadece sebep iş rahatmis moralim çok bozuk 

11 Cevaplar

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Sende gitme istemiyorum de eşine kiz
(1,550 puan) tarafından
Bnim eşim de bna böyle dedi yok dedim ne kadar rahat olursa olsn gitme gözümün önünde ol izin vermedm cnm
(1,347 puan) tarafından
Canım evi goturcez kendi gitmiyor sadece
(1,550 puan) tarafından
Aboww kız GT sende cnm  ne gzl oyleye
(1,347 puan) tarafından
Yok canım istemiyorum orda mutlu olacağımı düşünmüyorum
(1,550 puan) tarafından
Anladm cnm hakkında hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Nolur bı fikir verin 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Niye birinin derdi olumca kkmse yorum yapmıyor 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Valla bidaha post acmiycam herkes cinsel genel ev bakıyorum onlara ne kadar yorum bize bi cevap veren yok
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Uzulme vardir bundada bi hayir
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun bende gitmek istemezdim kaynana yüzünden 
(1,347 puan) tarafından
Maalesef canım iki küçük çocuk bide onlar bugüne kadar yaptıkları biraraya gelmek istemiyorum
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Dua et, konuş eşinle artılarını eksilerini, iş rahat ne kadar rahat, maaşı çok mu iyi, yoksa kolay iş peşinde mi eşin bunları konuşun.. Aynı şehirde olacaksanız kaynanan ne diye kalacakmış sizde ziyaret etmek yetmiyor mu? Şu devirde düzen bozmak hiç kolay değil bunları iyice düşünmüş mü.. Böyle ha diyince taşınılmaz ki
(1,347 puan) tarafından
Evet canım geceden beri düşünüyorum kafayı yiycem kaynanam la aramız iki saat olacak
(11,073 puan) tarafından
Kendi kendini yeme bunları eşinle konuş
(1,347 puan) tarafından
Konuştum ama bilmiyorum sonra beni suçlar diye de çok üstüne gitmek istemiyorum ama gidersek de geri dönüşü yok
(11,073 puan) tarafından
Eee sonra sen onu suçlayacaksın. Ortak karar vermek için geniş çaplı konulmalısınız. Korkma tercihlerinin arkasında durmaktan
(1,347 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Niye oturdugunuz yerde is yokmu ben de gurbetteyim ama herkesten uzagiz ama senin durum farkli kayinana var  ben olsam asla gitmez dim
(1,347 puan) tarafından
Hiçbir taraf olmasa bende öyle derim ama hem destek olacak kimse yok hem şimdi huzurum bozulacak
(1,271 puan) tarafından
Aynen biz 15 gun izne gidiyoruz suratlar asiliyor isin cok zor yakin oturursan
0 oy
(721 puan) tarafından
Bende eşimin işinden dolayı ailemden uzağım ama benim eşimin ailesi de yanımızda değil kaynanam geliyor bir ay kalıyor gidiyor o bir ay da bana zehir oluyor tabi ya morali düzeltmek isterdim ama ne diyim ki bir yandan da bide anladığım kadarıyla kaynanan orda değil sık sık gelebilir mi ki geldiğinde artık idare edeceksin inşallah çok gelmez senle eşinin huzuru kaçmaz 
(1,347 puan) tarafından
Canım gelir ve gelince gitmiyor kaç ay evi sobalı diye
0 oy
(3,662 puan) tarafından
İş rahat diye huzurumu mu bozayım yani? Ne kayın ne görümce ne de kaynana rahat vermez.  Hele ki yeni gidecekseniz eğer daha bi hevesli olacaklar hem size hem evinize. 

Ayrıca kocan nereden biliyor bir daha böyle fırsatın eline geçmeyeceğini?  Allah nelere Kadir'dir. 
(1,347 puan) tarafından
Evet canım bende öyle diyorum ama yok koymuş kafaya çok mutsuzum şuan
(3,662 puan) tarafından
Zorla götürecek hali yok ya diyeceğim ama biz kadınlar söz konusu evliliğimizse eğer malesefki istikrarlı olamayıp kocalarımıza tamam diyoruz. Gitmekten başka çaren kalmazsa eğer kaynananlara yüz verme. Ve en baştan eşinle konuş.
(1,347 puan) tarafından
Aynen canım zaten mesafeliyim hiç aramam bile
(3,662 puan) tarafından
Ama dikkat et, yakına gidince oğlumun evi adı altında canına okurlar. En baştan nasıl başlarsan öyle gider.
0 oy
tarafından
Keşke bende annemden uzaklara gitsem YORULDUM sesini duymaktan yalanlarından 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 360 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 889 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.