0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kizlar 3 yildir evliyiz biz gurbetteyiz ve kacarak evlendik esimle esim annemi dugun zamani 1 hafta cocuk dogdugunda 1 hafta toplasaniz iki hafta gordu ben onun ailesiyle konusmuyorm o da benim ailemle konusmuyor  ama surekli annem hakkinda konusup duruyor mesela en ufak ornek kahvaltiyi cok gec hazirliyorm basliyor annen yaptiriyor annen fitne fesat şeytanin teki o kadinin kildigi namaz bile kabul olmuyordur senin hayatini o kadin mahvedecek senin aklini yikiyor ya diorm ne alakasi var anneme .... Şaka yaparken bile annen su annen bu die saka yapiyor ...tv de kotu karakterli ya da kotu bir sey gorse annen gibiymiş dior gecen gun kadinin biri cocugunu öldurmus gorduk tv de cok uzlduk annen ayni o kadına benziyor felan dior artik cok yoruldm ya diorm ya bak ben de senin annenle ilgili koftu konusurum laf ederim ama gunah yaptigin diorm yok kavga ediyorm yok tinlamiyorm istedigini de diorm yok 

Esim cok kiskanc bana cok kotu zor seyler yasatti annem arar oglum bak soyle otur soyle kalk senin icin daha iyi olur die konusur hep kizim var esimin bir kat kiyafet almisligi bir oyuncak almisligi yok bir valiz kuculen kiyafeti var icerde bir dolap giydigi kiyafet var bir torba etiketli buyunce giysn die gonderdigi kiyafet var hepsini annem yapti bir suru oyuncagi var annem aldi cocugum torunum mutlu olsn en iyisini olsn die cabalar ac oturdugumuz zamanlar oldu annem fazla fazla para gonderdi evine bir yiyecek alsa boler saklar taaa ordan buraya kargoyla gonderir ki siz de yen die onun ailesi telefnda konusurken bile sormaz cocugumu napiyo die ne yapmam gerek bilmiyorm cok yoruldm bu konuşmalarindan artik 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaa eşin gerçekten çok saygısız ve terbiyesizmis kusura bakma 

Annene laf söylemesine izin verme gerekirse herşey kötüye gitsin ama annene laf söylemesine asla izin vermee
tarafından
Bina katılıyorum
(6,047 puan) tarafından
Aynen öyle benim eşim annem için böyle birşey söylese onun o dilini alır. Bişey yaparım onu demeyeceğim.
(163 puan) tarafından
Kavga ettim bosanacagimi soyledim daha ne yapabilirim boşayim mi ?
tarafından
Evlilik sadece aşk sevgi değil birbirinize karşı saygınız da olmalı hem saygının olmadığı yerde sevgide olmaz biz sana boşan demiyoruz ama ilk dediğinde sen tepkini koysaydin devamı gelmezdi
-Reklam-
+1 oy
(6,301 puan) tarafından
Kız sen iyi misin? Kocam benim anneme şeytan derse onu çıktığı yere gerit sokarım elaleme rezil ederim. S.ıcarım ağzına 
0 oy
(392 puan) tarafından
Sende konuşturuyon yani kocani öyle. Çarpsana ağzına 2 tane. Terbiyesiz herif.
tarafından
Aynen ya burda deli oldum
tarafından
Ne kolay diyonuz carpsana ağzına diye böyle bir adamı şiddet ile mi terbiye edecek erkeğin gücü ile kadınınki bir mi adamın elinde mi kalsın kadın. Mantıklı konuşsanız keşke.
(392 puan) tarafından
Bir insan annesine böyle kötü laflar ettirebilir mi. Zaten benimle kaçmış ailesini saymıyor bende saymam diyerek oradan almış adam en büyük cesareti. Olay baştan yanlış. Evet çarpsın ağzına 2 tane yada boşansin. Böyle adamdan hayır mı gelir söylesene. İyi insan olmak çok kolay ama herkes kötülüğü seçiyor.
0 oy
(532 puan) tarafından
Aynısından bendede var kendi beş para etmez anasına laf söyletmez ama herseyimize koşan annem kötüdür . Nankör kızım bunlar nankör .
0 oy
(768 puan) tarafından
Ben burdan sinir oldum varya evlilik bu değil ya biraz hoşgörü iyi niyet olması gerek ne kadar sevmesekte eşimin ailesi diye ses etmemek gerekiyor benim eşim  eğer anneme öyle şeyler desin burnundan getiririm eşim de bunu bildiği için asla bisey diyemez demeye de hakkı yok zaten 
0 oy
tarafından
Eşimin yaptığı çok ayıp bu kesin ama birde şöyle bir durum var burda da birsürü gelin kaynanasının hakkında şeytan falan diyor ben hep diyorum ki herşey karşılıklı gelinler deyince herkes hak veriyor ama damatlar deyince millet ayağa kalkıyor 
(163 puan) tarafından
Kesinlikle annesi hakkinda boyle seyler konusmadm cunku ben de onun annesini cok tanimam gormedim ki kadina susun diyim
0 oy
(4,941 puan) tarafından
Allah korusun ama eşim öyle bişey derse kaşıkla gözünü oyarim nasıl saygısız bı adam bu terbiysz. 

