0 oy
893 göst.
Diğer kategorisinde (416 puan) tarafından
İstanbul'daki cinayeti görünce ödüm koptu kılıçla öldürmek nedir ne istiyorlar bu kadinlardan ve birde evinde 15 tane samuray kılıcı varmış cinayeti kafaya koymuş********t manyak demiş ki kadınlar savunmasız olduğu için kadın öldürdüm rahatladım ay Rabb'im sonumuzu hayr etsin inşallah 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnsallah onuda rahatlatirlar girdigi yerde
(416 puan) tarafından
İnşallah kızın annesine o kadar ağladım ki içim yandı Rabb'im sabır versin inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben sokağa çıkmaya korkuyorum şahsen, biri delidir belkı biri pandemı affıyla sokağa salınmış katildir, biri sapıktır ben bu ülkede yasamak gram ıstemıyorum 
(416 puan) tarafından
Aynn valla bu ülkede can güvenliği yok aldı başını gidiyor cinayetler
0 oy
(5,307 puan) tarafından
İşte bu yuzden bende korkuyorum ben bebemle geziyorum yazın hep gezdirdim evde sıkılıyo diye ortalık pislik dolu
(416 puan) tarafından
Videosunu izledim kanım çekildi ya arkadan gelip saplamis bıçağı annesi avukatmis oğlunu savunacak mahkemede ölen kızın ne suçu var dı
(5,307 puan) tarafından
Bende izledim kızcağız nişanlıymuş büyüt okut bu yaşa getir sonra pisliğin biri gelip canına kıysın hemde vahşice. Bu kızın ailesi napsın artık hayatları cehennem oldu düşüncesi bile korkunç o anne nasıl uyusun yesin içsin gülsün elindeki çiçeği soldu
(416 puan) tarafından
Annesi içimi yaktı ya ağladım kız zaten çok efendi güler yüzlü birine benziyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Evet kuzum iki gündür ki Türkiye bu olayla çalkalanıyo Allah iyi insanlarla karsılastrsın ölümünde hayırlısını versin evlatlarımızı ümmeti Muhammedî bu eskiyalardan korusun 
(416 puan) tarafından
Amin
İdam gelmediği sürece maalesef duyuyoruz bu haberleri
0 oy
(7,375 puan) tarafından
cok uzuldum kadın pisi pisine ölmüs boyle ınsanları öldurmucen ezyet etcen aklına ne gelıyosa ışkence 
(416 puan) tarafından
Aynn öyle tanımadığı biri tarafından canı gitti düğünü vardı Annesinin feryadı içimi yaktı ya
0 oy
(1,096 puan) tarafından

image

evet canım nereye gidiyor sonumuz hiç bilmiyorum:'(
(416 puan) tarafından
Hiç iyiye gitmiyor maalesef Rabb'im akıl fikir versin insanlara
Canım sıkılıyordu öldürdükten sonra sıkıntım geçti Demis pis canı bu nasıl salaklık ya
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Yemin ederim haber izlemek istemiyorum artık ya bugün de aşşağı.lık herif boşanmak istediği karısının üstüne minibüs sürmüş ezerek öldürmüş yetmezmiş gibi birde arabadan inip tekme atmaya başlamış Allah bunların belasını versin kökleri gelsin bir an önce 
(416 puan) tarafından
Aynn gördüm onuda suçumuz ne bilmiyorum
0 oy
tarafından

Amin inşallah yhaa dışarı çıkmaya korkar oldum eşim artık bakkala bile gitme diyo

(416 puan) tarafından
Erkekler karşılık verir die kadın öldürmüş çünkü onlar savunmasız demiş pislik manyak
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok korkunç ve vahşice 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Geberip gider inşallah bı kıyti kosede
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ooff oifff yaşamaktan korkar olduk. Hepimizin canı Allaha emanett☹
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dünden beri aklımdan gitmiyor o görüntüler. Iyi ki ahirete imanımız var cennet cehennem var hamd olsun 
(416 puan) tarafından
Valla benimde aklımdan çıkmıyor o kadar korktum ki kızin ne hayalleri vardı şimdi
0 oy
tarafından
Bende şaşkınım daha önce gittim Ataşehir'de çok sessiz sakin yer insanları kendi hallerinde ama sokakları bomboş kimse yok çok şaşırmıştım dişçiye gitmiştim o sitelerin oradaydı benim gittiğim yerde Allah'ın kötü insanlarıldan uzak etsin bende çok üzüldüm sokağa çıktığımda hep arkama bakar oldum iyice paranoyak lastik bende artık biber gazı taşımayı düşünüyorum çantamda kendimizi korumassak kimse bizi korumuyor :(
(416 puan) tarafından
Çok doğru dedin kadınların Can güvenliği Yok ne istiyorlar bizden anlamıyorum
0 oy
tarafından
Kızım olursa ilk isim savunma sporlarına yönlendirmek olacak.kick boks karate aikido valla ne varsa gönderecem korusun kendini biz yokken. Ağzını burnunu kirsin ona yaklasanin
(416 puan) tarafından
Eline sağlık valla kızlarımızı böyle yetiştirmek lazım
Polisler görevde olmasa kıza iyice döv derlerdi bence
tarafından
:D bana da öyle geldi :D
(416 puan) tarafından
Allah pis insanlardan korusun yavrularımızı inşallah
tarafından
Amiiiinnnn inşallah,hepimizi korusun hepimizi. Nerde ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmuyor baksana
(416 puan) tarafından
Aynn bu kızda hergun servisle gidiyormuş o gün yürüyerek gitmek istemiş oda maalesef canı pislik kızı hayattan kopardı
0 oy
tarafından
2008 yılında dayımın eşimde bı manyak yüzünden öldürüldü yengem 7 aylık gebe idi ekmek almaya gitmiş manyağım biri burdan geçme demiş yengem umursamamis dönüş yolunda tekrar ordan geçmiş adam arkadan bicaklamis burdan geçme demiş yengem de bebegide olmuş bu olay  tekrar geldi aklımıza bu cinayet olunca ne zaman durucak bu millet ne istiyorlar bu kadınlardan artık sokakta yuruyemiyoruz ya 
(416 puan) tarafından
Basınız sağolsun dışarı çıkmıyom artık dünya ne hale geldi
tarafından
Vay s*erefsiz a*di p*ezevenk vay,yolu bi tarafına sokmak lazım geberesice, ay valla şu an ağzıma geleni sayasim var ve kelimelere dokesim var....................
0 oy
(96 puan) tarafından
Ay evet ya bu kadinlardan ne istiyolar anlamiyorum aslinda varya oyle birini asacaklar yada kalabaligin icine atacaklar bak gor bidaha cesaret edebiliolarmi onlar yuzunden bizde eve tıkildik kaldik korkar oldu herkez hak mi yani bu simdi
(416 puan) tarafından
İdam olsaydı kimse böyle önüne geleni öldürmezdi
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Gerçekden öyle bi nesil yetişiyor ki anlam veremiyorum 
(416 puan) tarafından
İnan kıyamet yakındır
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Allahin cezası pislik . Bide kadınlar savunmasız demiş adi köpek 
(416 puan) tarafından
Önüne ilk çıkan kadını öldürecem bu gencecik kız çıktı Rabb'im mekanıni cennet eylesin inşallah
0 oy
tarafından
Bu katılın annesi avukatmis katili kurtarmak için akli dengesi yerinde değil diye rapor çıkarmaya uğraşıyormus. Madem deli gitsin kendini dograsin ya da böyle olduğunu biliyordun yardim etseydin de akıl hastanesjnde yatsaydi. Millet işin kolayını bulmuş akli dengesi yerinde değil diye kimsenin kimseye öldürmeye hakkı yok
(416 puan) tarafından
Mahkeme de oğlunu nasıl savunabilecek diğer annenin ciğeri yanarken bilmiyorum valla
tarafından
Vicdan sahibi bir kişi zaten evladını savunmaz cezasını çekmeli der
(416 puan) tarafından
Gencecik kızlarımız katlediliyor buna dur denmesi lazim yoksa sonu gelmez yazık valla insanlık ne hale geldi

Çanakkale de yaşıyorum dün gece bizim mahallede bir çift öldürülmüş daha fazla korkmaya başladım
tarafından
Rast gele yaşıyoruz insan dışarı çıkmaya korkuyor 10 kişiden 1 i ******** adaletimiz caydırıcı değil idam şart. Vatan hainlerine tecavüzculere ve masum yere öldürülen insanlara bunları yapıyorlar 15 yıl ceza alıyorlar takım elbise giydi diye cezası yarıya iniyor af çıkıyor serbest kalıyor. Ne günlere kaldık. Bizden sonra ki nesil nasıl olacak bu zaman da çocuk yetiştirmek bile çok zor Rabbim böyle kötülükleri tüm ümmeti muslumani evlatlarımızı kızlarımızı hepimizi korusun.
0 oy
tarafından
Töbeeeee förmedim kız
(416 puan) tarafından
Haberler de verdi yazık oldu kıza

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 859 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asel lina (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
0 oy
1 cevap 253 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kader hamza (25 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...