0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (282 puan) tarafından
tarafından kapalı

Hayirli geceler arkadaşlar  oğlum 17 aylik persembe gününden itibaren aniden ateş iştahsızlık ve kusma başladı. Cuma günü ağzının etrafında kirmizi kabarcıklar oluştu ve bu giderek arttı ateşini dusuremeyince ve kucağımda  bayilimca acile kaldırdık ama pek bisey yapmadılar hep virus bulaşmış deyip bi antibiyotik ve fitil vererek gönderiler ama hicbirsey yemiyo oğlum cumartesi günü de kanlı balgamli kustu yine hastaneye kaldırdık vücutta bisey kalmadığı için balgam olduğu için zorlanmış o yuzden oyle kusmş denildi. Oğlum hicbirsey yemiyo ac siringayla sivi veriyorum şu veriyorum ama hicbirsey yiyemiyo içemiyor ve kizariklik ve kabarcıklar kollarında elinde bacaklarında arttı. LUTFEN BILGISI OLAN YARDIMCI OLABILIR MI?? 

NOT: Yurt dışında oturuyorum ve burdaki hastaneler cocuk doktoru sevk yapmadığı sürece hastaneye yatış yapmiyolar.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleklerin.annesi (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
0 oy
4 cevap 197 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...