0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Sabahtan bu yana sebebe belli değil şeylere ağlıyor her istediğini yapıyorum hic sesleniyorum kırıyor döküyor yeni yaşına girdi iki yaş anlam veremiyorum giydiği kıyafetle bile sinir oluyor bu yaşta şuan hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı yine anlam veremiyorum bu soğukta kapıyı istedi çıkardım çıldırdı çıkarttın dkye geri getirdim.simdide geldik diye ağlıyor bana vuruyor nasıl baş edeceğim 

10 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Öyledir canım dünden önce gözümüzün içine bakarak koca tabağı kırdi ağlaması yok şimdi ona bişey diyemem uyku düzeni yok hep ses yapmaya claisiyor oyle Allah kolaylık versin
(2,369 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem
(3,767 puan) tarafından
:):):):
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Aynı soudan iki tane gelmiş özür dilerim bayanlar aynı soru var dedi de yazarken yemeğini istemiyor çıkarıyorum çıkarttın diye ağlıyor giydiriyorum.giydirdin diye ağlıyor nasıl davranacağımi şaşırdım çok seviyorum hep yüzüne gülüyorum sabır diyorum ağlama kuşum ne istedini anlat dedikçe daha çok ağlıyor 
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Evet bu 2 yaş sendromu. Her istediğini yapmak doğru değil. Yani onun için zararlı ya da olmayacak şeyleri yapmamak lazım. Ağlamak istiyosa ağlasın boşver. İçi açılır hem. Zamanla azalır inşallah. Bizimde ağlamalar bazen çok oluyor bazen az. 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkürler canım Allah razı olsun
0 oy
(8,985 puan) tarafından
2.5 yaşında halen aynı artık alışmaya alışıyorum 
(2,369 puan) tarafından
Ay deme kız şimdide bunu başladı
0 oy
(236 puan) tarafından
Ağlarken rahat bırakmak en doğrusu bende yaşadım şimartmamaya çalıştım her istediğini yapma bence belli bi süre sonra geçiyor Allah sabır versin cnm
(2,369 puan) tarafından
Saolaisn canım kız nasıl ağlıyor görsen gözlerine kan oturdu yemin ederim ortada hiç bişey yok
(236 puan) tarafından
Sen hiç birşey olmamış gibi davran şarkı falan aç söyle yanında oyuncaklarla falan oyna üsteledikçe daha çok ağlar o ağlayıpta sen tepki verdikçe daha çok üsteleyecektir
0 oy
tarafından

23 aylık olcak kızım aynu durumdaym canm kaç gündür maf oldm :( 

(2,369 puan) tarafından
Kız yeni buda 24 olduk
0 oy
(4,649 puan) tarafından
cok kotu ayni durumdayim agliyor ellemiyorum agla kizim ağlamakta gulmek kadar dogal gozyasin sudan olusuyor su dunyanin 3te birini olusturuyor vs vs konusuyorum ondan aomra sinirim bozulup guluyorum kahkaha atiyorum oda burnunu ustume silip guluyor o sekilde kisir dongudeyiz 
(2,369 puan) tarafından
Puhahaha sizinkincok güzel ya yanın soyleyisin
0 oy
(329 puan) tarafından
Durumunuz müsait ise oyun grupları var oraya dahil olsanız ikinizede iyi gelir bizde çok işe yaramıştı 
(2,369 puan) tarafından
tamam canım inada bakayım
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Sendromlular kervanına hoşgeldin :) derdini anlamak için uğraşma çünkü o da neye ağladığını bilmiyor. Her istediğini yapma sonra önü alınmıyor maalesef. Ağlamak istiyorsa bırak ağlasın. Sende yanında dur ama ona dokunmadan göz teması kurmadan. Bırak ağlayıp sakinleşsin sonra kendisi gelir zaten yanına
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canim ben artik görmezden geliyorum ağlarsada git icerde agla diyorum 2 bucuk yasinda bende tukendim hele gecen zıvanadan çıkartti valla simdide duvara tukurup yaliyo kizim yani illa psikologa git diye uğrasiyo dur bakalim nereye kadar
(1,733 puan) tarafından
Duvara tükürüp yalamak nedir asjkfdhhj:))))) ay canım hakkını helal et kahkaha attım resmen :))))
(7,249 puan) tarafından
Valla cıldırtmaya çalisiyo ya ay sinirim bozuluyo gul helal olsun sıpa yapmadigi mi kaliyoki :))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 332 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 350 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 464 göst.