0 oy
1,790 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

1 senedir eşim panik atak hastası göğüsünde ağrı var ama kalp krizi sanıyor götürdüm kardiyolojiye bişey yok piskolojik diyorlar ve ben 7 aylık hamileyim ne evlendiğimden ne hamileliğimden bişey anladım hayatım bunu hastanelere götürnekle geçti kendisi çalışmıyor bize babası bakıyor ben annesinden babasından hep laf duyuyorum bunun yüzünden yeter artıık usandım

29 Cevaplar

+3 oy
(8,082 puan) tarafından

Canım panık atak olmak esının sucu degıl.Hastalık herkesın basında olabılır.ha aılesı laf edıo ne durumdasın bılemem ama sakınlıgını koru muhtemelen buraya bı sınırle yazdın.yuva yıkmak kolay bısey degıl. 

(638 puan) tarafından
Bende anlamadım kafam yandı
tarafından
hesap edemedim bi an :) birinde yanlis yazmis ama hangisinde :)
(638 puan) tarafından
Evliliğinden felan bi şey anlamamış ama bebek yapmış :)
tarafından
:) arada iyi zamanları vardır ya bence sorun esinin hastalığı degil calismamasi ailesinde destek cikip laf sokmasi
(638 puan) tarafından
Zor bir hastalık tabi ama eş bu, Allah esirgesin. Bencede sorun aile
-Reklam-
+2 oy
(351 puan) tarafından

Ayni durumda siz de olabilirdiniz. Hastalık bu kim ister öyle olmayı. Allah şifa versin.

+1 oy
(69 puan) tarafından

Evlenmeden once bu durumu yokmuydu sonradan mi ogrendnz? Zor evet Allah yardm etsin ama hasta olan birini birakmakta yanlış olur Allah sabrinizi versin 

+1 oy
(99 puan) tarafından

Boşanmak kolay değil cnm kolay olsa 10 defa boşanmıştım

(57 puan) tarafından
Al benden de o kadar
+1 oy
(145 puan) tarafından

Elinde değildir muhtemelen. Ama iyi günde kötü günde dedikleri o kötü gün bu zaman gibi geldi bana:)

+1 oy
(249 puan) tarafından

Panik atak yüzünden insan eşinden vazgeçer mi ya benim elimde rahatsız herfün bir yeri ağrıyo ama benim kabulüm şimdi düzeldi çok şükür yarın bir gün senin daha kötü hasta olnayacağın ne malum çok yanlış

+1 oy
(336 puan) tarafından

Benim annemde 10 senedir panik atak hastasi napiyım simdi annemden vazmı geciyim?? Allah korusun senin bi hastaligin ciksa esin seni terk etse nasil hissedersin kendini?? Panik atak hastasiyla yasamak cok zor senide anliyorum ama emin ol o esinin elinde olan bisey degil eşinde cok rahatsizdir bu durumdan..allah sifa versin esine sanada biraz merhamet versin insallah

+1 oy
(404 puan) tarafından

Canim Allah başka büyük dert vermesin bu esinin bi sucu degil. Hastalik. Yarin birgün sende bir cesit hastalik olsa ve esin senin icin bunlari dusunse olup gitmek isterdin belkide ki ruh sagligi en onemlisi kolay kolay yerine gelmiyor. Benim esimdede var aynisi surekli gogsu ariyor kollari karincaliniyor ben hasta oluyorum acile gidiyoruz benim icin gidiyoruz kendi de gorunuyor benim islerim bitiyor onun rontgeniyle kan tahlilleriyle ugrasiyoruz. Tabiiki bende sinirleniyorum bazen ama sirf bu yüzden bosanmak hic aklima gelmedi. O kadar farkli problemlerimiz varki o konu en son aklima gelen konu olurdu herhalde Ha calisma konusuna birsey diyemem ama o konuda cok ve cok haklisin erkek adam evinin sorumlulugunu ustlenmek zorunda sigortasi olmak zorunda kendi kazandigi helal parayla çocuklarına bakmak zorunda o konudaki rahatligi benide rahatsiz etti ona bir sey diyemem panik atagi filanda hic bahane etmesin bu konunun panik atakla uzaktan yakindan bir ilgisi yok. 

0 oy
tarafından
Psikoloğa gitmelisiniz, verilen ilaçlar onu biraz rahatlaticak, zor Allah yardimciniz olsun
(18 puan) tarafından
Piskologa götürdüm ilaçları içiyor faydası olmuyor ki diyor
tarafından
Etkisini 15 gun sonra gösteriyor canim , ilaclarini aksatmasin
0 oy
tarafından

Sanki bı daha yazmıştın canım. Psikolojik ise psikologa gotur son care. Hemen öyle kararlar verme. 

