0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Bn 4 aylık evliyim ama 5 senedir tanışıyoruz eşim hiç bana karşı değişmedi ama telefonla çok ilgilenir, Allah biliyor ya daha tek bi hatasını da görmedim, ama ne bilim ya yaparsa diye tedirginim, ve tam aldatma sayılmasa da sanki öyle bir his var içimde sizce şeytan vesvese mi veriyor uada hamilelik psikolojisi mi

5 Cevaplar

+1 oy
(116 puan) tarafından
Telefonu nu ansızın iste.  Gözü kapalı Verirse korkma.  Vermiyorsa veya napican bişey yok vs diyerek gecistiriyorsa işte ozaman. Kork. Yaşandı ve onaylandi:)
(139 puan) tarafından
Kaç defa istedim verdi, dün gece elime aldım diye kızdı sadece, ne var içinde bana güvenmiyormusun dedi bn sustum ama şunuda söyliyim eşim asla izinsiz telefonu kurcalansın istemez 5 yıldır o huyu var ama dün gece tedirgin oldum
(116 puan) tarafından
Üzerine gitme o zaman. Güveniyorsan oda bunu biliyorsa yapmaz. Yani yapmamalı ama bilmiyorum insanoğlu çiğ süt emmişiz. Güveniyor nasıl olsa diye  Yapabilirde  Ne desem yalan olur şimdi.. :/
(139 puan) tarafından
Güveniyorum ama işte insan oğlu yaparmı yapar:(
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
hissedip yasadim bosadim . acik ve net 
(139 puan) tarafından
Oda dedi ama yok adam rezil bişey ya:( zaten bi lakis ablamdan dolayı da böyle oldum
(3,794 puan) tarafından
ben ailesine de cok baski yaptim ailesi ikna etmeye calisti beni .kavga ettim istemiyorum ******** oglunuzu dedim . beni tersledir . bende dedimki madem bende hata ne duruyo oglunuz bosanalim dedi . baktilar inadim inat kabul ettiler esek gibi
(139 puan) tarafından
İyiki kurtulmuşsun, şimdi napıyorsun peki
(3,794 puan) tarafından
keyfime bakiyorum cok sukur kafam rahat olay yok kavga yok koca yok.  omrumu bi adami memnun etme yoluna harcayip bide pislikleriyle ugrasamazdim
(139 puan) tarafından
Beklediğim cevap :)
0 oy
tarafından
Durduk yere telefon eşinin elinde iken aşkım teli versene bir şeye bakacam benimki şarjda de eğer hemen verirse korkma o adam birşey yapmamış demek ama 1 dakika bekle deyip birşeyler siliyorsa işte o zaman kork
(139 puan) tarafından
Kaç defa istedim verdi ama dün elime aldım kızdı, güvenmiyormusun falan demeye başladı
0 oy
(12,747 puan) tarafından
Aldatttığını hissetmedim zaman zaman durup acaba mi dediğim oldu ama uygunsuz bir şey görmedim Allah affetsin ara ara şüphe ile de karıştırdım o da bu gruba takılmanın etkisi çok yakınımda beklemediğim birinde gördüm adam sosyal medyada gelene geçene yazmış benimde psikolojim bozuldu ama şunu gördüm Allah bir şekilde denk getiriyor hiç bir yalan sonsuza kadar gizli kalmıyor o yüzden saldım büyükte konuşmak istemiyorum ama böyle bir şey yaşasam ayrılırım 
(139 puan) tarafından
Bizimde öyle beklemiyorum ama acaba mı diyorum bazen, oda hamilelikten galiba
(12,747 puan) tarafından
Hormonlar çok etkiliyor hamilelikte ben kendimden bile şuphelenmistim tuhaf tuhaf rüyalar görüyordum hormon dengesi çok bozulduğu için insan psikolojisi her şeyden etkileniyor hamilelikte
0 oy
tarafından
Şüphelenerek bir durumum olmadı sukur
(139 puan) tarafından
İnşallah olmaz da:)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 770 göst.
0 oy
22 cevap 602 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esrarengizbiri (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 532 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,317 cevap

34,765 kullanıcı

...