+1 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (304 puan) tarafından
Kızlar 1yas bir aylık oğlum makyaj masama çıkıyor paketlerini kırdı etraf hep sim oldu neyse yine baktım yere atmış her taraf sim bağırdım ben bağırınca çok ağladı sonra mutfağa gittim salonda beni gördü birden korktu ağlamaya başladı çok suçlu hissediyorum kendimi bağırdım diye çok kötüyüm öyle yaramaz bir çocuk ki

7 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Üzme kendini sinirlenme normal robot değilsin neticede gönlünü al ve tattli dille neden eşyalara zarar vermemesi gerektiğini anlat
(304 puan) tarafından
Optimum bol bol oyun oynadik
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Sende bir insansın  taş değilsin bagirmamak en iyisi tabiki ama olmuyor her zaman 
(304 puan) tarafından
Aynen cnm benm
0 oy
(930 puan) tarafından
Bugün bende bağırdım ya  kıyamıyorum da ama çok doldum küçük evet anlamıyorlar ama..

Bende iki tane bide sürekli ağlama zarar verme uyku yok artık çok yoruldum 
(749 puan) tarafından
Bndede iki tane Allah bana sabır versin bulek ersoyun repliği aklıma geldi :))
0 oy
(997 puan) tarafından
Bugün bende 7 yaşındaki kızıma kızdım kardeslernden daha çok yoruyor İnanki saatlerce ödev yapsın diye ugrasiyorm söylediğinizi 50 kere söyletir kıyafetin hep yerlere atar en az 50 kere annem cantini hazırla dedm yok illa kizmami bekliyor o zaman yapıyor bende kiziyorm ama sonra çok uzuluyorum
(304 puan) tarafından
Anne yüreği işte yaa yoruluyoruz onlardan çıkıyor bı nevi
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Uyuyunca konuş özür dile. Sarıl öp... Benim oğlum da çok yaramaz gün içinde iş çocuk çok bunaliyorum bazen bagirdigim oluyor bizde metalden değiliz sinirlerimiz var. Bende çok pişman oluyorum sonra özür diliyorum barisiyoruz. İlk defa yaptıysan ondan korkmuştur
(304 puan) tarafından
Aynen öyle bazen sabrımız tukeniyor
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Git bebeğinin yanıma özür dile. Makyaj ürünlerimi dağıttığın için sinirlendim bu yüzden sana bağırdım. Özür dilerim. Bu şekilde söyle ve sarılalım mı de kucak aç sarıl. 
(304 puan) tarafından
Yaptimmm bolca optummm
0 oy
(749 puan) tarafından
Biliyormusun bnim oğlum asla makyaj malzlerime zarar vermedi neden  çünkü asla hiçbirini masama koymam  hepsi yüksek yerlerdendir tehlikeli olacak hiç birseyi asla yere bırakmam sende öyle yap. Normal anneler bazen gözü donuyor bugün bnde yemek yaptım oğlum ne yaptı biliyormusun tursil dolu bardağı yemeğe bosalltt8 bnde delirdim tbiki bitane vurdu. Sonra çok pişman oldum bodaha ne olursa olsun oğluma asla bağırıyor asla Bi tokat atmcam. Başa geldi bnim sucum o bardağı oraya koymayalım sende o makyajlari orda bırakmycktn yani senin suçun:))))
(304 puan) tarafından
Yüksek yerde zaten ama benim aynam tuhaf yan tarafına basıp çıkıyor

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 411 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 720 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Demir2020 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 507 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (194 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...