0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Gerçekten şuan o kadar sinirliyim ki yazarken elim titriyor bu adam ailesine ve kalabalık sevdasını nasıl biraktircam depremden bu yana kayinvalidemde kalıyoruz 45 gundur eve geldiğimizde tedirgin oluyor yine deprem olacak bilmem ne biz bu eve neye aldık annemlere gidelim annenler gelsin ablam gelsin bilmem kim gelsin biz evde kalınca sıkılıyor gerçekten bu nasıl çözüm bulabilirim bende ev sever bi bayanım evimde rahatım üstelik 1,5 yaşında bebegim var evde rahat ediyor elbetteki depremden bizde korkuyoruz ama eşim bizi daha tedirgin ediyor yetmezmiş gibi onu bunu arayip gelin diyor gece yatamiyor ben bir erkek boyle olsun istemiyorum hic bana dayanak vermiyor nolur yardımlarınızı ve güzel fikirlerinizi merak ediyorum

6 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Nasıl yani herjesi evemi çağırıyor bı olur iki olur herkesin aynn özeli var rahatı var ev kalabalikken nasıl rahat ediceksin 
(1 puan) tarafından
Hep kalabalık olsun istiyor yemek yerken bile iştahı olmuyor o derece
(3,767 puan) tarafından
Himm vala bizde evde bı kişi bile olsa rahat edemiyok
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bu böyle gelmiş bu şekilde gider malesef kalabalık sevdaları bitmiyor
(1 puan) tarafından
Bencede canim evlendigimizdendir böyle
0 oy
tarafından
Nasol yani anlamadım depremden korktuğu için misafirim çağırıyor eve o misafilermi depremden koruyacak sizi
(1 puan) tarafından
Aynen canim ona göre öyle
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Bnde birii gelince piskolojikmen daha rahat hissediyorum belki esinde öyledir 
0 oy
tarafından
Nerede yaşıyorsunuz canim
(1 puan) tarafından
Gaziantep canim
tarafından
Bizde antepyiz o da 11kattayix yapacak birşey yok nereye kadar evimizden kacacagiz bilmiyorum ama bence eşin alıştı ailesine falan o yüzden öyle yapiyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ev kalabalik olunca yada o kalabaliga gitince deprem minolmuyacak sanio nasil bir psikoloji bu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 397 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 964 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
0 oy
5 cevap 265 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu