0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (444 puan) tarafından
kuzenimin bebeği beş aylık bel açıklığı var demiş doktor beyni gelişmemiş demiş. yanılma payı olamaz mı . alıcaklar bebeği. çok üzgünüm. dua edin nolur yanılmış olsunlar..

7 Cevaplar

0 oy
(4,223 puan) tarafından
Gecmis olsun bilgim yok Allah yardımcılari olsun
(444 puan) tarafından
amin inşallah sağlıkldır. İnşallah yanılmadır.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızıma da dediler raporu alıp doktordan Zeynep kamil hastanesine randevu alıp hemen gittim ve hiç bir sorun olmadığını bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu söyledi 
(444 puan) tarafından
hangi ilde o hsatenr acaba kuzenim Zonguldakta orada üniversiteyr yönlendirmşler üç doktor bakmış
(444 puan) tarafından
hareketleri nasıldı birde
tarafından
İstanbulda canım özele gitmesinde de fayda var durumu uygunsa banada 5 doktor bakmıştı
tarafından
Hareketleri normaldi günde 10 tekme yada hareket ediyorsa sorun yok
0 oy
(790 puan) tarafından
Bir doktorla kalmasınlar kesinlikle 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Üclü test sonucu mu soylemişler
(444 puan) tarafından
detaylı ultrasonda
(1,944 puan) tarafından
Anladim canim bana 3 lu taramada bir sürü sey dediler ama detaylida hiçbir sorun yoktu .
0 oy
(407 puan) tarafından
Bunlarin sebebi akraba evliliği folik asit almamis olması 2 li testlere girmiştir bebek 5 aya kadar yoksa belli olurdu 
(444 puan) tarafından
akraba evliliği değil folik asit kullanmıştır taö bilgiö yok çünkü planlı çocuktu istiyolardı.
olmamış işte özele gitmiş renkli ultrasona orda görülmüş
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bir tanıdığımızın çocuğuna da benzer şeyler söylediler çocuk doğduğunda küçücük bir sorun vardı sadece hemen o da ameliyatla çözüldü onunki de öyledir inşallah.
(444 puan) tarafından
belinde kitle varmış malesef beyin gelişimini engelliyormuş alacakmışlsr heyete girecekmiş . rabbim sabır versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 414 göst.
0 oy
19 cevap 217 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı