+1 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar iki gündür aşırı şekilde boğaz şişkinliği boğaz yanması öksürük halsizlik mide bulantısı çekiyorum kızım iyi aylik ilaç kulanabilirmiyjm nasıl atlaticam dayanamıyorum agrilarjna

8 Cevaplar

0 oy
(7,193 puan) tarafından
Biran önce doktora gidip ilaç alın böyle kendi kendine gittikçe ilerler doktor emziren annelere uygun ilaçlardan yazıp yollar seni merak etme 
(100 puan) tarafından
Sağlık ocağı anlar mı acaba burdaki aile doktoruna güvenemiyorum bebeğimi bırakacak kimsede yok normal doktrs gidim
(7,193 puan) tarafından
Anlar tabi geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Zencefilli bal dene 
0 oy
(636 puan) tarafından
Hastaneye git cnm en iyi doktor bilir geçmiş olsun 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Evet emzirirken de kullanabileceğiniz ilaçlar var hemen doktora gidin daha kötü olmayın
0 oy
(1,569 puan) tarafından
2 haftadır geçmedi berbat durumdayım .ilaç kullanamıyorum zaten kullansanda berbat bi salgın var en az 1 ayda atlatırsın dedi doktor 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canim yarim su bardagi süte 1 dis sarimsagin tepesine vur at kaymatmadan ısıt ic onu guzelce sifa olsun öksuruge bire bir

balli ilik suyada zencefil zerdecal limon kat ic 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Salgın var hepimiz hastayız 1 aydır geçmedi onca ilaca rağmen:(Dr a git hemen 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Aynı sikayetlerle gittim sadece parol verdi eve geldimde ateşim 38.9 çıktı ölüyordum icmedigin şey kalmadı şuan öksuruk ve boğazım biraz ağrıyor o kaldı bana hiç bir şey vermediler bide sadece boğazım değil kulagimw dişime başıma vurdu ağrı allahim kimseye vermesin cidden 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
5 cevap 88 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (342 puan) tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...