0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesi ayrı eşim herşeyi kendi yaptı düğünü odunu busunu altını kimseden destek almadı düğün sonrası pek bişi gelmedi bende de 30 gram kelepçe Burmalı 5 sıra bide 10 gram bilezik vardı neyse dedik ki bankaya gittik borçları kapatıp tekrar hemen cekebilirmiyiz acil olarak baya iki üç banka evet dediler düşük limitli farklı bankaları neyse hepsini sattım kapattık bı iki gün sonra gittik vermediler aynı kişi 15. Gün dedi gittik 1 ay  dedik ki acil gerekiyo verir dediniz altınını sattım dedm yapck bişi yok diyo puanida vardı ya onu eşyaya verseydik keşke yada hiç satmasaydim sonra düşük çektik düzenli diye bu ay başı hastaneye yattım bı gece tedavi ilaç diye 4.000 buldu bizde bankayı yatiramadik hali ile ariyolar eşim dedi siz bize yalan konuştunuz öyle böyle diye bekliceksinis anca maasta diyo yemin ederm kumardan daha beter insanlarla oynuyorlar bale kenara koyardım hastalık sağlık var şimdi de hem banka hem borç eve yicek telefon faturası aldığı maaş dengi dengine hastalık oldun mu napcaz diyee. Düşünüyor insan cidden delirdim doldum ya

3 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bu zamanda altını elden çıkarıp borç kapatmak kadar saçma bişey yok. Bankalar sürünsün. O altın elinde kalacaktı. Aylık odenirdi elbet gecikmeli bile olsa. Şimdi siz onların eline dusmussunuz. Israrla ararlar maalesef.
(383 puan) tarafından
Düğünde toplanan sadece kiralama muzisyene yetti hiç bisi gelmedi ki cidden bişi diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bankanın eline düştün mü yandın zaten
(383 puan) tarafından
10.000 borç var bankaya zam flj gelsin zaten kapaticaz inşallah anca borçlar da 4 aya biter heralde
0 oy
(407 puan) tarafından
Devlet hastanesine gidiyorum ben paramparça varken kredinizi böyle böyle mahvettiniz icin kredi cekemezsiniz sen duan et bileziklerini varmis odemissiniz ya odemeseydiniz??
(383 puan) tarafından
Hiç birşeyde krediye dokulunulmuyo çekilip tekrar geri odeniyo ki devlet hastanesi ateşim varken bile anlamayip özel hastane de vicut enfeksiyonu aşırı fazla çıkıp tedavi gördüm hiç birşeyde sağlıktan önemli değil
(407 puan) tarafından
Valla seçimler sizin ayaginizi  yorgana göre uzatmalisiniz yada bebek isini biraz oteleyip sizde çalışıp eşinize destek olabilirsiniz
(383 puan) tarafından
Eşim çalışmamı istemiyor ki zaten bebek konusunda olursa olur 1 senedir korunmuyoruz  tedavi Şubat'ta olucak o zamanda.  Borç kalmiyor
(407 puan) tarafından
Neden istemiyor gençsiniz çalışın..
Şubatta tedavi sen özele gidersen ne kadar maliyet biliyormusun en sonra 6 bin tl test yaptırdı arkadaşım hormon ve sperm testi
(383 puan) tarafından
Merk etme canm tedavi alick kişi ben deglim eşim ve gereken tektikler araştırma Hastanesi'nde ve ben özelde yaptırdım benm özelde yapılan testlerimin hepsi maliyati 600 TL tuttu herşey dahil sıra alma tahlil ultroson kan gidiş donis

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 592 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 780 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 589 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,645 göst.