0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar duruş bozukluğu var çok kambur duruyorum artık çok rahatsız olmaya başladım dik durduğumda belim ağrıyor tamam dik duracam artık diyorum ve çok yoruluyorum unutuyorum bı kendime geliyorum ki ***** duruyorum artık belim bu şekil dura dura da ağrıyor ne yapsam düzeltirim aylarca egzersizleri yaptım yine aynı bı çaresi yok mu iki kere internetteen dik duruş korsesi aldım ikisi de oyuncak gibiydi ona da güvenim kalmadı çok rahatsız oluyorum artık ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz böyle olup da düzelen var mı

5 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Ortopedi ye gidebilirsin öncelikle dedigin kadar rahatsiz ediciyse celik yelek verir
(353 puan) tarafından
Şuan yeni doğmuş bebeğim var hava koşulları da çok kötü gidemem doktora
-Reklam-
+1 oy
(2,475 puan) tarafından
Benimde aynı sorunum var iyi bir fizik tedavi arastiriyorum Ağrı'da yapiyo bana
(353 puan) tarafından
Bana da ağrı yapmaya başladı emzirirken falan zorlanıyorum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Öncelikle doktora gitmen lazım. Ciddi bir mesele. Sonrada yoga yap. Yoga iyi geliyor
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bnde kalacak kambur az kaldı aynı senin gbiyim ama ben hep dik yürürüm çocukluğum dan bu yana snde bir dene bide küçük oklavan varsa belinin ortasına koy 41 gün boyunca annemin teyzesi öyle yapmış genckenn kadın smdi 49 yaşında dimdik oturuyor:))
(701 puan) tarafından
Belinin ortasına mi ? iki omuzun üstüne koyup kollar üstüne sağa sola hafif dönerek daha etkili sırt kasları çalışıyor ve duruş degisiyor.
(1,034 puan) tarafından
Ben yapılanı söyledim glm ya
(353 puan) tarafından
Şimdi oklava bağlayacam Gunde bir saat bağlayayim bakayım faydası olacak mı
0 oy
(119,287 puan) tarafından
bunun icin egzersizler varmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 217 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu

379,603 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı

...