0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından
22 aylık kızım kendi başına asla oyun oynamıyor sürekli sıkılıyor sabah kalkıyoruz kahvaltı hazirlatmaz gitme dye ağlar oturur kitap okuruz vakit geçiririz 2 saat sonra kahvaltı yaparız ortalık toplarım iş yaparim sıkılır gidip oynamaz ille beraber oynarız hava güzel oldugu günlerde sıkılmasın due muhakak dışarı çıkartırım 2 saat durur daha da eve girmeyelim dye ağlar hava soğuksa ya komşuyu çağırırım ya ben götürürüm ki sıkılmasın çocuklarla oynasın dye ama hergun hergun de olmuyor evcilik oynarız yemek yaparız kek kurabiye yaparız top oynarız kitap okuruz vs vs herşeyi yaparim ama bi yerden sonra bende sıkılıyorum bi oturmak kafa dinlemek istiyorum ne zaman kendi başına oyun oynamaya başlar 

6 Cevaplar

0 oy
(9,583 puan) tarafından
Kardeşi olunca bence :) benimkide öyle
tarafından
Amannn tek çocuk en iyisi :D
(128 puan) tarafından
Valla aklıma gelmiyor değil ama doğup oynayınca 2 senemi alacak :D
tarafından
Ayyy yok yok aklın varsa yapma :D bi sene daha sabret oynar
(128 puan) tarafından
Ahahaha çok güldüm ya .d kız kardeşim de arka arkaya yaptı ilk sene kafayi yiyecekti şimdi az da olsa normale döndü oyun oynuyorlar ama kavga dövüş:D
(9,583 puan) tarafından
Benim için çok geç ikinci yold sndbdb inşallah anlaşırlar
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
ayni oglum ya hic bir oyuncaklar isi gucu yok ben ne yaprsam benimle birlikte yapar dolanir hep arkamdan esinle bir cay kahve bile icemeyiz hemen bende istiyom der gelir bidik bence aktif zekalari oldugu icin oyle sabit kalamiyolar bize hakimiyet kurmak istiyolar 
(128 puan) tarafından
Ay kesinlikle canım ya ben iş yaparken babası oynar sonra babası yoruldum der yine bana kalır öğlen uykusu sadece 1 saat onunla da gece 12 ye kadar aktif çocuk simdi de uyuttum genzine tükrük kaçmış uyandı 10 dk lık uykuyla ayakta duruyor
(130 puan) tarafından
kopya resmen valla zor isimiz ben 36 ayini bekliyom saatlik oyun evlerine gondercez esimle konustuk ta
(128 puan) tarafından
Bende ya imkanım yeterse göndermeyi düşünüyorum yakınlarımda öyle bi yer olsa hafta da 1 gün bile yine götürmeyi düşünüyorum aslında..kapalı oyun yerlerine gitsek çocuk asla çıkmıyor ordan dışarı çıksak eve gelmiyor eve gelince oyun istiyor kısır bi döngüdeyiz:)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bizimki dönem dönem öyle bazen bakarım puzzle yapar bazen kitap okur inceler yani bazen de benle illa yapmak ister onlar bize muhtaç boşver iyi olsunlarda 
(128 puan) tarafından
Öyle canım ama kızım doğduğundan beri çok yorucu bi bebekti insanın da bazen modu düşük olur ya bugün de öyle bi gün benim için yemek yok başım ağrıyor kızım oyun istiyor ...:/
(4,961 puan) tarafından
Anlyorm daha dün yasadm bunlari hele ki yemek yoksa zor bı gün oluyo
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Benim kız 6 oğlan 3 sürekli annne bizle oyna anne bizi kovala anneee annnee annneeee nefes aldırmıyorlar kardeşle alakası yok bizde dedik kerdesi olur oynarlar yok kurtulamadik hala aynı bide ikiside öyle 
(128 puan) tarafından
Bi kere de baba deyin be evladim .d
(7,949 puan) tarafından
Oğlum babada diyo baba varsa ztn yüzüme bakmiyo ama eşimde vardiyalı çalışuyo bazen geceleri çalışıyo gündüzleri uyuyo bin kez oğlum kaldırıyor oda gelip bana kiziyo biz kavga ediyoruz ne yapayım baglayamiyorum biliyo babası evde babasına çok düşkün ama kızım ben olayım yeter babaci degil
(128 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim eşimde vardiyalı çalışıyor kızımda babasının evde olduğunu fark ettiği an kapıda ağlıyor ac dye
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Aynı yaştalar benim kızımla. Oyun oynuyor tek başına ama en çok abisiyle oynuyor.  Abisi oynamasa abi kalk oynuyak diyor:)) bide bağırıyor emir veriyor cimcime.. sende onunla oyna belki alışır 
(128 puan) tarafından
Canım zaten sorunumuz bu sürekli benimle yada babasıyla oynuyor tek başına az da olsa bi oynayim demiyor
(2,297 puan) tarafından
O oynarken yanında otur seni izliyorum kızım falan dersen güvende hisse der kendini.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Muhammedelifmertomer (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
0 oy
65 cevap 2,194 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...