0 oy
1,335 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Ben altı ay öncesine kadar evliydim evli olduğum dönemlerde mahalleden bir komşum vardı samimi birbirimize gider gelirdik arkadaş olduk sonra ben boşaninca o orda kaldı yani eski mahallede hala görüşmeye devam ettik benim babamda arkadaşım bizdeyken tesadüfen evliyken yaşadığım eve gelmişti oğluma bisiklet almıştı onu getirmişti birkere birkeresindede yine oğluma birşey almış getirmişti bu arada kızda bnden iki yaş küçük 23 yaşında babam 60 yaşında Allah'ım cildircam kızında ikinci evliliği ama ne olursa olsun evli nasıl öğrendin derseniz geçenlerde birkez babamı aradım telefonun arkasından kadının 4 yaşındaki cocugunun sesi geldi benzettim falan dedim ama bir günde bir baktım arkadaşımın telefonu babamda kayıtlı babama hiç sormadım hatta bununla da kalmadı babam fotoğraf çekin mis kadının hırkası koltuğun üstünde onun olduğuna eminim net olarak sürekli babamı sorup duruyordu bilmiyorum kafayı yemek üzereyim gerçekten kızlar yaş farkı var saçmalama demeyin bu kadınin ilk kocasida 55 yaşındaymış bana anlatmıştı 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu devirde herşeyi beklerim benim eski eşimin 3cocuklu kocası hapiste kız kardeşi ile 4cocuklu abimde ilişki yaşadılar herkes öğrendi herkes sakladı Allah ıslah etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her türlü post gördüm heralde en son biri ben aldatıyorum kocamı diyecek diye ödüm kopuyor. Şaşırma duygumu kaybettim pes 
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Bi kere insan kizi yasindaki birine o gozle bakarsa kizinada bakabilir hic mi edep ahlak kalmadi anlamiyorum umarim sen yaniliyorsundur 
0 oy
(16,085 puan) tarafından

Yazık o 4 yaşındaki çocuğa :(herseye şahit oluyir yavrucak Allah annesine hidayet versin 

0 oy
(15,102 puan) tarafından
Bu evliliği murdar eden insanların hepsinden nefret ediyorum böyle böyle evlilik kurumunun iyice b.ku çıkıyor abi boşan ye ne b.k yiyeceksen bütün aldatan insanlar için bulunduğum temennimle inşallah kadının kocası tez vakitte öğrenir diyorum 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Yok artık daha neler 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Taş yağacak yakinda 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 817 göst.
0 oy
12 cevap 421 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu