0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Anne olmadan once oglen uyuyunca nasil guzel uyurdum simdi kizim uyuyunca yatayim diyorum uyuyorum ama sanki beynim uyumuyo her an tetikteyim. Sizde de oyle mi ya 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Su an anne değilim sjsj canim ne zaman isterse yatıyorum ne zaman isterse kalkıyorum sjsj çocuk olunca bi daha güncelleme yaparım :D:D

(1,015 puan) tarafından
Keyfini cikar :)
-Reklam-
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Oyle bide üstune uyumadan once ki halim daha iyi oluyor uyanınca zombi gibi hssediyorum kendimi :D
(1,015 puan) tarafından
Ay evet ya uyumasam gozum yemiyo uyusam daha beter napcami sasirdim :)
(8,898 puan) tarafından
Ne kadarlık bebisin :)
(1,015 puan) tarafından
10 ay canim
0 oy
tarafından
Hahhah ayy hiç sormaaa uyudum mu uyumadım mi bilmiyorum ama en güzel yanı kızımla sarmaş dolaş uyumak onun kokusunu buram buram çekmek sjsjsj
(1,015 puan) tarafından
Ben sarilip yatmiyorum ya gece de ister yataktan duser falan diye
tarafından
Yer yatağında yatıyoruz kızım bebekliginden beridir koynumda yatmaya bayılır alıştık:)
(1,015 puan) tarafından
Anladim canim benim musait yerim yok ya yatak sermeye bi ara emerek uyuyodu esimi yataktan attik yoksa sigamayiz cocugu dusururum diye :)
tarafından
Hahhahah kiz herifi niye atiyon biz 3 kişi bi yatağa sigiyoruz hatta bazı geceler ben kendimi yerde buluyorum kızımla babası sarılarak uyuyordu yazın sjsjsjsj
(1,015 puan) tarafından
Cocugu ezerim ben dedi kendisi gitti ya :) bide yaz kis cok ortunur uyurken bebis arada kalir diye korktu :)
0 oy
tarafından

Uyuyunca mallll gbi oluyorm ya :) 

(1,015 puan) tarafından
Uyumasan aksam olmuyo :)
tarafından
Oluyo kız :) kızım uyuyunca yemek yapıyorm kahve içiyorm çamaşır katlıyorm bnde iş bitermi :)
(1,015 puan) tarafından
Ben uyanikken yapiyorum o isleri cunku oturup oyun oynamaktan skliyo henuz emekleyemedigi icin orumcekte arkamda kostururken bende islerimi hallediyorum uyurken kitap okurum kahve icerim bazende uyurum :)
tarafından
Kuzu bi yürüsünde gör o ayaktayken iş ypabilcekmisn :) her yeri karıştırıyo her yere giriyo masaya cama koltuk tepelerine tırmanıyo yanından 1 dk ayrılmaya gelmiyo sürekli bi vukaat işliyo hergün :)
(1,015 puan) tarafından
Dogrudur ya onu deneyimlemedim henuz zordur elbette :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Trbznlugln (1,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 542 göst.
0 oy
22 cevap 659 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde mimar.anne (7,549 puan) tarafından soruldu