0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Bazı şeyleri çok çabuk unutuyorum diziden örnek vereyim, baktığım bı diziden oyuncu başka bı diziye geçse onu unutuyorum hangi dizide oynuyordu . Diye bugün öğretmenler günü görümcem bı öğretmen paylaşmış bende gördüm tanıdım ben şuan 28 yaşındayım ilk okul 4. De başka bı okula geçiş yapmıştım o ogretmende orda ogretmendi onu tanıdım hatırladım. Smdi bende unutkanlık mi var dikkat bozukluğumu 

Onn için ne yapmam lazım kızlar ders de çalışmaya başlayacağım seneye kpss dhbt üniversite sınavları için aklımda tutmam için ne yapmam lazım

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önce git kan değerlerine baktır vitaminlerin de eksiklik varmı diye canım kadinlarda gorulen en sık rastlanan problem 
(2,605 puan) tarafından
2gun önce gittim doktor yoktu başka doktora da gtmedim. De en kısa zamanda gidecem
-Reklam-
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Bende çok unutuyorum mesala eşime birşey diyeceğim diyorum o an aklımdan uçup gidiyor daha da hatırlamıyorum geri 
(2,605 puan) tarafından
Bunun için doktora gideceğim en kısa zamanda
(3,340 puan) tarafından
Benimde gitmem lazım kaç kere telefonu falan markette unuttum artık telefon askısı kullanıyorum onun için
Ama gitmek gerekir ileride daha kotu olmaması için
(2,605 puan) tarafından
Rabbim korusun
(3,340 puan) tarafından
Amin canım
Eşim dalga geçiyor birgün çocukları da unutursun bir yerlerde diyor ama işte ciddiye alıp kontrol ettirmek gerek aslında
0 oy
tarafından
Ben buz dolabında telefon unutuyorum. Evin içindeki şarjı e gün bulamıyıp. Dolaptan bir şey almak için açtım. Sonra ne göreyim. Şarj
(2,605 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 217 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,529 cevap

34,839 kullanıcı

...