0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimle son zamanlar sorunlar yaşıyoruz buna benzer bir post açmıştım ilgisiz diye akşam geldi yemek yedik hastaydım biraz dinlenmek istemiyorum çocuğa bakar mısın dedim hiç oralı olmadı azıcık sevdi gitti yattı sorun o değil çok af edersiniz 20 güne yakın ayrı yatıyoruz öyle büyük bir sorun yok kendisi uykuya çok düşkün çalışma saatleri toplamda 6 saat saha 3 senedir evliyiz çok af edersiniz derdim yatak değil ama hiç umrumda değil hiç düşünmüyor 

Bende sinirimi hep çocuktan alıyorum bağırıyorum kızıyorum sinir hastası oldum insanlar sevgi ile iyileşir bizimkisi resmen özür dilerim saldı beni ne hali varsa der gibi kaç kez konuştum hiç düzelme yok yapacağım bilmiyorum

11 Cevaplar

0 oy
(1,039 puan) tarafından
Öncelikle eşinle paylaş kozunu küçücük çocuğun bir suçu yok gerekirse destek alin
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Ayrı uyumaniz aramızdaki bağı daha da kopartir kuste olsanız birlikte uyuyun o gelmiyor da sen git yanına bence . evlendikten sonra eşini cepte mi goruyolar bilmiyorum belki o yüzden bu kadar saliyolar bizi bu aralar bende üzülüyorum 
tarafından
Kus değiliz ben çocukla yatakta yatıyorum oda diğer odada sözde çocuk biraz deli yatıyor ya ondan
0 oy
(327 puan) tarafından
Ah be canım benim eşimde aynı bı evde iki yabancı gibiyiz Allah yardımcımız olsun 
tarafından
Ne.olacak böyle bilmiyorum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bugün herkes çok dertli ben dahil of of
tarafından
Allah hayra çıkarsın bu gece cidden bir değişik
0 oy
(129 puan) tarafından
Cok özür dilerim ama diger postlarinizi da okudum yaşınızı çok merak ettim eşim benden yaşça büyük demişsiniz hatta bir postta yaşınız kac acaba erken yasta falan mi evlilik yaptınız onu merak ettigim icin soruyorum 
(129 puan) tarafından
Acaba aradaki yas farki dusunce farkliliklarina mi sebep oluyor ki cunku çevremde yas farkindan dolayı fikir ayrılığı yasayanlar oluyordu mesela srnin icin önemli olan seyler belki onun icin geri plandadir evlilik cok zor cok sabır istiyor rabbim sabır versin esinizde kabul ederse bi aile terapisine gidebilirsiniz belki
tarafından
Çoğu konuda anlaşırız öyle beni sıkmaz isteklerime yok demez ama çok gamsız düşüncesiz özellikle çocuktan sonra bir araya bile gelemez olduk sonuçta af buyrun eşler neden evleniyor aynı yuvayı paylaşmak aile olmak ihtiyaçları karsilamak
(129 puan) tarafından
Oyle tabiki ama esler cocuk olduktan sonra biraz degisiyor sorumluluktan dolayi mi neyden kaynaklı bilmiyorum ama benim eşimde oyle mesela ama ne yapayım bi sekilde bazi seyleri görmezden de gelmek gerekiyor yoksa böyle hayat bitecek gibi degil cocugumuza ve kendimize zarardan baska bisey vermiyoruz
tarafından
Haklısınız ... Bir ömür böyle devam edilebilinir mi ki düşünmüyor değilim
(129 puan) tarafından
Haklısınız çünkü sadece tek tarafli sabır da çok zor dediğim gibi bi aile terapisine gidin esiniz gitmese bile siz bi uzmana danışın anlatin bakalim bi uzman ne diyecek ama kesinlikle uzman birisine anlatın derdinizi
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Her erkek o ise düşkün olmuyor ama aranizdaki şeyi çözmeniz gerek eşler ayrı yatmamali..onunlaolan derdinin acısını da çocuğundan alma yazık 
tarafından
O işi ayrı yatıyoruz anlamında dedim ama çocuktan önce çok düşkündü şimdi ise hiç p
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Sadece çocuğa uzuludm
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ne yaparsan yap sinirini çocuktan çıkarma bir ara ben de o hatayı yaptım sonra insan daha beter üzülüyor ki sen de biliyorsun bunu zaten. 
tarafından
Haklısınız bende istemem böyle olsun ama ne bir dertleşmek ne bir sohbet ne bi anlayis var kendi şöyle kendin işit evde
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ayri uyumak cok yanlis bence sen git bi adim at git yanina  daha cok  araniza sogukluk girmeden
tarafından
Küs değiliz öyle rahat ediyormuş
0 oy
(128 puan) tarafından
Ya bian varya bunu ben yazdım sandım hergun düşünürdüm benim.kocam gibi uykucu olan var mı ki dye:D şaka bi yana gerçekten seni çok iyi anlıyorum eşimde öyle az önce de dedim anan seni tv izlesin ve uyuşun due doğurmuş dye adam çocuğa bakmaz benimle ilgilenmez eğer tv de güzel birşey varsa gece 12 ye kadar oturur yoksa direk uyur bende her seferinde kavga ediyorum tabi biz insan mıyız dye..ayri yatmayiz ama ayda 2 kere anca birbirimizi görürüz adam anca uyur işten çıktı ben kara kara düşünüyorum adam horluyor şuan sen düşün artık.. kızım 22 aylık asla kendi başına oynamaz sürekli ilgi ister yeri geliyor bende babası yüzünden kızıma kızıyorum maalesef çünkü yardım edenim yok ilgilenip derdimi alanım yok sürekli ev işi çocuk mizirtisi bi yerde patlıyor insan
tarafından
Aynıyız demekki canım beni en iyi sen anlarsın benim kızım 19 aylık bütün gün ilgi bide kocamın işi yorucu değil hep uyku bıktım artık nereye kadar böyle olacak bizde insanız
(128 puan) tarafından
Geçen kış kafayi yiyecektim kızım durmazdi eşim 9 da gelir erkenden uyurdu bu sene o işten çıktı 7 de gelmeye başladı ama adam aynı adam.olunca değişen olmadı yine uyuyor çünkü şimdi eski yere başlayacakmis moralim sıfır yine 9 a kadar yok gelecek uyuyacak kızımla tek başına vakit geçmiyor
0 oy
(17,764 puan) tarafından
Çocuk mu diyo baba anneme ilgisiz davran koynuna alma diye en saçma bulduğum şey başkasına sinirlenip bebelerden çıkarılması herşeyden bihaber çocuk günah yapma

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 242 göst.
14 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 795 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 608 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...