Keşke en başta huyunu anlayabilsydin . 

Adam babalık kocalık görevini yapmıyorsa annen herşeyiyle ilglnyrsa ailemle kal derim 
(163 puan) tarafından
Yapmiyor degil annem kizimi cok seviyor cocuguma en iyisini yapayim dior
(4,941 puan) tarafından
Eşinin tavrı yanlış canım annene karsi o zmn annen hiç bişey yapmasin herseyi kocan yapsin böyle bı adama asla acımaz herşeyi yaptirirdim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Annende suc. Nanköre cok ıyılık yapmıcaksın sonra böyle bir tarafı kalkar
(163 puan) tarafından
Anneme demedim soylediklerini nie onun icin uzuyum felan die dusundum annem hep bana ne yapiyorsam senin icin yapiyorm der cocugun icin yapiyorm onun icin yapmiyorm der
(11,217 puan) tarafından
Yınede yaptırma canım böylesıne selam bıle verılmez
0 oy
tarafından
Yarıya kadar okudum. 

Öyle söylediği zaman sen ne cevap veriyorsun?
0 oy
tarafından
Ne yapman gerekiyor kıçına tekmeyi vurmanın gerekiyor insan bir susar iki susar üçünde artık sktir eder bu ne ya sen ssumussun fazla tepki gostermeden oda bunu eziklik sanıp azgina geleni saydirmis şerefsizz eşim demeyin söyle götlere senin anan cokmu iyi deseydin şeytanki senin gibi pezevenkk şeytanı dogrumus de annene laf söyletme ha suda var o annene ne dese kendi annesine gidiyor haberi olsun beyinsizii
0 oy
(912 puan) tarafından
İlk zamanda tepki vermediyse alışkanlık olmustiryaryok benim eşimde bir kere buna benzer bir cümle kuracak oldu kıyameti kopardım bir daha da yapmadı 
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Annene ilkndil uzattığında o dili kesecektin hata etmişsin şuan okurken tahammül edemedm nasıl hala dik uzatmasina müsade ediyorsun

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Nankör çok anladığım kadariyla annenden bile kıskanıyor hastalikli...
0 oy
tarafından
Şeytan!dan geleni yemeyi biliyorsun ama diyemedin mi canım sen 
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Kusura bakma da sen suçlusun ne haddine annen hakkında böyle konuşması. Sevmeyebilir istemeyebilir ama saygısızlık edemez. 
(163 puan) tarafından
Ne yapayim her gun demesin die kavga etmekten yoruldm
(5,012 puan) tarafından
Baştan önünü alman lazımdı
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Okuyamadım kusura bakma.

Müsade etme böyle konuşmasına. Seninde annen var. Kulağın duymaması söylemeyeceğim manasına gelmiyor de.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 361 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 449 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap