0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Nasıp olırsa kızım olacak adını gülce koyucam ben uzun zamandır beğeniyordum ama soylemedım yanı esımle zaten daha önce ısım atışmamız oldu bu sefer benı mutlu ettı kabul ettı annemlede konuşamadık ıkı gündür bende kardesıme dedım o sorunca . Demın annem aradı o sırada kardesım adını dedı o ne o nerden çıktı böyle ağzı yüzü bı degıstı rabıa , Gülsüm Zehra varken dedı bende ben begenıyorum dedım rabıa annesının adı Gülsüm anneannesının bende dıger torunlarına koyarsın dedım . Sözünü gecıremedın der kesın babam var dıye daha devamını getıremedı . Aslında benm ıstegımdı senın anan varsa esım de der kı bnm de anneannem var , böyle burnunu sokmayı çok sever . Sınır ettı benı

22 Cevaplar

0 oy
(6,440 puan) tarafından
Benim eşim babasının adını koyacak diye bende annemin adını ve beğendiğim bir ismi koydum onada böyle sümeyye gibi isimler dedi kaynanam bende hayır dedim şimdi de babasının adını koycaz ya sakın buda iki isimli olmasın diyor eve indim sinirimden ağladım kendi çocuğum ne güzel isimler var ama koyamıyorum annemin adını da koymak istemezdim nede ikincisini daha kulağa hoş gelen modern isimler isterdim anlamları güzel falan eş arkada olmayınca isimde de diretemedim bari buda iki isimli olsa 
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından

Kaynana karıştı ilk oğlumun ismini eşim koydu Ufuk oda vefat eden kardeşinin adı diye Ufuk ismi hoşuma gidiyor diye tamam dedim ikinci oğlum doğdu işte ilk cinsiyeti öğrendiğim andan beri aklımda ya Metehan ya Alparslan yada Tuğrul ismi vardı Alparslan koyduk neyse işte kaynana gelmiş Ahmet verin adını kayınbabanin adı dedim ne olmaz dedim kızını saldı üstüme Ahmet koy ismini diye oğlum doğdu tabi ki ismi Alparslan oldu

Geçen de kaynananın kardeşi geldi bebeği hiç görmedim diyormuş kaynana bende görmek isteyen gelir ben dağın başına el kadar bebeği götürmem dedim de alındılar :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 543 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 870 göst.