Niye calismiyor ki çocuğun olck kayınpederin mi bakcak ona 

0 oy
(192 puan) tarafından

Haklısın canım kahrını çek bide laf duy hiçbir çaresi yokmu tedavi fln ailesiyle birlikte oturup konussaniz ilaçla tedavi gibi bişey yokmu

0 oy
tarafından

zor bi durum galiba sen daha öncede yazmıştın? psikologa götürmeyi dene canim yada eğer inancliysan isin ehli bi hocaya göster 

0 oy
(57 puan) tarafından

Canım panik ataklı biri olarak söylüyorum. Eşinin elinde değil bu. İnsanının elinde değil daha doğrusu. 

Bnde psikolojik destek aldım. Hafifledi şükür. Bu kadar kızma ona. Keske bu zamanında sana destek olsaydı ama sen ona oluyorsun. Evlilik böyle sabret. Bugun ona yarın sana 

tarafından
Bende 3 yıl önce panikatak basladi, gitmedigim doktor kalmamıştı, doktor en son psikiyatra yönlendirdi, 1 yil kullanmam gereken bir ilac verdi, 3, 4 ay kullandim aşırı derecede unutkanlık yapti, eşim kullanmama izin vermedi, sag olsun cok destek oldu, cok şükür ani kötü haber almadigim surece iyiyim. Sana da gecmis olsun canim.Rabbim herkesin yardimcisi olsun
(57 puan) tarafından
Amin amin amin. Bnm doktorum ilaç vermedi bana. Üniversitede oldu bnmde. Sınavlar dersler hasretlik falan heralde tetikledi. Bayanın söylediği gibi kalp krizi geçiriyorum sanar ölmeyi beklerdim. Gece uykusu halt getire nefes alamaz camı açardım sabahı bekle. Sonra doktorum bana dedi ki. Bi insan kalp krizi geçirse 3 dk içinde ölür. Senin ayakların uzun süre. Kalbinde sıkıntı yok bu psikolojik dedi. İkna etti beni yani. Geçmişti uzun zamandır. 2 ay önce doktorlar bnm safra taşım varmış onu apandisit sandılar beni de korkuttular. İşte 2 aydır yine çarpıntı gibi hissediyorum ama kapılmıyorum. Yoksa bıraksam kendimi yine aynı
0 oy
(6,137 puan) tarafından

Ozurdilerim ama Cesaretsizliği güvensizliği yada çalışmaya .... mü Yok? Psikolojik ilaçların ona cesaret vermesini mi bekliyor panik atak psikolojiyle düzelir o mücadele etmezse nasıl düzelecek de kardeşim Allah sana sabır versin kocana da sifa versin inşallah. Biraz da nazlı niyazlı büyüdüyse Allah yardımcın olsun kimseden laf duyma kimseyi önemseme oğlunuz orda de ona soylesinler

0 oy
(514 puan) tarafından

Keşke bebek iiçin biraz daha bekleseydin olan çocuklara oluyor hep ve bu duruma çok üzülüyorum!

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Eşinin saglam bir psikologa ihtiyacı var canım geçenlerde de annesi bizimle yatıyor demiştin araştırıp iyi bir doktora götür 

0 oy
(523 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Psikolog ve psikiyatra gidin tedavi olsun.Benim  düğünden iki gün önce esimin ciğeri patladı ölümden döndü o hsstahanedne çıktı  eveegeldik ama herhgun hemen hemen haftanın 5gunu geri hastahane ye gittik .Gece gündüz demeden  ve evliliğin ilk aylariaaurekli böyle gecti.hastahane hastahene geziyorduk.Gittigkmiz hastahene birsyei yok diyordu bu sefer içi rahat etmiyordu başka şehirdeki hastahane gdiyiorduk oradan çıkıyorsun bu seferde özele hepsi de birşeyi yok diyordu çünkü ciğeri patladığı için bunun tekrarlama riski vardı ve ağrısı olsugunda tekrarladigini  sanıyordu kalp atişı 150yi geçiyordu doktora gidiyoruz birsyei yok diyorlar artık birşey olmadığını bile bile hastahane hastahene geziyordum.En sonunda psikiloga göturdum.Psikolog ile eşim görüşmeden önce psikolog a durumu anlattım .Seanslarına gitti ama düzelmedi ensonunda psikolog bile dedi ki normalde hap önermem ama sen psikiyatra git prozac diye biri hap ver onu versin dedi.O hapı eşim hala kullanıyor.Cok şükür o günler geride kaldı .Sen en iyisi hem psikoloja hem psikiyatra götür esini yazık bu da bir rahatsızlık neticede

0 oy
(22 puan) tarafından

Annesinin babasının konusamalarina şahit olmalı nasıl olsa anam babam bakar gibi rahatlik tasliyorlar.

0 oy
(195 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun piskologa gitin

0 oy
(96 puan) tarafından

Görücü usulü mu evlendiniz cnm, bilmiyor muydun bu adamı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 536 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaa (231 puan) tarafından soruldu

374,694 soru

11,207,832 cevap

34,512 kullanıcı

...