0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Aşırı sinir oldum  ya kızlar gorumcemi sevgilisi ailesini alıp tanışmaya gelmişti kaynanam da dün dedi sabah erkenden al bebeği gel ben de 11 de uyandım evi bile tam toplamadım kahvaltı yaptım bebeğe yedirdim hazırlanıp gittim saat 1 de kimse yok ve temizlik yapıyordular kayınvalidem gorumcem nyse gorumcem diğer odaya süpürge atıyordu ve daha yedikleri kahvaltı yerde toplamamışlardı topladım bulaşık makinasını bosalttim kendi isteğimle nyse oturdum telefonu elime aldım kayınvalidem de hemen dedi kalk yardım et kıza dedi  bebekli halimle kimseye minnet etmem kendim yaparım bide diyor telefon elinden düşmüyor bize gelince sıkılıyorum napim 2 günde bir gitmesem bide laf yapıyor bide esimin işten gelmesine yakın alıp seviyor bakıyor çok değişik ya sanki ben yokum oğluyla kendisi yapmış gibi davranıyor 

Bide muz ceviz bebek biskuvisi yedircektim hazırladım diyor ki yok ben onu vermiyorum sen arıtma suyu koydun soğuk olmuştur ceviz var boğazına kacar muz da kabız yapar dedi 2 tane bebek biskuvisi getir içine de çay koydu bebegim de yedi bi güzel onu 8 aylik hatta normalde ekmek içi şeker çay vermişti bi kerede bn dedim benim verdiğim şeyleri bu yaştaki bebekler yiyebiliyor bi kere bna diyor hala tam yiyebilir biliyorum evde yap ver diyor Allahım ya bnde dedim evde olsam ztn ben ona hergun farklı çorba yapıp verebiliyorum bsy desem tribini çekmemek için demiyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Temizliğe çağırması falan bir yerde tolere ederim de bebeğe bisküvi çay vermek nedir ya tepki verseydin keşke yedirmeseydin. İstediği kavgayı çıkarsın çocuk bu oyun hamuru değil yolarım ben öyle yapanı aaa gece gece sinir bastı 
-Reklam-
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ee gitme madem hele beebgine çay vermelerine nasıl müsade ediyorsunki
(278 puan) tarafından
Ya sorma ya kürt olarak çay çay çay hele ilk dogum yaptifimda kafayı yemişti ya gidip geliyodu diyordu sen çay içmiyorsun sütün olmaz halbuki meyve suyu rezene vs içiyordum bna diyordu onlar yapmaz normal çay iç kadın kafayı yemiş çayla
tarafından
Kürt olarak derken
(278 puan) tarafından
Hani kürtler ya çayı çok seviyolar o anlamda
(1,659 puan) tarafından
Valla çayı bende seviyorum da çocuğuma asla verdirmem demir eksikliği kansızlık vs yapıyor normal insanda bile kaldı ki bu bir bebek
0 oy
tarafından
Yani işleri düşmüş sanah çağırmışlar ya ben erken gelemem deseydin yada 10 gibi orda olmuş olsaydın bisey yapmasan bile gonullemis olurdun . Böyle şeyler her zaman olmuyor sonuçta. 

Bebeğine de neden insanları karıştırıyorsun alacaksın eline bu benim çocuğum diyeceksin devam ederlerse alıp çocuğunu evine geleceksin bu kadar basit 
(278 puan) tarafından
Kuzum kayinpederim vefat etti geçen yıl ben öyle yapsam kötü gelin olarak gözükecem o da oğluna dert yanacak trip atacak
0 oy
tarafından
Ya bebe bisküvisiyle çay mı verilir bu ne saçma sapan birşey ya 

Somun içiyle çay yapildigini duydum oda zaten bebeğin dışı falan çıkınca yedirilir 

Ceviz muz çaydan daha yararlı deseydin keşke 
(278 puan) tarafından
Anlamıyordur kendi bildiğini yapıyor keşke uzakta olsaydım da kurtulsaydım ya

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 772 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Manas (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 427 göst.