+1 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
29 yaşındayım kızlar Ama kendimi küçük hissediyorum daha küçük hissediyorum 18 19 20 en fazla daha cıvıl cıvıl daha eğlenceli daha böyle gülmeli Hareketlerim var ama mesela kardeşim benden 5 yaş küçük hareketleri çok aşırı olgun çok güzel çok hoşuma gidiyor Bazen diyorum Keşke ben de biraz olgun olabilseydim Ama ben öyle değilim Biraz daha cıvık biraz daha deli doluyum Bazen diyorum acaba ben böyle Neden böyleyim neden cıvık neden neşeli bir insanım Bu kadar aşırı derece Bu da bir anormallik diye düşünüyorum 29 yaşında olup da olgun olamadım hala

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Cıvık olmak başka neşeli olmak başka şeyler ben 35 yaşımdayım neşeli bir insanımdır ama cıvık değilimdir 
tarafından
Ya ben çokkk çokkkk neşeli
(17,639 puan) tarafından
Aynı ben :D
tarafından
Sen sus kanka git öğretmeni dava et hahahahah
(17,639 puan) tarafından
:D hoca elden gidiyeaah
(13,824 puan) tarafından
Ayy ben de tam böyle yazacakkennnn baktım ki kankam yazmış☺️☺️neşeli olmak ayrı cıvık olmak ayrı hiç cekinmeden biriyle konuşan işte ne biliyin hemen gulen eden böyle lay lay olmak başka bir şey hiç benlik değil :⁠-⁠D:⁠-⁠D
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından

29 yasindakilere demişsin ama ben şunu söylemek istiyorum:) 

Belki kardeşin de senin gibi olmak istiyordur:ermm::D bence öyledir de:)))

tarafından
Bilmiyorumki :))))
0 oy
(553 puan) tarafından
29 yaşındayım genelde karamsar duruyorum keşke deli dolu cıvıl cıvıl olsam 
tarafından
Bende diyorumki keske biraz durgun oturgan dursam
0 oy
(329 puan) tarafından
Canım ben 34 yaşındayım hala kendimi 20 yaşında hissediyorum ve yetmiyor öylede davranıyorum lunapark bisiklet sürmek paten sürmek Vs vs ama çok iyi geliyor bence çok güzel birşey gülmek eğlenmek heleki çocuğunla aynı aktiviteleri yapmak bir harika bence bundan mutlu olmalısın 
tarafından
Rahatladm inanrmsn :)))) ya hayatta gülmek kadar güzel bisey yok bence
(329 puan) tarafından
Ya gerçekten öyle herşeyi unutup eğleniyorsun özellikle çocuğunla dans etmek onunla bisiklet sürmek boyama yapmak insanı enerjik ve yaşam dolu yapıyor Allah bozmasın devam et canım gülmeye eğlenmeye  :)
(2,194 puan) tarafından
Bizde yapıyoruz eşimde benim gibidir salıncakta bineriz   geçen çocuğu götürdük kaydırak falan bindik bizde aynıyız bisiklet bineriz herşeyi yaparız ki lunaparka falanda gitmeyi çok severim bebeğin biraz daha büyüsün severek herşeye bineriz, çok ciddi  kasvetli insanlardan sıkılıyorum bence böyle hayatın tadına varmak daha iyi birşey
(329 puan) tarafından
Keşsnlikle harikasın devamke :)))
tarafından
Bende sıkıcı insanlardan cok sklyorum :)
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Kndini anlatammamışsındor eminim sen deli dolu kardeşin daha mantıksal bn de aynı 29 kuzkardeşim 26 ama o daha ağır dediğin gibi ama cok özenir bana keşke sen hibi olsam abla diyo herkes beni büyük biliyo diyo bnce neşeli olmk daha iyi
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim yaşım 26 ama gören 16-17 diyor inanmıyorlar. Bende kendimi hep daha genç goruyorum giyim tarzım vs daha spor böyle klasik kadınsı giyinince garip duruyor bende sanki tipim küçük durduğu için 5 yaşındaki kıza topuklu giydirip makyaj yapmış gibi oluyorum hani. Bu yüzden belkide bilmiyorum gorundugim yaşta hissediyorum öyle davranıyorum. Olgun tarafımda var ama genllikle neşeli esprili biriyim 18-19 yaşında kuzenim var çok iyi anlaşıyoruz kafa yapilarimiz aynı resmen. Bence kötü bişey değil ya insanın ruhu kaç yaşındaysa onu yaşamalı bence :)
tarafından
Bencede valla :))
(3,151 puan) tarafından
Bı kere geliyoruz dünyaya eğlenmek takmamak lazım her annenin içinde bir kız çocuğu zaten vardır bazılarının ki daha aktif sadece :)
tarafından
Ahahah saol canm benim :)
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Tüh  kiz ben 30 oldum cevap vermem:)
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Benxe biraz öyleyim yaa agır başlı olmak daha iyi bencede. Ama neşeli olmak olgun olmamak anlamına gelmez diye düşünüyorum 
0 oy
(1,405 puan) tarafından

umarım. geveze, patavatsız, yersizligi neşeyle. karistirmiyorsundur :) aksi halde dediğin gibi neşeliysen sorun yok 

tarafından
Yok sadece cıvıl cıvılım :)
0 oy
(12,514 puan) tarafından
Bende 30 yaştayım aynı anlattığın gibiyim bi şikayetim yok 
0 oy
(1,600 puan) tarafından
29 yaşındayım. Çocukluğumdan beri sessiz, karamsar bir insanım. Keşke ben de kolayca gülüp eglenebilsem derim hep
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bn eşim e cıvıl cıvıl im. Dışarda ki herkese duvar gibiyimdir. Çok agirimdr 28 yaşındayım. Anne olduğumdan beri sert bı insana dönüştm. Eskiden herkesi kahkahalara bogardim. O hallermi çok özlüyorum 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Civiklik başka balım bende neseliyim cıvıl cıvılim çevremdeki herkesi guldururum . Ruhumuz çıtır bizim boşver 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
29 yaşındayım ama gel gör ki 90 yaşındaki neneyi yanıma koysalar o daha genç olur o derece yoruldum herşey den 
tarafından
slm sana kader arkadasim :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Olgunluk ayrı şey cıvıl cıvıl olmak ayrı şey sen tam olarak hangisinin anlamadım. 33 yaşındayım gayet gayet cıvıl cıvıl enerjik şakacı eğlenceliyim, çokta olgun ve bilinçliyim şükür. Ortamına göre hareket edip konuşmasını bilirim. Donuk monoton sıkıcı biri olmaktansa cıvıl cıvıl ol eğlenceli ol daha iyi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim gayette memnunum 33yasinsayum çocuk gibiyim hem goruntum hem davranışlarım hiç olgun olamiydm bu durumdan da çok memnun ya eşim bu halimi çok sever oğlumla oynarim göbek atarız oyuncaklarla oynariz yani birde eşim tam tersim çok agir baslidur :⁠-⁠):⁠-⁠)yani şikayetçi olma canım bence güzel birşey 
tarafından
Dimi benvede :)
0 oy
tarafından

29 yasında degılım 26 yım ama cevap vereyim

Salla herseyı öldürme ıcındekı cocugu herkes bır olmak zorunda degıl :D

tarafından
Dimi :)
0 oy
tarafından
Aramızda iki yaş varmış. Ama bu senin kişisel kimliğin canım ne kadar olgun olsan da karakterin böyle ise durağan bir yapın olamaz istersen 80 yaşına yaklaş. Ben de aksine kendimi çok yorgun çok yaşlı hissederim şu günlerde daha fazla olgunlaştığımı hissediyorum artık
tarafından
Ne kadar güzel en iysii canm olgunluk inanki
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bende senin gibiyim aynı. Hele bi sevdiğim insanların olduğu ortama gireyim tam bir küçük çocuğum ama ben böyle mutluyum. Mesela çalıştığım yerde çok deli dolu neşeliyimdir yüzüm düşük olsun hemen noldu sana neye sıkıldın derler ya yedi yirmi dört gülcekmiyim derim biz alışkın değiliz böyle durmana diyolar illa bi zıpırlık falan yaparım çünkü gelene geçene sataşırım hshs bence böyle daha iyiyiz boşver 
0 oy
(12,699 puan) tarafından
Eğlenceli hayattan zevk alan enerjik ve olgun olman daha makul yani yerine göre ben biraz daha yaşça büyüyüm ama öyle olduğumu düşünüyorum ailemin en küçüğü olmaktan kaynaklı bir cocuksuluk var ama toplum içinde olgun bir duruşumda var gerçi evlilik ve çocuktan sonra çekildi yaşam enerjim 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 550 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 642 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 346 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 471 göst.