0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (332 puan) tarafından
33 haftalık hamileyim çok stresli geçiriyorum hergün kavga oluyor eşimin ailesiyle herkes üstüme geliyor doğru dürüst yemek yiyemiyorum uyku düzenim bozuldu uyuyamıyorum sinirden patlıyorum şimdi eşimle ayrı eve geçicez çok pis kaynanam gelmem diyor tek başıma nasıl üstesinden gelicem hafta sonuda sınavlarım var nasıl yapıcam bilmiyorum kimsem yok yanlız hissediyorum kendimi

Hiç bişey yapmadım tek istediğim eşimle ayrı eve çıkmaktı eşimin ailesi bu yüzden bana karşı oldular üstüme geldiler benim annem yüzünden oldu diyolar lütfen bebeğime bişey olur mu korkuyorum olmasından canım çok yanıyor öldürmek istiyorum kendimi

4 Cevaplar

+1 oy
(6,812 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Takma kafanaa yavaş yavaş yaparsın herşey bianda olcak diye birşey yok ki tek o evden kurtulda  az çok temiz pis deme senin sağlığın ve bebegin sağlığı daha önemli hakkında hayırlısı olsun
(332 puan) tarafından
Moralin için teşekkür ederim buna cok ihtiyacım vardı
-Reklam-
+1 oy
(388 puan) tarafından
Saçmalama canım karnında bir can taşıyorsun. BenceBence bunları düşünüp kendini strese sokma bebeğine zarar doğduğunda onun hayat şeklini bile etkiler. Ayrı eve çıkmak istemen normal çünkü aile oluyorsunuz artık kaynanan da gelmesin arkadaşın falan yokmu taşınırken yardım etsin sana yada eşin yani etsin hamilesin sonuçta herşeyin bir çözümü vardır ölmek çare değil rabbime şirk koşma doğmamış bebeğin var onun hayatını mahvetme. 
(332 puan) tarafından
Arkadaşım da yok bi eşim var o da çalışıyor insan ister istemez üzülüyor ve kötü hissediyor
(388 puan) tarafından
Normaldir canım ama hafta sonları var eşinin izinli olduğu günler vardır temizlik falan önemli değil hallolur merak etme ufak şeyler için canını sıkma
0 oy
tarafından
Yaa neden strese giriyorsun. Bak ayri eve cikicakmissinz ne güzel. Temizlik bi sekildr yavas yavas yapılır. Ben 35haftaligm cam da siliyorum yer dr siliyorum. Hareket daha iyi bu haftalarda kendini yormadan yavas yavas olur. Yeni evinize odaklan. Düşünsene bebegin dogucak ama tek basina büyütüceksn karisan eden olmycak. Bunlar son streslerms gbi düşün. En mutlusu sen ol 
(332 puan) tarafından
Moralin için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız her şey güzel olucak umarım ki
0 oy
(207 puan) tarafından
Yeni dogum yapmis kolik bir bebek annesi olarak soyluyorum, is basa dusunce oyle bir bakiyorsun ki kendin bile kendine hayret edeceksin emin ol. Ustelik ben lohusaligimin ilk haftasinda geleyim de sana yardim edeyim diyen kaynanayi belki iyi niyetlidir bu kez diye kabul etme salakliginda bulunup tam bir kabus yasadim. Yardimdan cok zarari oldu basima evde bir suru is çıkardı elinde patlak ince bulgur paketiyle oda oda dolasip her yeri bulgura buladi saatlerce supurge yaptım dikisli halimle. Bu sadece bir ornek. Evet zor oluyor gonulden destek olacak kimsenin olmamasi ama inan bana her sey geciyor. Yavrunun yuzune bakinca hicbir seyin onemi kalmiyor.
(332 puan) tarafından
Teşekkür ederim moralin için buna ihtiyacım çok vardı saolun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 411 göst.
15 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 941 göst.
27 Ocak 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤Fısdığım❤❤❤ (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 327 göst.
13 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 793 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,200 soru

11,319,583 cevap

34,765 kullanıcı