0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (282 puan) tarafından
tarafından kapalı

Hayirli geceler arkadaşlar  oğlum 17 aylik persembe gününden itibaren aniden ateş iştahsızlık ve kusma başladı. Cuma günü ağzının etrafında kirmizi kabarcıklar oluştu ve bu giderek arttı ateşini dusuremeyince ve kucağımda  bayilimca acile kaldırdık ama pek bisey yapmadılar hep virus bulaşmış deyip bi antibiyotik ve fitil vererek gönderiler ama hicbirsey yemiyo oğlum cumartesi günü de kanlı balgamli kustu yine hastaneye kaldırdık vücutta bisey kalmadığı için balgam olduğu için zorlanmış o yuzden oyle kusmş denildi. Oğlum hicbirsey yemiyo ac siringayla sivi veriyorum şu veriyorum ama hicbirsey yiyemiyo içemiyor ve kizariklik ve kabarcıklar kollarında elinde bacaklarında arttı. LUTFEN BILGISI OLAN YARDIMCI OLABILIR MI?? 

NOT: Yurt dışında oturuyorum ve burdaki hastaneler cocuk doktoru sevk yapmadığı sürece hastaneye yatış yapmiyolar.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah Şifa versin 
(282 puan) tarafından
Amin sagolun
(229 puan) tarafından
Canım kuru dut varya onu kaynat içir enfeksiyona bire bir sürekli meyve yedir bide c vitamini bol bol yedir
(282 puan) tarafından
Evde var canim hemen yaparım ama yiyemiyo hicbirsey evde meyvede sıkıyorum ama ağzındaki yaralar sızlıyormu niyeyse agzina bisey almiyo
(229 puan) tarafından
Haklısın cNımda zorla biraz çok sıcsk verme meyvenide suyunu sık ver bide bol su içir
(282 puan) tarafından
İlik veriyorum herseyi yarında olmadi sevk kağıdı alıp direk yatış yaptırmaya calisicam canim
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Hastalıkla ilgili bilgim yok çok geçmiş olsun canım ama ınstagramda yeni alman tıbbi sayfasına bi bak belki sende şifa bulursun ordan 
(282 puan) tarafından
Mutlaka bakicam canim cok sagol Allah razi olsun
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım şifa bulursun umarım ben çoğu sorunumu bu şekilde hallediyorum
(282 puan) tarafından
Masallah canim. Rabbim kimseyi doktorların elinede düşürmesin doktorların eksikliğini de vermesin inşallah
(1,246 puan) tarafından
Amin aminn. Neye güvenceğimizi şaşırdık herkes paranın kölesi cidden mecbur kalırsak da Allah iyilerle karşılaştırsın her yerde.
(282 puan) tarafından
Aynen canim. Amin insallah
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canım diş sıkıntısı olabilir mi acaba
(282 puan) tarafından
Bugun bi tık daha iyi sanki en azindan sütünü suyunu iciyo çok şükür canim
(6,859 puan) tarafından
Oh şükür
(282 puan) tarafından
Evet canim cok sukur karadut özü çok iyi geldi. İlk içtiğinde ağzındaki yaralar yamdi biraz içmek istemedi ama Rabbim şifasını verdi çok şükür
(6,859 puan) tarafından
Yedir sen onu çok şifalı. Tez zamanda iyilesr inşallah
(282 puan) tarafından
Amin canim ins ilk verdiğim gün zaten akşamına acayip balgam kustu ondan sonra rahatladı galiba ki azda olsa iciyo çok şükür
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Doktora söyleyin canım hastaneye sevk edin diye net bir şekilde belirtin o zaman yapıyorlar 
(282 puan) tarafından
Söyledik canim yarına sevk kağıdı veririm dedi bugun vermedi cocuk kacgundur perisan oldu normalde güzel yemek yerdi ama şimdi yiyemiyo ve yemege bakmak istemiyo içim parçalanıyor resmen
(1,733 puan) tarafından
Yavrum kıyamam ya çok geçmiş olsun :( yurtdışının en kötü tarafı bu ya :(((
(282 puan) tarafından
Cok kötü oldu yavrum herseyi yiyen oğlum yemek secmeyen oğlum bi iştahla sofraya geldi aksam kaşığı agzina götürmesiyle ağzından tükürmeye bir oldu kucağıma oturdu başını boynuma koydu sırf yemege bakmamak için..  yurt dışının en berbat yönü de bu gerçekten

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleklerin.annesi (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 146 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...