0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından
Kimler hala bir şey yapmadı hadi fikir olsun yapanlardan ☺️ adam nöbetten geldi geleli kış uykusunda bebem de uyanmak üzeredir bende patlıcan musakka yaptım pirinci ısladım pilav yapmaya sizler neler yaptınız Allah hepinizin sofrasına bereket versin şimdiden afiyet olsun ☺️❤️

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim uskumru getirecek onu pisirecem
(4,164 puan) tarafından
Oo balık yemeyeli uzun zaman oldu valla afiyet olsun canım ☺️
tarafından
Sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Karnabahar kızartması mercimek çorbası roka 
(4,164 puan) tarafından
Ayy pek severim karnabahar kızartmasını ama etçil eşim pek sebze sevmez bende tek kendime yapmaya uğrasmuyorum haşlayıp salata yapıp yiyorum direk canım ☺️
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Nohut plav yaptım 
(4,164 puan) tarafından
Afiyet olsun canım kış geldi fasulye nohut zamanı başladı ☺️
0 oy
tarafından

Kocişim sagolsun ehliyetin yazılı sınavını geçmem şerefine yemege götürdü :Dellerıne saglık canım seninde guzel menu 

(4,164 puan) tarafından
Ooo enişte bey saolsun canım afiyet olsun ehliyetin de hayırlı olsun kazasız belasız kullan insallah ☺️❤️
tarafından
Dur daha ehlıyet yok kuzum direksiyon sınavı var sırada :) sagolasın
(4,164 puan) tarafından
Olsun onu da geçersin Allahın izniyle canım ☺️❤️
tarafından
ınsallah canım ınsallah :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Amin canım eline sağlık vallahi bütün tavuk yapıyorum iki gün gidiyor bizde çok lezzetli ve pratik oluyor☺️oglus bayılıyor peşinde geziyor anne büyük tavuk yap diye:D

(13,821 puan) tarafından
Neden emojim çıkmadı ya ☹️
(4,164 puan) tarafından
Ayy ben emojisiz de anlarım seni kuzum benim ya yerim ☺️❤️
(13,821 puan) tarafından
Dur bakım yine deniyim☺️☺️yanlışa basmisim.ama ☺️
(4,164 puan) tarafından
Bak şimdi olmuş ☺️❤️.
(13,821 puan) tarafından
Evet yanlışa basmisim,☺️
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Karalahana çorbası

Domatesli bulgur pilavı

Et kavurma 
(4,164 puan) tarafından
Yaa Allah seni napmasın o kadar mı kötü ki soğudun öyle ☺️
(3,347 puan) tarafından
1 genç kimse yok
2 Eylül'de bir kar yağmaya başlıyor nisana kadar
3 merkeze 4 saat
4 yolları dönmeli hep mide bulandırıcı
5 her yeri dik yokuş
Ben adana insanıyım düz yola alışmışım:)))
(4,164 puan) tarafından
Yaa sen böyle anlatınca gerçekten ben hiç yaşayamam uzaktan sevmeye devam ederim ☺️
(3,347 puan) tarafından
Şuan merkezde oturuyorum ama evimizin orada yine yokuş var bebek arabası ile çıkana kadar oluyorum resmen:))
(4,164 puan) tarafından
Ay çok zor ya insanın dışarı çıkası gelmez dönüşte yokuş çıkacağını düşündükçe ☺️
0 oy
(7,292 puan) tarafından

Koca bi hiç yaptimmm:D

(4,164 puan) tarafından
Ohh o da güzel ☺️
tarafından
Bu benn :))))
(7,292 puan) tarafından
Daha hala yapmadım :D
0 oy
(2,746 puan) tarafından

image

Al menü seç beğen 

(4,164 puan) tarafından
Allah razı olsun ☺️❤️
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ev halkı hepimiz agır gribiz herbirimiz bi köşede yatıyo balık var kızarması lazım dün temizlemiştim kimse yemek istemiyor buzluga atsam nasıl olur ki hamsi cok ugraşmıştım ya bi corba istiyorlar sadece
(4,164 puan) tarafından
Bir şey olmuyor genelde canım ama yine de Bi bilene danış zehirleme falan olmasın sonra Allah korusun çok geçmiş olsun aslında yapsan şöyle bol limon sıkıp yerseniz gücünüz de gelir şifa olur insallah
(1,034 puan) tarafından
Allah razı olsun canım mercimek çorbası yaptık ictik balık kaldı atayım buzluga haftaya felan yaparım:)
(4,164 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ☺️
0 oy
tarafından
Amin canım afiyet şifa olsun size de bizde karnıyarık pilav salata ve mercimek çorbası var 
(4,164 puan) tarafından
Oo ywmeklerimiz benziyor hülyacım afiyet şifa olsun insallah
0 oy
tarafından
Lahana sarması 
(4,164 puan) tarafından
Afiyet olsun canım  ☺️❤️
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Kayın babam geldi memleketten. balık almış  gelmeden balıkçıdan balık yapacağım :) 
(4,164 puan) tarafından
Bugün çoğunluk balık galiba afiyet olsun canım☺️❤️
0 oy
tarafından
Mantı makarna yapıyoruz yoğurt eşliğinde yeriz :)
(4,164 puan) tarafından
Mantıyla makarna aynı anda mı canım
tarafından
(4,164 puan) tarafından
Baktım şimdi canım çok güzel görünüyor valla ellerine sağlık bir ara bende deneyeyim ☺️
tarafından
Dene dene çok güzel tadı
0 oy
(12,629 puan) tarafından

