0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar emzirirken diyet yaptınız mı yaptıysanız nasıl beslendiniz sütünüzün durumu nasıldı 90 kiloyla doğum yaptım 86 kiloyla doğumdan çıktım 82ye kadar düştüm  ama bir türlü doyduğumu hissetmiyorum gün içinde defalarca yemek yiyorum ve şimdi tekrar 86 kiloyum bu durumdan da hiç hoşnut değilim doğum yaptım yapalı diyet falan yapmadım ancak yapsam sakıncası olur mu

3 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Diyetisyen kontrolünde yapabilirsin
tarafından
Şu an diyetisyene gidebilecek durumda değilim evde kendim yapamaz mıyım?
(2,097 puan) tarafından
Sütün etkilenebilir yine de sen bilirsin dene istersen etkilenirse bırakırsın
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bende öyleyim. başladım 8 gündür yapiyorum diyetisyen eşliğinde 
tarafından
Diyet listesini paylabilir misiniz ne yiyorsunuz ne içiyorsunuz
tarafından
Diyetistene gidebilecek gibi değilim kendim yapamaz mıyım
(1,405 puan) tarafından
online diyet benimde. kan tahliline göre veriyro yani herkesin bünyesi farklı..
0 oy
(70 puan) tarafından
Bnde emziriyorum 2 aylık bebeğim var. 76 kiloyum hamilelikte 35 kilo aldım dahada veremedim. 4 gündür diyete başladım sadece ekmek yemiyorum tatlı ve yağlı da fazla kullanmıyorum ve fazla yemiyorum bol su içiyorum bakalim ne olucak insallah verebilirim
tarafından
2 buçuk aylık kızım bende kestim ekmeği ancak aşırı derece de tatlı yeme isteğim var kan şekerim mi düşüyor acaba bir şeyler yemezsem elim ayağım titriyor  başım dönüyor gözümün önü kararıyor
(70 puan) tarafından
Bnde de aşırı tatlı yeme isteği geliyor. Ayn kan şekeri düşüyor diyedir. Bnde bir küçük dilim helva yiyorum hem süt yapıyor hemde şekerimi gideriyor iyi geliyor yani sizde öyle yapın isterseniz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 364 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
2 cevap 264 göst.
0 oy
5 cevap 484 göst.
5 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemyasin (26 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...