0 oy
311 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (749 puan) tarafından
Bndede göz kapağı düşüklüğü varda  bilgi almak istyorum fiyatlarini bilen varmi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Parayla yaptircaksan devlete niye gidiyonki fazla bisifarketmez zaten
(749 puan) tarafından
800 TL diye duydmda oyuzden. Özelde 3500 4000
tarafından
Yani bilemedim isinin ehli birini bulmani iyce arastirmani oneririm canim yegenim burnundan estetik oldu devlette doktor saolsun rapor verdi rahatsizlik var diye bedavaya yapti ve ozlelerdekinden dahada harika yapti buda göz yani Allah muhafaza iyce arastirdinmi doktorlarini falan
(749 puan) tarafından
Ya  işte arastriyorumda bı yandanda bilgi almak istedim hamileyim  son zamanların hamilelikten snra  yaptrcam kessn yaz gelmeden  o yüzden
tarafından
Anladim canim nerde oturuyosun
-Reklam-
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ama olmuştu pişman oldu dikiş izleri belli ve kötü bir görüntüsü var 
(749 puan) tarafından
Zamanla geciyr bide  şu durmasindan iyidir makyajla kapatrz en azndan geçer kadar
0 oy
tarafından

Bende de o sıkıntı var seni çok iyi anliyirum :Dama ben yaotirmamyaarabbim böyle yaratmış ....

Bı kaç defa düşündüm ama estetiği yapanları gördüm bu halim çok daha iyi bemc kenarlarda dikiş izi lkaliyor sürekli makyajla uğraşamam ben ya ..

Bir ebenim bı akraba yaomis göz kapağını fazla almislardi kadının göz kapakları hep havada 

0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ablam oldu hem de ilçede ama parasını sormadım hiç. Şu kadar da demedi zaten. Bence parasız oldu o
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Arkadaşım dunyagoz de yaptırmıştı pek bişey farketmemisti.  Kaç yıl oldu tabiki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 248 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı

...