0 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (622 puan) tarafından

Aynı çatı altındaki elti mi yoksa aynı çatı altındaki görümce mi daha kötü sizce :)

54 Cevaplar

0 oy
(438 puan) tarafından

ben iki taraftanda kotuluk gordum bence aynilar sadece net bisey var gorumce anasini babasini abisi korumak vs. ister ama elti iki tarafada gülüp iki tarafı birbirine dusurecek herşey yapabilir. Bende gorumceyim ama bana yapilanlarin hic birini yengemize yapmadik SEVGİDE ÖZGÜRDÜK. SAYGIDA MECBURDUK ÇÜNKÜ :( .......

-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
gorumcem yok ama o kotudur cunku.kaynananin kizi istesede.onunla kotu olamaz
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Eltii bence :)))) Eltilerin ne yapacağı hiç belli olmuyor en azından gorumceler kardeşi için biraz daha iyi oluyor 
0 oy
tarafından
Peki siz cokmu mükemmel elti gelinsiniz eltinize gorumcenize karşı 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yasamadim ama adamına göre muamele 
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Nereye kafayi uzatsan orasi b.klu kuyu :D

0 oy
tarafından
Bence kimse elti kadar kötü olamaz 
0 oy
(634 puan) tarafından
Eltim yok görümcemde ablam gibi
0 oy
(248 puan) tarafından
Görümce lerim eltim karşımaz etmez görümce lerim 3 yılda her sene kavga her b... K burnu wae
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Benim bı görümcem var canı isterse çok iyi istemezse yüzüne bakmaz :D

Kız kardeşimin 7 görümce 3 eltisi var kardeş gibiler :)

0 oy
(487 puan) tarafından
İkisindende bir zarar görmedim o yüzden yorumsuzum :)
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Bence fikrim eltiler hep iyi anlaşmalı çünkü kaynani onunla dedikodu edebilirsin şikayet edebilirsin o bakımdan anlar oda gelin ama görümce annesini sana kötületmez kötü de olsa eltiler neden almasamaz aklım almıyor benim ya aynı aileye uzaktan gelin gidiyorsun mis gibi anlaşma lazım ama araya kıskançlık girerse o zaman sorun benim sadece kaynım var bekar 
0 oy
tarafından
2 eltim var pek konusmayiz farklı şehirlerdeyiz görümcelerimle sıkıntım yok ama bence elti kötüdür 
0 oy
(2 puan) tarafından
Ben ailede herkesle ıyyım bende bir gorumceyım ve gelinime kardeş gibi davranıyorum empati kurmalı insan. Eltım mukemmel degıl ama saygısızlık da yapmıyor bana yanı. Bir catı altında aıle dısında kim olursa olsun zor uzun sure olunca beenxe bu gorumce veya elti meselesi degıl. Annem 15 yıldır gelınıyle ve gayet ıyıler ama ıkı tarafta fedakarlık yapıyo kımse mukemmel degıl kı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,057 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 512 göst.