0 oy
1,033 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından

Aynı çatı altındaki elti mi yoksa aynı çatı altındaki görümce mi daha kötü sizce :)

54 Cevaplar

+5 oy
(7,121 puan) tarafından
Al birini vur ötekine . Banyoya ıslak terliği .....corapla basasicalar
(336 puan) tarafından
Bir anne Emine orta sehpa ya carpsinlar "D
(7,121 puan) tarafından
12345 bir gorumce olarak gelinimi el üstünde tutarım benim çevremdeki herkes mutludur ve benden memnundur ama yapan yapıyor vallah . Sen sev kız sen sev oda seni sevsin bende eltiyim bende goeumceyim bir eltim dünya tatlısı dünya iyisi bacı gibiyiz diğeri hep bana hep bana hep bana :) öyle oluncada böyle diyoruz. Abimin eşini çok seviyorum oda beni sever kimseden bişey beklemem karşılıksız yaptım. Anneannemin dediği gibi . İyilik yap kızım iyilik başka . Enayi olma enayi yerine koyuyorsa ordan uzaklaş . İyilik başka enayilik başka
(7,226 puan) tarafından
Oda olur mekan38 ☺️☺️
tarafından
Doğru söylüyorsun tatlım ama benim demek istediğim o değil. Yorumları görmüyor musun? Yok hepsi aynı , yok bütün kaynanalar ölsün hepsi aynı hepsi beter . Sen ne kadar iyi olursan ol burdaki insanların hiç birine yaranamazsın . Birde karşı taraftan dinlemek lazım acaba kendileri nasıl biri.  Hep onlar haklı hep onlar masum bütün görümce,  elti kötü:))
(7,121 puan) tarafından
Tabi orası öyle balım herkes kendi penceresinden bakar
-Reklam-
+5 oy
(9,967 puan) tarafından

Gorumcem yok eltim var. Ablaminda sadece eltisi var ama ablam hep derki bence elti daha tehlikeli cunku gorumcenin safi belli kimi tutacak tabiki anasini :D ama elti ters kose yapabilir

(302 puan) tarafından
Ne güzel söylemiş
(3,162 puan) tarafından
Nasıl ters köşe başka kimi tutacak.
(9,967 puan) tarafından
Eltinin kimi tutacagi bellimi kiz
(337 puan) tarafından
Deran Mesela bi oturur seninle kaynanani konuşur bi bakarsın oturmuş kaynanla seni konuşmuş
Ama gorumce belli hep annesini tutar
(3,162 puan) tarafından
Evet canım orası da doğru
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Aynı çatı altındaki gelin daha kötü, nedense hep suçu eltiye görümceye atarlar
tarafından
Görümce misin elti misin abla doğruyu söyle :))))))
(25,224 puan) tarafından
Ben gelinim eltimde var görümcem de hepsini aşırı severim aramız çok iyidir. Genel olarak burda yazılanlar sadece gelinler mükemmel eltiler görümceler çok kötü fesat yılan olarak yazılıyor. Birde kendileri nasıl gelinler acaba tartışılır.
tarafından
Tabi aslinda çok haklısınız. Aslında herşeyin başı karşılıklı saygı , sevgi ve ılımlı davranmak. Benimde bir görümcem var kardeşimden farkım yok sağolsun o da bana karşı hep kardeş gibidir hiç bir saygısızlıgını görmeden bende sevgide eksik etmedim onu :)
(25,224 puan) tarafından
Bazen diyolar burda bazı gelinler beni sevmiyo kaynanam görümcem eltim falan neden diye soruyorum vardır bi sebebi diyorum yok diyo saygıda kusur etmem severim sayarım diyo ama gerçekten inanmıyorum, bu kadar kişi bir gelini sevmiyorsa mutlaka bir sebep vardır
tarafından
Çok haklısınız,  bu sayfadaki insanların kaynana görümce elti nefretini anlayamıyorum herkes önce bi kendini sorgulasa
0 oy
(7,604 puan) tarafından
Al birini vur ötekine benim 8 eltim 1 görüncem var eltilerim görümcmi daha çok bozuyorlar 
(119,139 puan) tarafından
ooiyyy 8 eltimi
(7,604 puan) tarafından
Aynen benle birlikte 9 ben 7 numarayim
0 oy
tarafından
Bence eltidir ya görümce yine idael ama bir evde iki elti olmaz
tarafından
BEN dört yıla kadar yaşadım esmoş
tarafından
Anoewww
tarafından
Yaa sen düşün artık
(601 puan) tarafından
Bir evde derken bir çatı altındamı demek istedin
tarafından
Aynı evin içinde bereber yaşadık
0 oy
tarafından
Duruma göre degisir . 
0 oy
tarafından
Görümcem yok eltim 18 yaşında ama sinsi nankör ınsanlar karakter meselesi bence bende zamanında görümce oldum ama kardeş gbı olmayı seçtim ona göre ılımlı davrandım oyle yanı 
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Elti bence çünkü görümce yeri gelince abisi kardeşi hatrına susmasını idare etmesini bilir çünkü içinde kendi canından kanından biri oldugu icin . Buarada eltim yok çok şükür :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Eltinin kıskancı hiç çekilmez ortak birseyde yok çünkü anlamsız ve tehlikeli hade görümceye yine bir yerde hak veririm
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Görümceyle yaşayınca eltiler gözüm de melek geliyor yeminle böyle görümceyi rabbim düşmanıma vermesin
0 oy
tarafından
Bende bir görümceyim vede eltiyim bilemedim kimseye kötülüğüm olmaz 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bence gorumce kötü cunku kardeş yani. Eşin bi yere kadar seni tutar digeri el. 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
c kayannana. 
tarafından
Ahahahahaha bu yorumu arıyordum buldum :)
0 oy
(791 puan) tarafından
Eltim yok   gorumce bnce kendmdw gorumceyim  ama kardea gbi davraniyorum skintimiz yok sukur ama 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kumannın gemisi yürür eltininki yürümezmiş elti o kadar tehlikeli yani ne kadar uzak o kadar iyi
(507 puan) tarafından
Aynen valla yilan yilan  Allah gun yuzu gostermesn
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Sende hangisi kotu bence elti :⁠-⁠)
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Eltim yok 2 tane götümcem var ama bence elti daha kötü 
0 oy
tarafından
Görümcem yok eltimde şuanda yok bakalım ileride nolacak
0 oy
tarafından

image

Kötü eltilerinize alın bundan kızlar . :))) Şaka Maka ektim yok tek gelinim görümcem var onuda pek severim kardeşimden farkı yok o da beni sever sağolsun. Allah eltisi ve görümcesi kötü olan insanlara yardım etsin 

0 oy
(7,545 puan) tarafından
Bence elti arkadaş gibi olur görümce kaynana ile ittifak halinde uğraşıyor gelinle yılanın insan kılığında dolaşanı .
(507 puan) tarafından
Eltiler kiskanc oldyklari icin cekemiyorlar hep bir savas icindeler
(7,545 puan) tarafından
Valla hiç eltim olmadı hep keşke bi eltim olsaydı demişimdir bence görümceden kat kat iyi olur el kızı.
(601 puan) tarafından
Evet ikiside kötü görüncemce kaynanayla ittifak halinde uğraşıyor eltiler ise birbiriyle yarışıyor ve ikisindede kıskançlık var
(507 puan) tarafından
Allahtan yok canim sanslisn  gorumcede ayni *** kiskanc cekememz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,048 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu