0 oy
887 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Daha önce bahsetmiştim arkadaşlar eşimin işi nedeniyle 3 senedir Ankara'daydik  3.5 senedir evliyiz sadece 6 ay evimde oturdum arada sadece gelip gidiyorduk 1 hafta 15 gün anneme filan neyse dün akşam salonumu temizledim evimi çok özlemiştim kahve yapıp salonumda çektim çokça huzur etiketi yaptım ismi lazım değil bir akrabam 1 saat geçmeden bu yazıyı paylaşmis oysaki onun sorunlarını bilmeyen yok hayatini bilmeyen yok ama ben burnumu sokmuyorum ne yapmam lazım bir fikir verin ... Ki bu kişi sözde geldikten. Sonra ziyarete de geldi 

image.

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence de sana yazmış gibi böyle insanları çok iyi bilirim hiç umursama hatta durumlarını ona gizle pis gözü değmesin nazar eder
-Reklam-
+1 oy
(119,526 puan) tarafından
salonunu merak ettim
+1 oy
(5,411 puan) tarafından
Sende inadına yeni bir kahveyle tekrar paylaş 
tarafından
Aynen öyle yapacağım
(776 puan) tarafından
Aynen altinada hahhaha yaz sadece
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sana yaptığı ne malum?
tarafından
Kendisi ile mesafeliyiz ben ne zaman birşey paylassam saati fark etmezsizin oda yazı atıyor tesadüf olamaz heralde
(7,993 puan) tarafından
Aranız bozukmu
tarafından
Öyle samimi değiliz
(7,993 puan) tarafından
Ozaman sil gitsin diyaloğa girmene gerek yok
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Konuşur konuşur durur napcam boşver sen evinin tadını çıkart ;)

0 oy
(336 puan) tarafından
Akraba değil akbabalar Allah hidayet versin inşallah 
0 oy
tarafından
Belkide sana dememiştir
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sana mı bilemeyiz ama sanaysa bu yazı belli ki arkadaşa birşeyler batmış 
0 oy
tarafından
Belki başkası için atmıştır
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Ya kiskanmiş yada ona ters gelen bi hareketini gormuş

Bilemiyorum insanlar çok garip

Ama ben boyle bi yazi paylaşiyor olsaydim kesin karşi taraf bana laf sokmuş yada bi şey yaşatmis olurdu
0 oy
(439 puan) tarafından
Sende arkamdan konuşan bokkumu yesin afiyet olsun yaz
0 oy
(13,354 puan) tarafından
*t ürür Kervan Yürür paylaşımı yap sende :)
0 oy
tarafından
Deli gibi de merak ediyodur bu senin her seyini o yuzden bir kac gun gectikten sonra birden engelle bos profille karsilasinca uzak durmak neymis gorur :)
tarafından
Aslında hiç engellemicem aksine daha güzel şeyler paylaşım yapacam ki kudursun
tarafından
O da mantikli sen de onun durumlarina hic bakma ekstra kudurur
tarafından
İnsanların kalpleri doğuştan kıskançlık la dolmuş oysaki ben asla ona karşı olumsuz birşey demedim de paylaşım da yapmadım bir kaç kez daha böyle yapmıştı başka bir kuzenime
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahha 

Hiç istifini bozmam güzel şeyleri paylaşmaya devam ederim, çatlasın elleme
tarafından
Bende öyle yapacağım
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Eğer sanaysa bu yazı amacına ulaşmış neden takıyorsunuz bu insanları bu kadar anlamıyorum 
tarafından
Nasıl yani ben ona istisnaden paylasim yapmadım ki ama
(13,838 puan) tarafından
İşte eğer senin için paylaştığına eminsen amacı ne olabilir bu yazıyı yazanın huzur bozmak ee bozmuş amacına ulaşmış sen neden takiyorsun ki baskalarini
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Ay sinir oldm aynen sana yazmış bu.  

Bana yol vermeyi dusunmeden önce, sana verdiğim  yolda yürümeyi öğren :) diyesim gldi

0 oy
tarafından
Ona cevap yada karşı paylaşım yapma. Tekrar bı kahve yada evden bir köşe paylaşıp güzel bir söz yaz. Çatlasın sjsjsj. Belli ki kiskanmis canım 
tarafından
Aynen öyle yapacağım anlayan anlar hesabı
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Boşver üstüne alınma paylaşımından rahatsız oluyorsan sona al onunla muhattap olma
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kiskanmis belli ki yine bişi paylaş ama ona ithafen değil kendince 
tarafından
Daha önce anlamamıştım kuzenim hakkımda konuştuğunu duymuş ondan sonra bir kaç kez paylaşım yaptım baktım arkasından oda sözler paylaşıyor takmadım ama bugunde görünce tesadüf değil dedim
(4,961 puan) tarafından
Ne kadar takmassan okadar kudurur
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Biliyor musun ben gorumcemle anlasamiyorum bir yazı veya durum paylassa ben bakmıyorum merakta etmiyorum benim için paylaşmis bile olsa benim bakmadigimi görüyor sonuçta ne gerek var ki sende sil veya bakma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 382 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 282 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 555 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hiranurum (62 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,035 cevap

34,975 kullanıcı

...