0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Camlarim toz pislik, evim ormana yakın olduğu için çok tozlu. Hamileliğiminde son ayindayim en son 1 sene önce silindi. Ama yağmurlarda başladı. Sizce gelmeli mi?

Koltuklarimi silmistim

Halılar yikamada 

Mutfak dolaplarini aspiratörüde bir kaç gün önce yağ kirle sildim aslinda ama banyo camım kireçli mesela.. kapılar da silinse fena olmaz.. yarım gunde 200tl siz olsaniz cagrir mydiniz

9 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
1 yıldır silinmeyen cam diyorsun baya zamanini alir temizlemesi camı disini falan banyo kapilar gebel sil süpür 250 ver ikmanin varsa 
(823 puan) tarafından
Evet canım ilk taşındğımda sildirmiştim o kadar. Hep inşaat orman toz toprak bitti bitecek derkende böyle uzadi.
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Bence ver bi senedir o camlar camur olur yagmurla beraber. Pisligi gitsin 
(823 puan) tarafından
Dimi kabasi gitsin diyorum en azindan su lekesi olur en kötü. Dğer turlu cam buharlaşsa bile kir pislik perdeye akar diye düşündüm
(747 puan) tarafından
Keisnlikle oyle. Dogumdan sonra bebekle ugrasmaktan hic vakit bulup yaoamazsiniz. Cagirin temizlesin valla
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Olur bence  çıkaramazsan kireci çağır
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Az veriyorsun kadına 
(823 puan) tarafından
Kendisi öyle dedi canım her şeyim hali hazırda aslinda derli toplu bir cam zorlar bide banyo cami
0 oy
tarafından
Yani durumun varsa çağır silsin temizlesin ayrıca yarım gun diyorsun ama camlar kapılar vb şeyler diyorsun yani anlattıklarına dayanarak söylüyorum evinde çok iş var gibi duruyor ;)
(823 puan) tarafından
Aslinda evim 2+1 banyomu hergün çmaşır suyuyla yikarim tek özenmediğim duşa kabin camiydi. Mutfak dolaplarini da sildim içlerine zaten girmeyecek vakit kalırsa dışına bez gezdirir. Geçenlerde de kapılarımı silmiştim süngerle köpürte köpürte yine bir bez gezdirse yeter. Evide hergün süpürürüm normalde, yinede bilemedim çok iş mi var
tarafından
Camlar  kalsın içten sil yeter
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Kız 200 bedava şu an hiç düşünme imkanın varsa çağır doğuma temiz olsun evin 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kesinlikle çağır yapsın 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kız bir senede disari görünmez olmustur bence temizce yaptır üstten yağan temize yağsın o kadar kirli olmaz en azindan 
(823 puan) tarafından
Hahahh guldurdun kiz :D
(7,249 puan) tarafından
Benim camlar 1 ay silmedigimde genelde abooo dısari görünmez olmus diyip geciyom basina :))
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Nekadar yagmurda yagsa yinr camuru gider  bebek dogunca odayi havalandirmak icon illaki cam acilcak kisda olsa.o yuzden bi silinse bence iyi olur tozu camuru akar.zaten bebek dogunca bi 6 ay iş göremion en az:)) 6 7 ay idare eder seni hamilelikde silinen:)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 489 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 809 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
8 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 502 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...