0 oy
207 göst.
Moda kategorisinde (113 puan) tarafından

Ya arkadaslar tofisada buyuk bi indirim var bi kac tane elbise sectim alayim dedim ama ordan alisveris yapan arkadaslarim elbiselerin fotografla cok alakasiz geldigini soyledi dogrumu acaba tofisadan elbise alan varmi nasil geldi acaba sectiklerimden 3 tanesini koydum alta bi bakarmisiniz

image

image

image

image

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tam rezalet bir site
tarafından
Kıyamam yaaa:( bizde ilk dişimizi çıkarıyoruz gerçekten çok zor:/
(7,122 puan) tarafından
İlkler sorun olmadı üstler sorun ya
tarafından
Bizimde alttan çıkıyor iki tane :(( Rabbım kolaylık versin asko
(7,122 puan) tarafından
Sanada bitanem sanada ❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu elbiseler hakkında fikrim yok fakat iki kere ordan esofman takımı aldım ikiside bildiğin yer bezi 
(113 puan) tarafından
Oylemi diyosunuz almiyim bende o zaman
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm bn 3 parça aldm geçen sene ama mali hiç güzel değil. 2 tunik aldm ayrobin kumaş idi normalde evde bu kumaştan parçalarım var ütü istemez bu ütü istiyor ve tuylendi pamuk gbi giyemed bile. Birde eşofman üstleri olurya başlıklı öle bişi aldm oda tuylendi daha almam ben
(6,859 puan) tarafından
E aklında bulunsun ben burdan 5 parça tunik aldm her ürün başına %5 indirim vardı cnm 3 ay önce. Uygulamasını indirip ordan alirsan eğer.
(113 puan) tarafından
Hemen bakiyorum canim :)
(6,859 puan) tarafından
Bn daha onceden alınca indirim varmı şuan göremiyorum ama ürünleri gzl 5 sene önce aldığım takım bile sapasağlam :).
(113 puan) tarafından
Evet normal bi indirim var alinabilir yani urun yorumlarida gayet guzel alanlar hep memnun kalmis
(6,859 puan) tarafından
Bı dene bakalım elbise almadım ben hiç ordan ama yorumları iyidir. 3 lu takim bide 5 tunik aldm cnm
0 oy
(745 puan) tarafından
Bence şans meselesi 1 yıl önce indirimli bir alana bir bedavaydı iki tunik ve yelek almıştım aynı şekilde geldi geçen ayda takım aldım yine indirim vardı 1 tlye de tunik aldım aynı fotoğraftaki gibi geldi yani
(113 puan) tarafından
Ben cok sansli degilim kiyafet konusunda internette ne aldiysam elimde patladi hep
(745 puan) tarafından
Öyle düşünme ben hep internetten alış veriş yapıyorum tam hepside aynı geliyor daha pişman olmadım her zmn da tofisa ya bakarım indirime ne girmiş fln diye bir de kapıda ödeme uygun fiyatları da ben çok seviyorum orayı bir şansını dene derim :)
(745 puan) tarafından
Birde en çok insan indirime düşünce korkar yani ellerinde kaldı da satılmadı vs. gibi ama ben seviniyorum ki indirime düşmüş istediğim şeyler var mı diye yinede sen bilirsin almak istersen sipariş verirsen kargon gelince bana haber ;)
0 oy
tarafından
Hiç önermiyorlar ben alışveriş yapmadım ama aşırı kalitesiz diyorlar 
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Kalitesi yerlerde canım. Ben hiç almadım teyzem almıştı ama hiç beğenmedim 
0 oy
(1,694 puan) tarafından
Kesinlikle alma sakın ben indirimi görünce eşimin ablasina aldırdım 5 parça bişey aldı fakat bildiğin çöp 
0 oy
tarafından
Ben tesettur takım aldım canım rengi soluk ve yeri iğrençti birde trenckot aldım yağmurluk geldi 1 sene oldu ve sonucunda hepsi çöp 
0 oy
(997 puan) tarafından
Almayın bu sayfadan yer bezinden farksız aldım ben iğrenç bir mali var incecik tuylendi bel lastiği bile tutmuyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kız benim de kafam karışık düzgün gelir mi diye su baştakk ve sondaki elbise çok güzel bende onları beğenmiştim 
0 oy
(52 puan) tarafından
Tavsiye etmiyorum çok kalitesiz ürünleri  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 465 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melekannesi123.35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
5 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
6 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu

377,094 soru

11,284,852 cevap

34,689 kullanıcı

...