0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Herşey boş şu hayatta kadınlar ilgi sevgi gördükçe mutlu huzurlu olurlar eşim başta öyle değildi zamanla herşey sıradan mış gibi hallere girdi defalarca konuştum bir iki gün iyi sonra yine aynı ilgi istiyorum diye bağırdım evin içinde sonra ufak bir sinir krizi sonra yattım bütün gün hiç birşeyi umursamadan öylece yattım ev araba para bir yere kadar benim için sevmek sevilmek öncelikli 

Napacagim bilmiyorum üzgün kırgın bitkin bir haldeyim 

7 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Beni anlattın şuanda aynı şeyi bende yaşıyorum 
tarafından
Nasıl sabır ediyorsun ne yapıyorsun
(287 puan) tarafından
Hiç bişi yapmıyorum boşver bacım bişi yapıp napcan bitaraflarinimi kaldircan o öyle yaptıkça kendimi alışverişe veriyorum bende onu takmıyorum açıkçası
tarafından
Rahat bir işi var erken geliyor eve sanki ölmüş bitmiş hemen yatıyor çocukla bütün gün yorgun baygın kalıyorum bende alışveriş çok yaparım ama bir yere kadar da
(287 puan) tarafından
Doğru diyosun bacım boşver oluruna bırak
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Aynı dert bizde de var adam çocuk olunca unuttu herşeyi 
tarafından
Bizde de aynı fazlası var emin ol artık dayanamıyorum
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor ya gerçekten insan takıyo elinde olmadan şükür benim ki iyi maşallah 
0 oy
tarafından
Eşim bana para versin salsin :))))
tarafından
Bizimkisi hep veriyor inan ki bir yere kadar
(800 puan) tarafından
Hahahajhahs ya şu yorumlardan sonra okumak çok iyi geldi kardeşim ne ilgisi istiyorsunuz anlamadım ne güzel para var kocan yatıyor ise sende yat öp öp öp kokla okşa ayyy kocam gelsede erkenden yatağa girse
Birde par derdimiz olmasa
Yatakdan çıkmasak

Milletin ne güzel dertleri var
tarafından
Ee tek yatıyor anlatabildim mi beni rahatsız etmeyin diyor nolcak öyle
tarafından
Şaka ya benim kuralların var Esin 6 gün çalışır bir gün izni vardır izin gününü bizle geçirmek zorunda kalır istisnalar kaideyi bozmaz ama işi çıkarsa bile iki saat çıkarız öncesinde ya da sonrasında neden mi çünkü o ayrı takılsa birlikte zaman gecirilmezse kadın evde hizmetçi gibi hisseder  olmaz eşim işten eve evden işe gider gelir arda arkadaşlarıyla takılmasına müsade ederim ama sık değil çok az
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Konuşmakla olmaz onların beyni kelimeleri duymaz o sana ne yapıyorsa iki katı soğuk davranacaksin bir de kendine alan yaratacaksin ve o alanda mutlu olacaksın. O da görüp kuduruacak
tarafından
Hani her insanın kişilik karekteri farklıdır ya ben asla yapamam soğuk duramam yani bana kötülük ile yaklaşan bile iyilikle cevap veren bir yapım var işte o yüzden bu haldeyim zaten
0 oy
(450 puan) tarafından
Emin ol erkeklerin çoğu böyle genelleme yapıyorum gerçekten çok nadir erkekler eşleriyle  zaman geçirip ilgi gösteriyor  bunun için kendini heba etme bence olan sana olur başka kimseye birdey olmaz hayatta daha önemli şeyler var sağlığın yerinde olsun çocuğun sağlıklı ve hayırlı olsun yetmez mi böyle düşün içini ferah tit
tarafından
Haklısınız ama aynı evdeyiz bütün gün sohbet yok muhabbet yok bide akşam gel yat ee benim ablam yok sadece abim var kime ne anlatayım bende kızımla ilgileniyorum
(450 puan) tarafından
6 tanr ablam var ama bana sorarsan derdini anlatıp rahatliuor musun asla anlatmam Allaha anlatırım derdimi  sadece sen düşüncemde haklısın ama yapabilecek birsey yok onlar bizim gibi düşünmüyor kesinlikle  bu şekilde düşünerek kendini heba edersin demek istiyorum evin içinde farklı şeyler ilgilen bebeğin var onunla egitici şeyler yap temizlik yap takma Bi müddet hayırlısı olsun hakkında  Allah evinize huzur versin
0 oy
tarafından

Ayy beni yazmissn harfi harfine:(

Daha dün sinir krizleri geçirdim tamam diyor ertesi günü yine aynı.  Başta ilgi manyağı sonda bırak ilgili artık iki yabancı gibiyiz. Canı istediğinde yatak odasına gelince 5dk ilgili davranır. İşi bitince de döner zibarir. 

Beni ölesiye Seven adam şimdi sadece zefk için ilgili gösterir oldu. Ama varya bu o kadar yakıyor ki yüreğimi tarifi yokkk.....

tarafından
Daha 3 senedir evliyiz hep böyle mi olacak diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde N6a3z (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,807 göst.
8 Ocak 2019 Aile kategorisinde ranayaya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 415 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu