0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından

image

Ay ne yoruldum bugün. Kaynanamın misafiri vardi eltimle gittik yemeklerini yaptık misafirleri ağırladık çoluk çocuk bir araya girdi çok yorucuydu. Kaynanamgile bi mecburiyet olmadıkça gitmem. Kızımda yabancılık çekiyor gidince çok ağlıyor oda ayrı yordu beni. Ha birde size bişey sorcam kendi ailenizle görüşünce kaynananiz kiskanir mi benim ki çok kiskaniyor surat yapıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(6,240 puan) tarafından

Şekerim resim yok benden de bir çay gelsin eşim yok Uyku tutmuyor:ermm:

Çayım demini tutmadı ama içim kavruluyor acele içmem lazım :D

Soruna da gelince Cehenneme kadar istediği surat yapsın onu mu tınlayacağım

image

(1,618 puan) tarafından
Kocan nerde kiz
(6,240 puan) tarafından
Şehir dışına çalışmaya gitti canım benim bulunduğum memleket biraz soğuk eşimin mesleği de çiftçilik dışında çatı yapıyor binaların öyle yok yani artık son güne mi gelir 15 güne mi gelir geldikten sonra bir daha kaç günlüğüne gider bilmiyorum
(1,618 puan) tarafından
Oda sizin için çalışıp çabalıyor canım benim sende kendini öyle avut afiyet olsun bu arada
-Reklam-
0 oy
(5,505 puan) tarafından
Afiyet olsun canım. 

Benim kaynana ben onlarla altlı üstlü oturdugum dönem ailemle aylarca gorusturmedi telefonlaşmada bile kavga çıkarırdı 

Taşındım ordan çok şükür şimdi sürekli görüşüyorum ailemle çatlasın bakalım 
(1,618 puan) tarafından
Çatlasın patlasın valla istediği kadar suratını assın ben yaşadığım süre boyunca ailem hep olacak hayatımda
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Afiyetşifa olsun kuzu bende gece gece patlattim bi laviva :) ay icimde buz oldu bi nescafe mi icsem napsam :D sorunu da cevaplayim istediği kadar surat yapsın onunla da vakit geciririm annemle de karışmaya hakkı yok.
(1,618 puan) tarafından
Eşimin hatri olmasa kaynanamla işim olmaz da . Ah şu eşler yok mu eşler. Herşey onlar için
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Iyi istirahatler canım. Annemlerdeydim 2 hafta kaldik. Kuması gelmis gibi bakışını görmen lazımdı. Yani umrumdami hic degil
(1,618 puan) tarafından
Ya öyle de canım bir değil iki değil her görüşmemde böyle varya bakışlarıyla konuşuyor resmen
(3,329 puan) tarafından
O kadar iyi anliyorum ki seni. Sen takınca o duzelmiyor sen umursamaz ol. Anlamazlintan gel diye dedim.  Sanki agac kavugundan çıktık degisim
(1,618 puan) tarafından
Kendileri bilir ailemdir mecbur görüşecem
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım. Yok kıskanmaz ya zaten ailem uzakta her fırsatta gazlar annenlere gidin diye 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha ne güzel

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 143 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,692 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,692 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,231 puan) tarafından soruldu