0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından

Kızlar eşim az önce araştır beğendiğin airfryi alcam bu aksam dedi :D ama çok bilgim yok bütçemde 2500 tl. Sizin kullanıp memnun kaldığınız markayı söyler misiniz ? Benim aklımda xioami var aranızda kullanan var mi 

10 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ben arzum kullanıyorum memnunum canim
(367 puan) tarafından
Patates kızartması falan nasil oluyor güzel oluyor mu
(1,634 puan) tarafından
Güzel oluyor canım mis gibi az yağda güzel pişiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kumtel kullanıyorum harika bir ürün:)
(367 puan) tarafından
Aslinda en uygunlari kumtel ama bilemedim :)
(13,857 puan) tarafından
Bende Kumtel almaya karar verdim :⁠-⁠D
tarafından
Hadi hayırlısı olsun kızlar sjsjsj valla ben aşırı memnunum hatta geçen buzlu birsey çıkardım dolaptan ve 10 dk içinde buzu eritti:)
0 oy
(2,496 puan) tarafından
Herşeyin kendi markası en iyisi diyorlar o yüzden Philips al derim 
tarafından
Asla katılmıyorum bu sözüne, şikayet var da ful philips var biz iyi olana değil markaya para veriyoruz.  Philips altan terletme yapıyormuş bütün şikayetler o yönde birde küçücük
0 oy
(613 puan) tarafından
Xiaomi benimki anneminki Sinbo hepsi aynı özellikte.bende memnunum annemde
(367 puan) tarafından
Neler icin kullaniyorsunuz güzel pişiriyor mu
(613 puan) tarafından
Güzel pişiriyor ama bence çok gerekli bir şey değil yani olmasa da olurdu. Ama çok fazla ızgara,kızartma yapıyorum diyorsan al
0 oy
tarafından
C.tesi günü geldi. Kumtel aldım dijital olanı,  şuan hepsi burada da indirim var 2200 e kadar düşmüş. Kaçırma bence hemen al
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Ben xiaomi kullanıyorum memnunum. Arkadaşım onemoon diye bi marka aldı o da çok memnun. Benden daha aktif kullanıyor hatta:) 
(367 puan) tarafından
Patates falan nasil güzel oluyor mu
(2,923 puan) tarafından
Oluyor canım biz seviyoruz. Tavuk, balık, köfte hatta adana falan da denedik hepsi güzel oldu. Sadece kek falan denemedim hiç.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Cuma günü bime Kumtel geliyor 1750 ydi galiba fiyatı 
0 oy
tarafından
Xiaomi kullanıyorum ben çok memnunum canım. Yaklaşık 5 ay oldu alalı ben indirimdeyken almıştım. İyi ki almışım valla isim hafifledi. Ocağım yağdan batmıyor yağım çok gitmiyor ☺️☺️ kesinlikle tavsiye ederim 
(367 puan) tarafından
Patates köfte falan nasıl oluyor kizartmasi
tarafından
Valla çok güzel oluyor canım. Alt tabanı çıkarıp haznede yapınca bol yağda kızarmış gibi oluyor tabanla fırınlanmış gibi oluyor köfte tavuk biber patlıcan közleme kek bir çok şey denedim hepsi birbirinden lezzetli oldu
(367 puan) tarafından
Cok kararsizim eşime vazgectim almicam demeyi bile düşündüm ama yorumunuzdan sonra alcam galiba:D
tarafından
Valla canım şöyle söyleyeyim özellikle kahvaltı hazırlarken hiç bir şey yapmıyorsun o hallediyor. Ocak silme derdin azalıyor daha bir sürü güzelliği var. Bende ilk önce alsam mı almasam mi diye düşünüyordum şimdi iyi ki almışım diyorum ☺️
0 oy
tarafından
Karaca aldım ben memnunum 
0 oy
(113 puan) tarafından

Ben xioami kullanıyorum çok memnunum denediğim kadarıyla ; çalışan anne için kurtarıcı.. ocak batma&yağlanma derdi yok; fazla yağda vıcık vıcık kızartma yok; patateste bile yağ tadı değil kendi tadını alıyorsunuz; kesinlikle tavsiye ederim , şimdiden hayırlı olsun ne alacaksanız :) 

(367 puan) tarafından
Teşekkür ederim xioami alicam sanırım bende :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 263 göst.
30 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilal44 (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
10 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esra_esra (2,582 puan) tarafından soruldu

384,952 soru

11,513,611 cevap

35,174 kullanıcı

...