0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
Tavuk dunyasını bilenler bilir benim herif orayı cok fuzuli bulur gereksız pahalı dıye suanda bi tabagı 100 falan herhalde arada ben cok seviyorum diye ısrarım üstüne götürüyor ama yiyene kadar burnumuzdan gelir söylenir yani aksam yemeye gidelim dedi bende saskınlıkla eminmisn falan dedım senden baska kımım var dedi sımdıde ben kararsızım gitsemmi gitmesemmi bilmiyorum ya sonucta 250 lira aksam aksam kartlar şiştii diyip duruyordu  ne desem simdi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendin yapabilirsin aslında ben yapıyorum çok güzel oluyo
(417 puan) tarafından
Kafede parisi cok severim genelde ondan baskada yemem gittimmi onuda ordakı gibi yapamam :D
(2,194 puan) tarafından
Kremalı sos internetten bak canım kafede Paris sosu çok zor bir sos değil bende kekiklim severim onun aynisi yapiyorum internnetten araştırarak öğrendim cafede Paris de kremalı sos ya basit oluyor kremalı soslar
(417 puan) tarafından
Bakdım denedımde yok aynı tat olmuyor zaten her restoranın cafede paris sosu değısık oluyor bıraz :)
(2,194 puan) tarafından
Olabilir canım illa içine farklı şeyler koyuyorlar bizim bilmedigimiz
(417 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Hahaha o kadar gprmedik ki, görünce korkar olduk
(417 puan) tarafından
He valla ahah 7 aydır gitmiyorum nerdeyse
0 oy
tarafından
Yani çok pahalı değil artık bir yemeğe 250 lira. Ama eziyet ediyorsa gitmem ben olsam. 

Bende burgerking seviyorum eşim ne anlıyorsun falan der ona bile gönül koyarım diğer türlü dese gitmem :)
(417 puan) tarafından
İşte eziyetten kastım gereksız pahalılından sölenir yemek boyu ve kendiside hic istemezdi gitmek ama simdi kendi söleyince sasırdım
0 oy
tarafından
Giderim paşalar gibi , iskender  , adana yer gelirim . Zevkler tartışılmaz ama tavuk dünyasını bi ben sevemedim hgnvnbn
(417 puan) tarafından
Ay sevilmezmi kız hergun olsa hergun yerm
tarafından
Onu evde de yapıyorum ama adanayı fln tuturamıyorum o yüzden onlar daha cazip geliyor
(417 puan) tarafından
Kekiklim falan yapılırda evde diğerlerini sanmıyorum ama mantıklı :D
tarafından
Tavuk makarna işte canoo yapılır her türlü jfjfjjfjg
(417 puan) tarafından
Ahahdjskks
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Esin teklif etmis giderdim. Arada olur öyle bi cok erkek öyle canim kafana takma
(417 puan) tarafından
Hamileliğim zor gecıyor bana moral olsun istedi herhalde
0 oy
tarafından
Şu devirde geçim çok zor Allah adamların yardımcısı olsun söylenmekte haksız değiller. Gönlünden gelmişse düşünme git bakalım. 
tarafından
Sevimli yüz olmadı
(417 puan) tarafından
Kız olur 3 desit var hepsıne bas bakım
tarafından
☺️ bakalım oldu mu
tarafından
O da oldu çok teşekkür ederim canım ❤️
(417 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :))
0 oy
tarafından
Aynı benimki ya söylenir ama yine de giderim bende McDonald's seviyorum napim. Kendi teklif ettiyse gidin bence ama illa tavuk dünyası deme senn bakalım nereye götürecek :) 
(417 puan) tarafından
Aynen demiyim bakalım aksam hazırlanım gidem :D
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benimde tam tersi canım eşim çok sever tavuk dünyasını ben evde kekiklim falan yapıyorum kendim aynısı oluyor ama beyefendi şefin tavasıni seviyor onu yapamiyorum ızgara tadı olmuyor illa neyse bende KFC veya  burger severim eşimle bizde bu yüzden uyusamiyoruz 
(417 puan) tarafından
Sen menunu al git oraya oda tavuk dunyası yesın  bende cafede parisi seviyorum ora gbı yapn hıcbıryerde yemedım bende yapamam o yuzden her gitmemde yerm onu
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Afiyet olsun canım şimdiden  cikarsaniz ,eşimle bizde haftada bir falan çıkarız dışarda yemeğe oda cumartesidir canim çektirdin yarın bizde gidelim bari :) çocuklarla iyi oluyor aslında ,tavuk dünyası hem fast food yemelerinden eşimde biraz daha sağlıklı bulduğu için orayı o yüzden tercih  ediyor aslında
(417 puan) tarafından
Bızım bebe menu söylicek kadar büyümedi valla arada bence yemek gerekıyor gercekden borc ode ode sıkıntı cek arada kendını ödüllendirmek lazım:)
(2,194 puan) tarafından
Öyle canım önce zaten evde anne mutlu olmalı bence anne mutluysa bebeklerde ,cocuklarda mutlu oluyo arada aynen kendini ödüllendirmeli insan
(417 puan) tarafından
Katılıyorum sana ❤️
0 oy
(7,623 puan) tarafından
İlla oraya gitmek zorunda değilsiniz ki. Daha uygun başka seçenekler de var
(417 puan) tarafından
Ben en cok orayı sevıyorum ondan herhalde :D
(7,623 puan) tarafından
Bu sefer de senin istediğin bir yere gidelim de mesela
(417 puan) tarafından
Derim herkes git diyor gidim bari :D
(7,623 puan) tarafından
Git kız tabi ama dediğim gibi hep senin istediğin yere değil. Bu sefer de başka bir yere gidin bakalım orasının fiyatı nasılmış?
(417 puan) tarafından
Tamam söylerim bakım :)
0 oy
tarafından
Tavuk dunyasi pahalı oldu evet gerçeği harsey uçtu 25tl aldım burger menü olmuş 120 :d
(417 puan) tarafından
Evet tavuk dunyası tabağıda 25 tl di bunları yemek luks oldu valla
0 oy
(7,639 puan) tarafından

Ben de bayılıyorum özelikle efsane buffalo ya :D

(417 puan) tarafından
Denemedım ben kocama alıyorum degısık degsık ondan tadıyorum genelde fix cafede paris alırım :)
(7,639 puan) tarafından
Dene çok güzel :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 349 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 267 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
9 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı