+1 oy
917 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
29 yaşındayım kızlar Ama kendimi küçük hissediyorum daha küçük hissediyorum 18 19 20 en fazla daha cıvıl cıvıl daha eğlenceli daha böyle gülmeli Hareketlerim var ama mesela kardeşim benden 5 yaş küçük hareketleri çok aşırı olgun çok güzel çok hoşuma gidiyor Bazen diyorum Keşke ben de biraz olgun olabilseydim Ama ben öyle değilim Biraz daha cıvık biraz daha deli doluyum Bazen diyorum acaba ben böyle Neden böyleyim neden cıvık neden neşeli bir insanım Bu kadar aşırı derece Bu da bir anormallik diye düşünüyorum 29 yaşında olup da olgun olamadım hala

28 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yani her insan farklıdır bacım seni de öyle yaratmış rabbim yapacak bişi yok bende 29 yaşındayım ama hayat beni yordu biraz hissettiğim yaşı pek sorma ama hani dışardan nasıl görünüyorum bilmem olgunum heralde ama bazende görsen dersin bu hangi köyün delisi acaba değişiyor tabi samimi olduklarının yanınds oda herkesin yanında değilde:)
-Reklam-
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Ben 35 yasindayim kendimi hala Lisedeki gibi hissediyorum beyin olarak valla neşeli isen bosver  yalan dunyaya somurtmaya degmez
0 oy
(117 puan) tarafından
Bende 29 yaşındayım neşem var ama eski ben değilim önceden senin gibiydim deli dolu her samimi bulduğum ortamda keyifli ama şuan öyle değilim boşver böyle olmak daha iyi hiç kafana takma 
0 oy
(192 puan) tarafından
Ne güzel ben 26 yaşındayım ruhum 50 dir
0 oy
(402 puan) tarafından
hayat sana derin acilar cektirmemis ne mutlu,eskiden ben de senin gibiydim.simdi keske yarisi kadar koruyabilseydimo neseyi
0 oy
(688 puan) tarafından
Bende öyleydim bir senede değiştim çok konuşan biriyken şimdi konuşmak hiç hoşuma gitmiyor gülmek eğlenmek hiç haz almıyorum mesela 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim annem 45 yaşında. Rengarenk giyinir süslenir, botoxunu yaptırır, arkadaşlarıyla o gezi senin bu gezi benim hayatını yaşar. Cıvıl cıvıl neşelidir. Aynı zamanda calisiyor. Ben 27 yaşındayım. Fazla neşeli güler yüzlü değilim, her olaya mantıksal yaklaşır, pek duygu belirtisi göstermem. Bu yaşla değil mizaç ve karakterle alakalı bence 
0 oy
tarafından

28 yasindayim ruhen 18 lik hayat enerjim var ama görsen sorsan 50 yasinda hissediyorum eşim sagolsun;)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 550 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 642 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 347 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 471 göst.