0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 7 ay önce tasindigjm sıfir daire kuflenmeler oluştu . Eşyalarım hep zarar gördü halim bazam vs. Tam pis olmadan çıkmakalim dedik bu sefer ev yok . Neyse bu gece eşim eve geldi bır ev bosalavk dedi tasinalim dedi neresi diye sordum bizim bir akrabanjn karşı binası dedi aşırı kararsız kaldım . Şimdi sonuçta kapılar yanyana ben evimde rahat etmek isterim bazen temizlik yapmak istemem arti bu akrabamız olacak kiz aşırı patavatsız . Ne yapsam taşınsam mi kızlar ? Yardımcı olun ? :ermm:

13 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
Başka yere bakın derim patavatsız insanla uğraşmak zor olur biraz daha araştırın 
tarafından
Daha önce de baya kalbimi kırmıştı zaten uyarmistim bana olmayacak kelimeler kullanmıştı şuan aramızda bir şey yok ama içim içimi yiyor
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Tepkini koy ben buraya tasindigimda herkes kapimi caldi actim kapiyi 3 cm kadar goz ucuyla buyurun dedim iki laf edip gittiler :D
tarafından
İlk defa duyuyorum canım sahibinden gibi bir yermi ?
(1,699 puan) tarafından
Hayir face hesabin varsa  marketpalace var cnm sana en yakin kiralik evleride bulabilirsin ordan
tarafından
Eşimin var canım not alayım bir yere çok teşekkür ederim inan Burdan ev bulursak sana özel teşekür mesajı açicam ♥️
(1,699 puan) tarafından
Rica ederim insallah bulursunuz cnm❤❤
tarafından
İnşallah canım inşallah ♥️♥️
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Taşınma bence dileğim kapın ayrı olsa da patavatsız arsız insana laf anlatamazsın sürekli diken üstünde durursun kendi evinde. Biraz daha bakin isterseniz 
tarafından
Demi canım bende öyle düşünüyorum ama bir yandanda içim içimi yiyor eşyalarım mahfoluyor kuzum bebeğim küçük kuften rutubetten rahatsız olacak telaşi çok karisigim :( zaten kız bir ara beni çok kırdı sonra yine konuştum Allah affetsin dedim bilmiyorum gizemim ya :(
0 oy
tarafından
Kim olursa olsun mesafeni koru fazla yüz göz olma 

Evin rutubetli kufluyse taşın sağlık açısından da iyi değil 

Inş birkaç aya bende taşncm 3 aylik bebeğmle
tarafından
Canım yüz göz olmasam da karşımdaki insan akrabam aşırı patavatsız ve saygısız hiç bir şeyden çekinmez utanmaz yani ben tavir da takinsam gocunmaz öyle . Ev konusunda da baya aradık yok buralarda eşyalarım da mahfoluyor bebek için de kötü bilmiyorum kararsızım canım ya :( bu arada Allah seninde yardımcın olsun inşallah
tarafından
Oo baya utanmaz ve patavatszsa başına dert alma   şimdiki evinde kal
Bi yanda ev bakın ınş gönlnüze göre bulursnz
Komşu çok önemli geçinilmz utanilmaz biriyle insanın başı ağrir
tarafından
Bencede canım çaresizlikten iyice kararsız kaldım inşallah çıkar bir an evvel de çıkariz
0 oy
tarafından
Başka fikri olan ? 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç bulaşma illaki ev bulunur  pişman olmamak için Uzak ol tatlı ol
tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım istemiyorum ama ev yok ne zamandır arıyoruz artı eşyalarım git gide pis oluyo ama dediğin gibi pişman olmak istemiyorum
(6,919 puan) tarafından
Çat kapı gelicek acmasan eşin belki kizicak hiç bulaşma derim
tarafından
Doğru diyorsun canım yarın eşimle konuşayım yol yakınken hiç girismim çaresizlikten iyice kararsız kaldım ya :(
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ayy aman aman sakın yapma o hatayı. Eltim yaptı çok pişman şimdi kiralarda iyice uçmuş diye çıkamıyor da evinden. Bizimde bı akrabamız öyle dengesiz öyle patavatsız bir insanki eltimi çok rahatsız ediyor eltim mesafesini koruduğu halde. O kadın istiyor ki eltimle sürekli birbirlerinin evleerine gitsinler. Eltimde sevmediği için rahatsz oluyor. Bu sefer kadın eşimin tarafına eltimle ilgili saçma sapan şeyler yayıyor. Olmadık şeyler söylüyor. Akrabadan uzak yerde otur. Ben öyle bir yerdeyim ki misss gibi kafam rahat.
tarafından
Bence de uzak durmsliyim eşimle yarın konuşurum bu durumu sağol canım
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Samimi olmazsan yuz vermezsen bisi olmaz
tarafından
Canım samimi olmaSam da anlamıyor gamsız biraz bir ara beni kırdı soğuk tuttum kendimi ama sanki kalp kıran benmişim gibi hiç bir şey olmamış gibi davrandı yani bu onun için bir sebep değil tasinicam sanırım bakalım
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Sakın sakın sakin taşınma oraya ne huzur kalır ne düzen 
tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Araya mesafe koydugun sürece kimse patavatsızlık yapamaz duruma göre eve göre bak bence
tarafından
Haklısın canım ev bulamazsam mecbur girmek zorundayım
0 oy
tarafından
Herkesten uzak kafa rahat inanki kaynanamla aramda 1 cadde var o bile benim için kurtarıcı yemin ediyorum
tarafından
Haklsiin canım akraba bin yabancıdan da iyidir bin yabancı bin akrabadan da inşallah tasinmam
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım sen tavrını koyarsan onları da yönlendirirsin. Biz de eşimin dayısıyla karşılıklı sitedeyiz evi alırken ben bilmiyordum bile bu çevreleri çok bilmediğim için hatırlamadım. Neyse içi filan yapılırken baktım kaynanam durmadan ariyo hadi gelin karşıdayız karşıdayız diye yani ona bıraksam hiç çıkarmayacakti bizden. Bende tavrımı koydum evlendik evime davet ettim ağırladım sonra onlar çağırdı bir defa gittim diğer cagirmalarinda müsait değiliz dedik oylelikle arayı açtım. Zaten Kayınvalidemler Cat kapı gelen yüz.süz tipler eşimin hatrına annesi babası diye dayanıyorum ama akrabalarından banane kendimi sıkıntıya sokamam mesafe koyunca anlıyorlar
tarafından
İnşallah canım bakalım ev bulaMazsam mecbur giricem sağolasın canım
0 oy
(874 puan) tarafından
Ev alma komşu al diye boşa mı demişler sana gelmeden kapı deliğinden görür yapar üstüne düşeni çöpün akar laf olur sesin çıkar hep sesi çıkıyor olur bina da değişik durum olsa sen geldikten sonra oldu olur.  ...  Yani böylesi birinin evine gelip gitmesi filan gerekmez hersekil halleder işini 
tarafından
O da doğru bakalım canım ya bulurum inşallah ev de girmem o eve

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 154 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,047 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
0 oy