0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (556 puan) tarafından
Kizllar yengem söyledi bugun bi süredir diyetteyim  2 3 gündür kilo vermem durdu 65 te takildim kaldım bide uzun zamandır 65 kiloya düşmemiştim bugun yengeme söyledim  oda birsüre vücut bu kiloyu koruma altına alır sonra yine birden kilo vermeye başlarsın dedi doğru mu sizce 

5 Cevaplar

0 oy
(6,362 puan) tarafından
Direnc kilo mu ne diyolar bende duymuştum dogru mu bilmiyorum 
(556 puan) tarafından
Evet 65 de takılı kaldım  bi kırsam gidecek sanki 64 63 diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canım doğru doktorum anlatmıştı vücudun o kiloya alışma süresi bu 
(556 puan) tarafından
Ne  kadar sürer ki acaba
tarafından
Aynısını sordum doktora kişiye göre değişir kimi 3 5 gün kimi 1 2 hafta kimi 3 ay bile sürer dedi sen sakın yılma spor yapmaya falan devam et illaki alışıp düşmeye başlayacak :)
(556 puan) tarafından
Detoks yap dediler mesela 3 gün aynı şeyi ye flan dediler  siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
tarafından
Olabilir tek çeşit beslen mesela 1 hafta boyunca sabahları yumurta ye öğlen salata akşamları da kabak yada başka bir sebze
(556 puan) tarafından
Anladım tamma bide öyle deneyim
0 oy
(146 puan) tarafından
Nasıl zayifliyosunuz
(556 puan) tarafından
Yemiyorum kilo yapicak şeyleri bide çok su iciyorum bide forx5 aldım biraz iştahımı kesiyor  ama  oda  bi yere kadar akşam yine normale  dönüyorum bide bu aralar yeşil çaya başlamayi düşünüyorum yengem bide kakao kahve tarçınlı bi kahve yap  dedi onu denicem simdi
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Evet mesela surekli ayni beslenmede ilerleyince oluyor kilo korunuyor. Sonra bi degostiriyorsun devam ediyo vermeye
(556 puan) tarafından
Nasil vercem ki
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım olabilir ama bu dediğin en az 10-15 kilodan sonra olur. Mesela daha 2. ayında olduysa bu durum alman gerekenden daha düşük kalori alıyorsun anlamına gelebilir, diyetisyen kontrolünde mi zayıflıyorsun yoksa kendin mi bir şeyler yapıyorsun?
(556 puan) tarafından
Kendim biseyler yapıyorum daha 2 ay değil  15 gün oldu    4 kg verdim 65 de takılı kaldım 69. 60 kiloydum normalde
(2,097 puan) tarafından
Muhtemelen hatalı diyet sonucu metabolizmanı bozdun o zaman bu kadar çabuk durmaz çünkü, zaten 15 günde 4 kilo vermek de biraz fazla canım
(556 puan) tarafından
Belkide  cok tartılıyorum  ondan ben veremedim diyorum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,206 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,504 cevap

34,855 kullanıcı

...