0 oy
248 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,664 puan) tarafından

Yada sayfada ilk ben mi olacam ocak 20 ameliyat olacam çok ama çok aşırı kötü gögüslerim :( hiçistemiyordum böyle bir ameliyatı ama öz güven için yaptırmam gerek herhalde 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kiz ne güzel işte tombikto memikto yaptriican ne diye üzülüyorsun suratin niye asik gul askom gul,gelsin 80 85 beden sutyenler☺☺❤
(120,060 puan) tarafından
ohooo eskisehirde yaptircak olsam herkez bakar zaten bana burda bakan biri lazim ☺️
tarafından
Sende eskisehirde yaptır aa illa Belçika mi olması lazım sjsjsj
malesef ☹️
(2,664 puan) tarafından
Baby boyun annesi emzirmiyorsun demi
yok emzirmiyorum sutum.kesildi
-Reklam-
0 oy
(3,255 puan) tarafından
Ya bekliyorum seni . Hadi yumuş yumuş memişlerinle dönersin
(3,255 puan) tarafından
Başından beri okuyorum seruvenini:))
İkna edenler tarafdandım:D
(2,664 puan) tarafından
Yaaa canımsın aslında daha erken olacaktım ama bebeği memeden yeni kestiğim içn doktor olmaz dedi enfeksiyon olurmuşum 6 ay geçmesi lazıömış aralık 5 ay ocak 6 ay olacak inş
(3,255 puan) tarafından
Hadi inşAllah.
Estetikden sonra doğum yaparsan emziremezsin. Südün olmaz. Biliyormusun bunu canım?
(2,664 puan) tarafından
Doktor hiç bir sakıncası olmuyor dedi meme altına olacak benim ki dogumda yapabilirsin emzirede bilirsin dedi
(3,255 puan) tarafından
Müthiş o zaman☘️☘️☘️☘️❤️❤️☘️
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Küçültme mi büyütme mi?
(2,664 puan) tarafından
Büyültme olacak tatlım
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Neden büyütme icin ameliyat olcaksin cnm
(2,664 puan) tarafından
Çok aşırı deformansyon olmuş sadece ucu var geri yerler buruş buruş
(8,934 puan) tarafından
Sağlık açısından seninki hadi inşallah sağlıkla atlatırsın
0 oy
ben olcaktim kimim kimsem olsaydi aralik icinde ama olamiycam
(3,255 puan) tarafından
Vah vah. Kimsesizlik zor
(2,664 puan) tarafından
Eşimin iknasıyla olmaya karar verdim bende yoksa korkuyorum
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Ayyy benimde hiç yok durumum olsa.ben.bile.buyuturum o derece göğüslerim çıkmaya başladığından itibaren takintiliyim ufacık iki çocuk doğurdum yine ufak 
(1,937 puan) tarafından
Valla canım bende 85 90 hiç memnun değilim keşke küçük olsa diyorum büyük ama içi boş sütüm bile yetmedi
(1,096 puan) tarafından
Ay bende küçülttürmek istiyorum aşırı büyük değiller ama emzirdikten sonra bir tuhaf geliyorlar gözüme
(1,937 puan) tarafından
Evet yada çok zayıflayınca göğüs o kadar küçülmüyor çok kötü duruyor küçük göğüsün gözünü seveyim bu meselede düz saç kıvırcık saç kahverengi sarı saç meselesi gibi herkes kendisinde olmayanı daha tatlı buluyor
(4,858 puan) tarafından
Benim göğüslerim hiç yok sütyeni bile doldurmuyor ebebklerimi emzirirken süt varken hafif dolgun duruyordu hoşuma gidiyordu ama şimdi süt yok eski halini aldı öyle burusma sarkma falan yok ama ufacık yeni yetme göğsü gibi oldum olası çok takintiliyim goguslerime annemfe çok kızıyor başına bir iş getirecen diye ama işte insan dolgun göğüsleri gorupte kendinde olmayınca üzülüyorum :(
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Sen yaptır deneyimleri şöyle bende düşünüyorum :D

(2,664 puan) tarafından
Tmm tatlım yazacam buraya
tarafından
Ben kucultcem ama
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende 85 90 takıyorum keşke küçük olsa diyorum gömlekler durmuyor kıyafet deniyorum göğüs kırk bel otuz sekiz oluyor çok sinir bozucu hep daraltma 
(1,937 puan) tarafından
İşte canım kıyafet konusunda hep sıkıntı yaşıyorum tam üzerime oturan gömlek düğmeli elbise giyemiyorum hep geniş olacak
(930 puan) tarafından
Taşıması çok zor ya resmen belim ağrıyor kaşınıyor sürekli büyüdüğü için çatlıyor ve yanıyor kontrole gittiğimde doktora sorcam yapabileceğim bişey var mı daha 19+5 im doğuma çok var
(1,937 puan) tarafından
Büyümesi durmaz ana diğer rahatsızlıklar için Hindistan Cevizi yağı yada kantaron yağı kullanabilirsin ama doktoruna sor belki o daha iyi güzel bir şey önerir
(930 puan) tarafından
Bebek yağı vazelin Hindistan yağı kullanıyorum ama Hindistan c. Yağı çok tuhaf kokuyor o yüzden sürmüyorum onu
(1,937 puan) tarafından
Valla bir yerden sonra artık bütün kokular tuhaf ve kötü kokunca alıştım artık

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 345 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
29 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

384,971 soru

11,514,088 cevap

35,174 kullanıcı

...