0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar benim kayınbabamın önceki evliliğinden bi görümcem var. Kücükken annesi bazı sebeplerden bırakıp gitmis sonra kayınbabam kayınvalidemle evlenmis. Kayınvalidem kıza üvey annelik yapmıs genc kız olana kadar kızı hep dövmüs ve psikolojik siddet uygulamıs. En sonunda görümcem kacıp annesinin yanına gitmis. Kayınbabam da kızı gidince kızına küsmüs ve kayınvalidemin de baskısıyla kızını arayamamıs soramamıs hic. Evden bi tek esim ablasıyla görüsüyo bi de ben. Esimin annesi kardesleri falan kızı istemiyolar. Annesi farklı diye. Bu görümcemin bebeği oldu yeni. Esim de ablasına abla lütfen babama torununu göster dedi 20 senedir babasını görmeyen görümcem 20 seneden sonra bugün esimin ailesinin evine gitmis ve kayınbabama çocuğunu göstermis kayınbabam cok mutlu olmus hem kızına hasret hem de torunu görünce mutlu olmus. Gelin görün ki kayınvalidem huzursuzluk cıkarmıs görümcem evden gittikten sonra. Kayınbabamın burnundan getirmis kızı görmeye geldi diye. Esim bana anlatmıyo ama ben anladım durumlar fena. Ortada namus meselesi yok bi sey yok. 20 sene önce yediği dayaklardan bıkıp kacan bi genc kız babasına çocuğunu göstermeye gelmis aradan bu kadar zaman gecmesine rağmen kıza nefreti dinmemis kayınvalidemin. Ortalığı yine karıştırdı. Bu arada görümcem baska sehirde yasıyo memleketine ziyarete gelmis. Kimsenin tepesine cökmedi yani geri gidecek. 1 günlük babasını gördü diye olay cıktı. Bu kadının zalimliklerinden yıldık. Hep bana hep banacı birisi. Oğlunu benle paylasamaz. Kocasını kızıyla paylasamaz. Varsa yoksa kendisi. Eden bulur mu sizce. Alınan ahlar o kadar büyük ki. O görümcemin ahının esimden cıkmasından korkuyorum. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ne kdr zalimce ya sonuçta oda bir anne kendi evladı aynı durumda olsa nolurdu acaba Allah akıl fikir versin valla üzüldüm sadece kıza üzüldüm babası eğer gerçekten değer verseydi kızını arar sorar görürdü 
-Reklam-
0 oy
(8,594 puan) tarafından
Kayinvalideni çok büyük Bi sınav bekliyor elden ayaktan düşecek elbet bugünün yarını var 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

O kadar kederle okudumkiiiii :'( anne babam 11 yaşimda ayrildi bi sene annemle kaldim annemin maddiyati yuzunden babama gectim neyse uzun hikaye yaşim kucuktu babama cok evlen dediler babamda oldu getirdim kadini cocuklarima kotu davrandi kadinimi kapiya koyucam evlatlarimimi dedi ve hic evlenmedi seneler oldu halada bekar demem o kiii o eldi o kizi o kadini kapiya koymadigi gibi bide kizina mi kustu baba mi yani şimdi buuu ben olsam bana sahip cikmayan babanin suratina bakmazdim bi kalkip höttt diyememiş mi oda benim canim kanim atacakmiyim sen karimsan oda kizim az yerini bil diyeymiş allah vicdan versin o kadina 3 gunluk dunya kendi evlatlari torunlarida vardir yada olur allahta onlardan buldurmasin mazlumun ahi yerdemi kalir 

(161 puan) tarafından
Ne güzel ne düsünceli bi baban varmıs maşallah. Takdir ettim acıkcası. Galiba esim ve esimin kardesi yani diğer görümcem doğduktan sonra kayınvalideme höt diyememis cünkü onlardan da cocuğu var sonucta. Ama şurda haklısın kızı evi terk ettiği günden beri aradan 20 sene geçmiş bir kere bile sen nereye gittin diye aramamıs. Neresinden tutsan elinde kalan bir hikaye.
(2,687 puan) tarafından
İşte bacim.olan hep cocuklara oluyor annesiz buyudum anilarim depreşti bugun :((
(161 puan) tarafından
Üzdüm seni yani :( ben de buna üzüldüm su an
(2,687 puan) tarafından
Yok bacim olur mu hayat iste her sekil cikiyo karşima bugunde boyle olsun :)
0 oy
(51 puan) tarafından
Hayretler icinde okudum, yazık
0 oy
(7,869 puan) tarafından
Kardeşimin kaynanası da bunun gibi gaddar zalim ondan şaşırmadım 
0 oy
(33 puan) tarafından
Kendinin de evlatları varmıs, bi sey diyemiyorum. Etme bulma dünyası. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 886 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 278 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 549 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hiranurum (62 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...