Teşekkürler güzel sözlerin için <3

Bügun pazar şimdi indi eşim dükkana 

Kiz kardeşim geldi memleketten Türk yemekleri alışması zaman alacak gibi özbek pilavi yapacağım yanına gavurdaği salatası . Dün tavada palamut yaptım ondan da var 

(4,164 puan) tarafından
Sende saol balım ☺️❤️ kız kardeşin nasıl şimdi defne den gözünü ayırmıyordur ☺️
Özbek pilavı çok severim arada yaparım ama sizinki gibi olmaz tabi bir gün detaylı anlatsana sizinki tam nasıl oluyor ☺️
(12,629 puan) tarafından
Açmiştım post bi arkadaş sormuştu:)
Açarım yine resimli anlatım

Evet beraber vakit geçiriyorlar

Bügun yuzumu kaşimi aldı saçimi kestı fln :)
En son 2018de görmüştüm  genç kiz olmuş
(4,164 puan) tarafından
Ayy maşallah ya ne güzel kuzum baya uzun olmuş görüşmeyeli tut bırakma gitmesin hemen ☺️❤️
0 oy
(407 puan) tarafından

Hamur yogurdum birde bunca işin arasında katmer yapacagim becerebilirsem:D

(4,164 puan) tarafından
Oo eline sağlık canım temizlik mi vardı bugün ☺️
(407 puan) tarafından
Evet canim kopegi barinaktan aldik yikadik  heryeri temizledik eşimle yoruldum üzerinde hamur işi:)
(4,164 puan) tarafından
Oh mis ev tertemiz olmuştur şimdi elinize sağlık köpeğe evde mi bakacaksın canım zor olmaz mı
(407 puan) tarafından
Bahçede heryere siciyor manevra maydanozlar mahvoldu diye barınağa verdik dayanamadım aldik kulubusi var artık oraya giriyor eşimde çevresini kapatacak güzelce hafta içinde ben gezdiririm disarda evin içinde tüy döküyor mutlaka
(4,164 puan) tarafından
Anladım canım bahçede iyi olur tabi evde zor olur hay. van bakmak sürekli evi temizlemek lazım gelen misafir rahat edemez falan
0 oy
(636 puan) tarafından

Bizdede çipura ve bugün bin şükür Rabbime ☺️ yanında çorba oğluşumada bal kabağı tadimlardayiz <3:kissing:

(636 puan) tarafından
Ben dün doktora gittim tadım olayına çok takılmayın dedi 25 ml yani bir kasenin 4 te 1 bı yedir 3.gun arttır dedi buharda haşlayıp veriyorum yoğurt verdim balkabağı 2. Gün verdim yarında bal kabağı veririm artırarak
(4,164 puan) tarafından
Ver ver canım elinden geldikçe damak tadına sebzeye alıştırmaya çalış tatlıya meyveye alışınca sebze yemiyorlarmış çünkü
(636 puan) tarafından
Henüz geçmedim en sona bırakıyorum meyveyi ☺️ bu arada yarın ki akşam yemegimide yaptım sarma dolma ☺️
(4,164 puan) tarafından
Oo ne güzel yarına kafan raht canım benimde bugünden yemeğim kaldı yarın da onu yeriz insallah bende rahatım ☺️
(636 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun canım ❤️☺️
0 oy
(200 puan) tarafından
Hamur yoğurdum pizza yapcam bende :)
(4,164 puan) tarafından
Evde yapılan pizzanın yerini de tutmuyor bir şey afiyet olsun canım ☺️
(200 puan) tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
tarafından
3 ten beri eşime soruyorum ne yemek yapalım diye kafana göre takıl diyor. Hala aklıma gelmedi bişey :))
(757 puan) tarafından
Aynı eşime soruyorum ne yapıyorsan yap diyor dün 3 çeşit yemek söyledim 2sini yap kalıyor dedi o ikiside yan yana hiç güzel olmaz yok diğerlerini yapıyim diyorum avrat ne yapıyorsan yap ben karışmıyorum diyor sonunda bugün ona sormadim yapacagim yemeği :))
(4,164 puan) tarafından
Ben hiç sormuyorum çünkü hep aynı cevap farketmez ☺️arada canı hususi bir şey isterse kendi söylüyor zaten bende yapıyorum ☺️
(757 puan) tarafından
Benim çocuğum olduğu için daha 4 aylık hiç duracağı yok onunla ilgileniyorum anca aklımda hiç bir şey kalmıyor soruyorum yada akşamdan yarın bu yemeği yapıyım diyorum çocuk uyuduğu zmn qnca yapıyorum günüm öyle geçiyor
(4,164 puan) tarafından
Benimki de bu ay sonunda 9 aylık olacak canım aynı şekildeyiz ben dolabı açıp açıp dururum her mutfaga gidince ne var bakarım misal bugün baktım patlıcan artık gidici onu hemen patlıcan musakka yaptım eşime sorsam sen bilirsin farketmez der biliyorum artık kendim ne istersem onu yapıyorum bende ☺️
0 oy
tarafından
Annemdeyim dolma sarma var canım 
(4,164 puan) tarafından
Anne evi gibisi yok valla afiyet olsun canım ☺️❤️
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Kısır salata turşu çay:)
(4,164 puan) tarafından
Ayy çay saati gibi ne güzel ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 762 göst.
9 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 515 göst.
0 oy
26 cevap 399 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 430 göst.
3 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu

379,771 soru

11,368,661 cevap

34,850 kullanıcı

...